Zdjęcie sklepu

Promocje w sklepie Nazwa.pl

Oceń sklep Nazwa.pl

Ocena 4,63/5

Odbierz 22.50% zwrotu
za zakupy w Nazwa.pl

Jeśli oprócz promocji chcesz
otrzymać do 22.50% dodatkowego zwrotu
za zakupy, załóż konto.

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

Nie masz kasy na zakupy? Łap okazje

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Nazwa.pl - Kwiecień 2021

zobacz archiwalne promocje
Nazwa.pl

 

W XXI wieku każda firma, która chce odnosić sukcesy, musi być obecna w Internecie. Kompleksowe usługi dla takich przedsiębiorstw – zarówno nowo założonych, jak i działających już od jakiegoś czasu – świadczy nazwa.pl.

Nazwa.pl to działające od 1997 r. przedsiębiorstwo, które tworzy i dostarcza kompleksowe usługi internetowe dla firm. W jej ofercie znajdują się przede wszystkim:

 • rejestracja domenydomena to swoista wizytówka firmy, która powinna być stosunkowo krótka (najlepiej mniej niż 15 znaków), łatwa do zapamiętania i wpisania w wyszukiwarkę, a także maksymalnie kojarząca się z prowadzonym biznesem,
 • płatne i darmowe strony www – przejrzysta, czytelna i estetyczna strona internetowa jest obecnie niezbędna w prowadzeniu każdego biznesu, a pl oferuje możliwość jej samodzielnego stworzenia dzięki kreatorowi stron www,
 • płatna i darmowa poczta internetowa – o określonej powierzchni dyskowej, z wybraną liczbą skrzynek, w wersji mobilnej, z automatycznym tworzeniem kopii zapasowej lub tą samą nazwą skrzynek dla wielu domen,
 • hosting – udostępnienie miejsca na serwerze, niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania strony internetowej.

Nazwa.pl – ciekawostki

Firma Nazwa.pl jest jednym z liderów branży usług internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Skala jej działalności przedstawia się następująco:

 • 750 tysięcy zarejestrowanych domen,
 • 2 miliony użytkowników korzystających z jej usług,
 • 11 tysięcy domen dostępnych na Giełdzie Domen,
 • 500 tysięcy unikalnych odwiedzin miesięcznie.
 • 160 tysięcy telefonów do Biura Obsługi Klienta rocznie,
 • 200 zatrudnionych specjalistów,
 • 5 nagród w plebiscycie „Firma Przyjazna Klientowi”.

Wykorzystywane technologie

Aby świadczone przez Nazwę.pl usługi poczty czy hostingu spełniały wszystkie wymagania klientów i cechowały się najwyższym poziomem bezpieczeństwa, firma w swojej działalności wykorzystuje wszystkie najnowsze zdobycze technologiczne. Serwery znajdują się w jednym z najbardziej nowoczesnych centrów przetwarzania danych – Polcom Data Center. Dzięki systemowi monitorowania oraz zaawansowanym procedurom bezpieczeństwa są one utrzymywane w gotowości 24 godzinę na dobę i 365 dni w roku.

Nazwa.pl korzysta również z łączy szerokopasmowych w technologii światłowodowej od kilku operatorów, dane składuje na macierzach RAID10, łączy serwery z siecią przy wykorzystaniu technologii TOR (top of the rack), zaś wszystkie dane znajdujące się na serwerach są zabezpieczone dodatkowymi kopiami bezpieczeństwa (ich aktualizowanie odbywa się automatycznie co 24 godziny).

Kupony rabatowe Nazwa.pl tylko na ZRABATOWANI.PL

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej wymaga od przyszłego przedsiębiorcy sporych nakładów finansowych, więc warto oszczędzić choćby na usługach internetowych. W serwisie Zrabatowani.pl znajdziesz niespotykane nigdzie indziej kody promocyjne i bony rabatowe Nazwa.pl, dzięki którym założysz firmową pocztę lub stworzysz stronę internetową jeszcze taniej! Jak to możliwe? Po zarejestrowaniu się na stronie Zrabatowani.pl otrzymasz dostęp do okazji cenowych i promocji Nazwa.pl przeznaczonych wyłącznie dla osób posiadających konto w serwisie. Ważne jest to, że kupony rabatowe Nazwa.pl pojawiają się tam w sposób cykliczny – możesz więc zdecydować się na ich użycie za jakiś czas, kiedy stwierdzisz, że strona internetowa czy hosting są naprawdę niezbędne Twojej firmie! Dodatkowo, otrzymujesz też dostęp do usługi cashback, dzięki której otrzymasz zwrot części pieniędzy za zakupy dokonane za pośrednictwem serwisu Zrabatowani.pl.

Dane kontaktowe sklepu

801 33 22 33

[email protected]

www.nazwa.pl

FBwww.facebook.com/nazwapl


Mieczysława Medweckiego 17
31-870 Kraków

Metody płatności

Przelew tradycyjny

Przelew internetowy

 

Metody dostawy

   

Inne promocje w kategorii Komputery

Vobis Gearbest.com Sferis Papierowo Neo24.pl Alsen Apple Udzielamy.pl