Zdjęcie sklepu

Kolba.pl Kody rabatowe i Promocje

Odbierz 4.25% zwrotu
za zakupy w Kolba.pl

Jeśli oprócz promocji chcesz
otrzymać do 4.25% dodatkowego zwrotu
za zakupy, załóż konto.

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Kolba.pl - Października 2021

zobacz archiwalne promocje
Kolba.pl

 Zakup dobrej jakościowo broni nie należy do najłatwiejszych. Warto znać więc miejsca, które umożliwiają zdobycie jej w legalny i pewny sposób. Umożliwia to strona Kolba.pl. Bo takj jak strzelba nie może zawieść, tak nie zawodzi ta strona. Dostarcza tylko najlepszy i najsolidniejszy sprzęt dla prawdziwych miłośników militarnego sprzętu.

Ćwicz refleks strzelając

Pasja uznawana za niebezpieczną, uprawiana ze zdrowym rozsądkiem, może przynieść wiele dobrego. Przede wszystkim wykształci lub poprawi refleks, wytrenuje oko. Dodatkowo strzelnica będzie miejscem, gdzie wyładujemy wszelkie stresy związane z pracą czy rodziną. To hobby, które pozwoli się wyciszyć i uspokoić. Nauczy skupienia, a także koncentracji. Uprawiane go pod okiem dobrego nauczyciela, przyniesie pozytywne rezultaty. Broń palna ze sklepu internetowego Kolba.pl uprzyjemni jeszcze bardziej cały proces nauki!

Obrona i ochrona życia

Gazy pieprzowe i pistolety dostępne w asortymencie sklepu Kolba.pl pomogą nam się obronić przed coraz większą przestępczością. Nasze życie jest tak bardzo cenne, jak i kruche. Dlatego powinniśmy zainwestować w urządzenia, które ułatwią nam ratunek i ucieczkę w sytuacji zagrożenia. Niestety, często o tym zapominamy. Warto uświadomić sobie, że możemy zostać ofiarą groźnego przestępcy każdego dnia. I naszym obowiązkiem jest zrobić wszystko, aby do tego nie dopuścić.

Obóz przetrwania

Każdy chłopiec marzy o tym, by choć raz pojechać na obóz przetrwania. W dorosłym życiu też można zrealizować te marzenia. Na stronie sklepu Kolba.pl znajdziesz wszystkie potrzebne do tego celu atrybuty. Wszelkiego typu latarki, noże, które nigdy nie zawiodą, prysznice turystyczne, kompasy, karimaty, a nawet akcesoria do wykrywania metali. To wszystko pozwoli na przetrwanie nawet w najdzikszych zakątkach świata. A taki wyjazd dostarczy niezapomnianych wrażeń. Odkryj w sobie podróżnika i dotrzyj w miejsca, o jakich nawet nie śniłeś.

Ubrania, które nie zawiodą

Podczas takiego wyjazdu ważne są też ubrania, które będą chronić organizm. I takie właśnie znajdują się w tym sklepie. Zapomnij też o ciągle przemakających butach. W ofercie jest obuwie, które nie zawiedzie w ekstremalnych warunkach pogodowych. Oczywiście, takie buty wymagają specjalistycznego czyszczenia. Na szczęście na stronie Kolba.pl znajdziemy też specjalistyczne środki do czyszczenia. Życie nigdy nie było tak łatwe!

Badanie trzeźwości

Jeżeli często zdarza się sytuacja, w której nie masz pewności, czy wsiąść za kółko po gęsto zakrapianym wieczorze, na pewno przyda się urządzenie mierzące poziom alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomaty i testery trzeźwości pozwolą uniknąć takich sytuacji. Bądź pewny, że nie sprawisz zagrożenia na drodze. Nic nie tłumaczy kierowania samochodem, kiedy jeszcze jesteśmy pijani. Warto też taki test przeprowadzić na znajomym, który mimo nietrzeźwego stanu, chce wyruszyć w drogę autem. Skoro nie trafiają do niego argumenty słowne, z elektronicznym urządzeniem nie będzie dyskutował.

 

Strzał w dziesiątkę

Nie załamuj się, jeśli po zakupach kwota do zapłaty jest większa niż tygodniowe zarobki. Zrabatowani.pl to strona, która została stworzona, by pomóc w realizacji hobby. Znajdują się tam okazje cenowe czy kody rabatowe do sklepu Kolba.pl. Naukę strzelania rozpocznij ustrzeleniem doskonałego rabatu. Dobrze wykorzystaj tę możliwość i powiększ swoje zakupy o dodatkowe rzeczy. Pomyśl też o swojej partnerce. Kupując coś ze sklepu Kolba.pl, na pewno ją zaskoczysz, ale i sprawisz, że będzie czuć się bezpiecznie, wracając samotnie wieczorem z pracy, uczelni czy dyskoteki. Ucieszy się, że dbasz o jej ochronę, nawet wtedy, kiedy nie ma cię przy niej.

 

Dane kontaktowe sklepu

+48 32 265 22 00

[email protected]

www.kolba.pl

FBwww.facebook.com/kolbapl/


PPHU KOLBA Łukasz Matuszczak
ul. Limanowskiego 65
42-506 Będzin-Grodziec

Metody płatności

Przelew tradycyjny

Przelew internetowy

Płatność kartą

Płatność gotówką

Metody dostawy

Przesyłka kurierska

Paczkomaty InPost

Przesyłka Pocztą Polską

Inne promocje w kategorii Sport i hobby

Sklepbiegowy Presto Groupon Genesis Whiskas perfectSPORT Krakvet E-sporting