Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Wedel Maj 2024

Oceń sklep Wedel

Ocena 4,60/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Wedel - Maj 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Wedel

CZEKOLADOWA OFERTA Z WEDEL PROMOCJA

Wedel to działająca od ponad 170 lat polska firma, która wywodzi się z rodzinnych tradycji przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Czekolady produkowane przez markę stanowią najwyższe standardy wyrobu słodyczy, a ich smak zachwyca niepowtarzalnym doznaniem. Pierwszym serwowanym produktem przez rodzinę Wedel była pitna czekolada, którą można było się delektować w firmowej cukierni, obok której znajdowała się mała manufaktura czekolady. Oprócz słodkości, w ofercie znajdowały się także produkty mające wpływ na zdrowie, jak słód klonowy, karmelki do ssania na kaszel, a także pastylki z mięty pieprzowej. Obecnie nie sposób wymienić wszystkie smaki i rodzaje produkowanych przez firmę Wedel pyszności, które podbiją każde podniebienie. Najpopularniejszymi w naszym kraju, a także za granicą są z pewnością Ptasie Mleczko, Mieszanka Wedlowska czy tabliczki czekolady w przeróżnych smakach. Jeśli jeszcze nie było Ci dane spróbować niesamowitego smaku wedlowskiej czekolady, musisz koniecznie to zmienić, a dzięki Wedel kupony możesz zrobić to taniej! Wystarczy Ci do tego kod Wedel, który wprowadzony podczas zakupów zapewni zniżkę.

Smaku pysznej wedlowskiej czekolady możemy również spróbować w Pijalniach Czekolady Wedel, które rozlokowane są na terenie całej Polski. W lokalu znajdują się stoliki i krzesła, przy których możemy delektować się smakiem przepysznej czekolady lub skorzystać z opcji na wynos. W menu znajdziemy przede wszystkim różne rodzaje pitnych czekolad, a także deserów z wykorzystaniem wedlowskich przysmaków, lodów, kaw, a także od niedawna ofertę śniadaniową. To wszystko możesz dostać w jeszcze lepszych cenach, dzięki kuponom od firmy Wedel, które można pobrać ze strony internetowej i użyć podczas zakupów w Pijalniach Czekolady Wedel. W pijalniach znajduje się również sklep, w którym możemy zakupić produkty marki Wedel.

 

HISTORIA POLSKIEJ FABRYKI CZEKOLADY WEDEL

Marka podbiła polski rynek i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych, której produkty z zakresu słodkich wyrobów są chętnie kupowane. Aby przybliżyć pokrótce, jak powstała fabryka tej przepysznej czekolady, należy zacząć od Karola Wedel, który założył cukiernię z pitną czekoladą oraz manufakturę czekolady. Firmę w prezencie ślubnym otrzymał po ojcu syn, Emil Wedel, któremu zawdzięczamy logo marki. Emil podpisywał każdą tabliczkę czekolady własnoręcznym podpisem z powodu licznej ilości niekoniecznie udanych kopii. Następnie zarządzanie przejął kolejny w linii syn, Jan Wedel, który przez kilka lat współpracował z matką do czasu jej odejścia. Kobieta na tak wysokim stanowisku w fabryce przyczyniła się do emancypacji kobiet oraz stworzenia dla nich stanowisk pracy. Jan Wedel poświęcił całe życie na rozwój fabryki, a także pomoc potrzebującym. To on przeniósł produkcję na ulicę Zamoyskiego w Warszawie, gdzie znajduje się do dziś, a także to jemu zawdzięczamy słynną grafikę z chłopcem z tabliczkami czekolady znajdującym się na zebrze, to na jego zlecenie została ona stworzona przez włoskiego artystę.

Obecnie fabryka czekolady Wedel należy do japońskiego koncernu LOTTE jednakże tradycje oraz wartości rodziny Wedel są zachowane po dzień dzisiejszy.

 

WEDEL PROMOCJE NA ZRABATOWANI.PL

Wedel sprzedawany jest na terenie całego kraju, a ponadto firma prowadzi również pijalnie czekolady. Liczne akcje promocyjne oraz konkursy angażujące konsumentów i poszerzające świadomość marki, to tylko niektóre z aspektów promocyjnych Wedla.

Jeśli chcesz na bieżąco wiedzieć jakie oferty specjalne ma dla swoich klientów E. Wedel, odwiedź portal zrabatowani.pl. W specjalnej zakładce zawarte są wszystkie obowiązujące okazje oraz promocje – oferta promocyjna Wedel.

