Zdjęcie sklepu

Promocje w sklepie Próchnik

mail powiadom o nowych promocjach

Oceń sklep Próchnik

Ocena 4,46/5

Odbierz 3.80% zwrotu
za zakupy w Próchnik

Jeśli oprócz promocji chcesz
otrzymać do 3.80% dodatkowego zwrotu
za zakupy, załóż konto.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Próchnik - Marzec 2018

zobacz archiwalne promocje

700 produktów z nami dodatkowo do 3.80% zwrotu z zakupu

BIŻUTERIA SKÓRZANA 16 - 1
Próchnik

BIŻUTERIA SKÓRZANA 16 - 3
Próchnik

KRAWAT WL16 7
Próchnik

PŁASZCZ SALERNO
Próchnik

BIŻUTERIA SKÓRZANA 16 - 5
Próchnik

KRAWAT 14 - 20
Próchnik

Próchnik

Oferta Próchnik

Sklep internetowy Próchnik to miejsce, w którym każdy modny mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Bogata oferta eleganckich ubrań sprawia, że z łatwością można dobrać stosowny strój do okazji. Wystawne przyjęcie, wyjście na miasto, spotkanie biznesowe – sklep Próchnik oferuje rozbudowany asortyment obejmujący m.in.: garnitury, kurtki, płaszcze, marynarki czy koszule. Dzięki prostej nawigacji, znalezienie wybranego produktu jest wyjątkowo proste. Szczegółowe zdjęcia, liczne promocje i przeceny Próchnik ułatwiają szybkie znalezienie produktu.

Jednym z wyróżników sklepu jest jego bogata historia – Próchnik to najstarsza spółka notowana na GPW. Nazwa firmy pochodzi od nazwiska jej historycznego patrona: Adama Feliksa Próchnika, społecznika i bohatera wojennego, odznaczonego Krzyżem Walecznych. Marka bardzo mocno podkreśla swoją historyczną identyfikację i przynależność.

Sklep Próchnik.pl oferuje produkty opracowane przez własnych projektantów i sprzedawane pod własną marką. Najwyższa jakość, rozpoznawalny styl oraz komfort – to cechy, które sprawią, że firma odniosła sukces nie tylko w Polsce. Produkty firmy cieszą się także powodzeniem w zagranicznych sklepach, oferujących ubrania dla mężczyzn.

Rabaty Próchnik na Zrabatowani.pl

Klienci odwiedzjący sklep internetowy Próchnik mogą z łatwością natknąć się na ciekawe obniżki i przeceny. Sezonowe wyprzedaże czy obniżki kolekcji, sprawiają, że produkty firmy Próchnik mogą stać się ciekawym uzupełnieniem kolekcji lub intrygującym prezentem dla mężczyzny.

To jednak nie wszystko. Korzystając ze Zrabatowani.pl masz szanse na dodatkowe promocje w Próchnik oraz możesz uzupełnić swoje konto cashback.

Jedyne, co trzeba zrobić to odwiedzić stronę sklepu i skorzystać z obowiązujących aktualnie zniżek na produkty – zniżki Próchnik

Dane kontaktowe sklepu

+ 42 683 66 05

[email protected]

www.sklep.prochnik.pl

FB/AdamFeliksProchnik


Próchnik S.A.
93-124 Łódź,
ul. Kilińskiego 228

Metody płatności

Przelew transferuj.pl
Płatność kartą (obsługuje firma Elavon)
Tradycyjny przelew
Płatność gotówką

Metody dostawy

Kurier

Inne promocje w kategorii Moda i biżuteria

BeneventoCasuCarrefourFilippotchiboHouseBuu.plEpic Hero