Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe KOMFORT promocje i kody rabatowe Lipiec 2022

Oceń sklep KOMFORT

Ocena 5,00/5

Odbierz 2.00% zwrotu
za zakupy w KOMFORT

Jeśli oprócz promocji chcesz
otrzymać do 2.00% dodatkowego zwrotu
za zakupy, załóż konto.

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie KOMFORT - Lipca 2022

zobacz archiwalne promocje
KOMFORT

KOMFORT to firma z 25-letnią tradycją, będąca liderem na rynku w branży podłóg.

Sklep KOMFORT każdego dnia inspiruje Polaków urządzających swoje wnętrza, gdzie produkty stwarzają przestrzeń do ich codziennego życia.

Sklep dociera w najdalsze zakątki świata w poszukiwaniu światowych trendów, wnętrzarskich rozwiązań i materiałów. W ofercie posiada starannie wyselekcjonowaną kolekcję paneli podłogowych, podłóg drewnianych, a także wykładzin dywanowych i elastycznych. Słynie z najlepszej na rynku oferty dywanów – klasycznych, nowoczesnych, w stylu vintage i dziecięcych.

W sklepach sieci można kupić również drzwi, dekoracje oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg. Obecnie Sklepy KOMFORT to sieć prawie 170 sklepów, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Równolegle do nowych otwarć przeprowadzany jest proces remodelingu wnętrz istniejących sklepów.

Komfort PROMOCJE NA ZRABATOWANI.PL

 

KOMFORT to marka, która stawia nie tylko na jakość, ale również na konkurencyjność cenową swoich produktów. Promocje prowadzone są regularnie. Codziennie znajdziesz tam masę ciekawych ofert promocyjnych.


Platforma zakupowa Zrabatowani.pl umożliwia zakup mebli z dodatkowym zwrotem za zakupy. Każdego dnia odkrywaj nowe promocje oraz kody rabatowe w sklepie Komfort dzięki Zrabatowani.pl

Dane kontaktowe sklepu

801 30 11 30

-

www.komfort.pl

FB/sklepykomfort/


Sklepy Komfort S.A.
ul. Srebrzyńska 14
91-074 Łódź

Metody płatności

Przelew na konto

Przelewy24

Metody dostawy

Kurier