 

KOD WEDEL NA PRZERÓŻNE SŁODKOŚCI DLA KAŻDEGO

Produkty wychodzące z fabryki Wedel nie są już produktami znanymi tylko Polakom, obecnie słodycze z logiem E. Wedel skradły serca wielu narodowości, można je dostać w ponad 60 krajach na całym świecie takich jak Kanada, USA, Australia czy Grecja. Ludzie pokochali smak Wedlowskiej czekolady, która jest serwowana na przeróżne sposoby, jako zwykła, a raczej niezwykła tabliczka czekolady o przepysznych smakach, Ptasie Mleczko, które dzięki swojej lekkości sprawi, że na moment uniesiesz się nad ziemię czy Mieszanka Wedlowska, która w każdym cukierku kryje inny smak. Słodkości Wedel to ogrom smaków i rodzajów, które nie sposób wymienić, oferta co rusz jest powiększana o nowe, niesamowite przysmaki dla największych łasuchów. Nasz portal zrabatowani.pl może pomóc Ci w spróbowaniu każdego smaku z logiem E. Wedel, w taki sposób, aby Twój portfel zbytnio się nie odchudził od nadmiaru cukru, a to tylko dzięki Wedel promocja, która dostępna jest dla każdego. Wystarczy sprawdzić obecnie dostępny na platformie kod Wedel i wykorzystać go podczas zakupów, a promocja pomoże Ci zaoszczędzić. Kody Wedel są przeróżne, może to być zniżka, darmowa dostawa, cashback, czy cokolwiek innego. Śledź nas na bieżąco i korzystaj z Wedel promocje przy każdych zakupach. Abyś nie musiał za każdym razem pamiętać o sprawdzaniu aktualności, wystarczy, że zainstalujesz wtyczkę na swojej przeglądarce internetowej, która sama powiadomi Cię o każdej promocji dostępnej do aktualnie przeglądanego sklepu.

 

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ WEDLA

Wedel jako firma zajmująca się produkcją słodkości na międzynarodowy rynek ma ogromny wpływ na środowisko, jej działania są obserwowane przez wiele mających znaczenie instytucji, co daje im możliwość na wyrażanie swoich wartości oraz wpływa na kopiowanie poprawnych działań przez inne firmy. Wedel może się przede wszystkim chwalić wprowadzaniem zmian, które bezpośrednio dotyczą produkcji, w roku 2019 firma została członkiem, a także założycielem Polskiej Koalicji ds. Zrównoważonego Oleju Palmowego, a także zobowiązała się do roku 2025 w całości zrezygnować z użycia jaj, które pochodzą z chowu klatkowego. Dodatkowo Wedel, idąc szlakiem, który przetarł Jan Wedel, dba także o najbardziej potrzebujących, wspierając Bank Żywności SOS w Warszawie, a także wspierając Stowarzyszenie Serduszko Dla Dzieci. Pracownicy, dzięki którym możemy smakować czekolady z logiem E. Wedel, mogą liczyć nie tylko na benefity czy przyjazne środowisko pracy, ale także działania zdrowotne związane z Fundacją DKMS czy Mammobusami oraz innymi akcjami mającymi wpływ na człowieka, a także otaczający go świat.

 

WEDEL PROMOCJE I KODY RABATOWE NA ZRABATOWANI.PL

Sposobów na oszczędzanie jest wiele, dzięki platformie zrabatowani.pl poznasz kolejne, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Zwrot części kwoty, którą wydałeś na zakupy? To nie sen! To rzeczywistość! Opcja cashback zapewnia nam procentowy zwrot kwoty, którą wydajemy na zakupy, czyli kupujemy potrzebne nam rzeczy, a część wydanych pieniędzy do nas wraca, a kiedy uzbieramy większą sumę, możemy ją wypłacić lub wspomóc potrzebujących. Kolejnym krokiem do oszczędzania są Wedel kupony, które dostępne są na naszej platformie zrabatowani.pl, jest ich wiele i co chwilę się zmieniają, więc z pewnością przynajmniej jeden z nich pomoże zaoszczędzić Ci na zakupach. Jeśli martwisz się, że podczas zakupowego szału zapomnisz, aby sprawdzić kody Wedel, zainstaluj naszą wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej, dzięki temu każdy kod Wedel, a także inne będą same Cię powiadamiały o dostępnych zniżkach.

 

KONTAKT W SPRAWIE PRODUKTÓW WEDEL

Firma Wedel jako międzynarodowy producent słodyczy daje możliwość swoim klientom na kontakt w kilku językach, takich jak angielski, polski, rosyjski, francuski, niemiecki czy hiszpański, dzięki czemu każdy bez bariery językowej może zgłosić swoje zastrzeżenia dotyczące czekoladowych produktów z logiem E. Wedel. Ponadto w celu skontaktowania się z firmą udostępnione są trzy kanały kontaktowe: można tradycyjną pocztą wysłać swoje zapytanie czy uwagi dotyczące wytwarzanych przez firmę produktów, drogą mailową lub telefonicznie korzystając z infolinii.