Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Virgin Mobile Czerwiec 2024

Oceń sklep Virgin Mobile

Ocena 5,00/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Virgin Mobile - Czerwiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Virgin Mobile

 

 

We współczesnym świecie liczy się szybkość komunikowani się – ma to znaczenie zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. By wyjść naprzeciw wymagającemu życiu, powstała sieć komórkowa jedyna w swoim rodzaju. Virgin Mobile to pierwsza na świecie sieć wirtualna. Swoje działanie opiera na infrastrukturze telekomunikacyjnej innych operatorów, czym zmniejsza koszty utrzymania i eksploatacji swoich urządzeń. To nowoczesny sposób świadczenia usług telekomunikacyjnych, które całkowicie są zgodne z potrzebami rosnącej rzeszy klientów.

Operator, który tnie koszty

Virgin Mobile w Polsce działa od roku 2012, a wraz ze wzrostem popularności tej sieci maleją ceny za usługi telekomunikacyjne. Virgin Mobile to część Virgin Group – jest to marka znana na całym świecie, a jej założycielem jest Richrd Branson – ekscentryczny milioner, który od wielu lat wdraża innowacyjne rozwiązania w branży transportowej, finansowej lub turystycznej.

Sieć oferuje swoim klientom przede wszystkim usługę abonamentową – klient regularnie uiszcza opłatę na poczet operatora i w ramach tego korzysta z usług, które objęte są umową, a w innych krajach również usługę prepaidową – klienci wykorzystują taką ilość usługi, którą z góry opłacili.

Virgin Mobile jest operatorem wirtualnym, co oznacza, że faktycznie nie dysponuje żadną infrastrukturą telekomunikacyjną, ale posiłkuje się narzędziami innych firm telekomunikacyjnych -– w Stanach Zjednoczonych sieć Virgin Mobile korzysta z usług Sprint CDMA, w Australii z sieci Optus, we Francji z infrastruktury Orange, natomiast w Polsce z sieci T-Mobile i Play.

Innowacja nade wszystko

Virgin Mobile to sieć komórkowa, która jest całkowicie dopasowana do potrzeb klientów, dlatego też oferuje im nietypowe rozwiązania. Sieć jako pierwsza w Polsce zaproponowała swoim klientom odnawialny pakiet, który zawiera Internet, rozmowy komórkowe oraz SMS-y do wszystkich sieci. Klienci musieli jedynie wyrazić zgodę na taką formę usługi za pośrednictwem poczty e-mail. To nowoczesne podejście do klienta, który nie jest zarzucany ofertami, ale świadomie podejmuje decyzję o skorzystaniu z usługi. Wielkim udogodnieniem dla klientów jest, że po wykorzystaniu opłaconego pakietu internetowego, klienci mogą korzystać dalej z tej usługi – do swojej dyspozycji mają nielimitowaną ilość Internetu, który pracuje z prędkością 32 kb/s.

Virgin Mobile i nowoczesny odbiorca usług

Virgin Mobile preferuje całkiem nowoczesne podejście do swoich klientów – wynika to z filozofii, że sieć komórkowa jest dla klientów, a nie na odwrót. To sprawia, że klient ze swoją ofertą czuje się bardziej swobodnie, mają możliwość wyboru i dostosowywania możliwości oferty do swoich potrzeb. Dzięki temu liczba zadowolonych klientów stale rośnie, a to jest motywacją do podejmowania nowych wyzwań.

Klienci innych sieci telekomunikacyjnych muszą dokonywać ciągłych wyborów – albo wybrać usługę abonamentową, albo zdecydować się na kartę. Okazuje się jednak, że żadna z tych opcji nie jest w pełni satysfakcjonująca dla klientów. Właśnie dlatego Virgin Mobile zdecydował się na połączenie tych dwóch możliwości i stworzył znaną i docenianą usługę ALBOnamentu.

Virgin Mobile jeszcze taniej

Miło jest korzystać z usług sieci telefonicznej, która nie ogranicza, ale jeszcze milej jest, gdy można rozmawiać za dużo mniejsze pieniądze. Rejestrując się na stronie Zrabatowani.pl, można uzyskać dostęp do najbardziej atrakcyjnych kodów rabatowych i okazji cenowych, które znajdują się w Virgin Mobile. Newsletter będzie informował i przypominał o zbliżających się promocjach, a usługa cashback pozwoli odzyskać część pieniędzy wydanych na zakupy. Zrabatowani.pl to przyjaciel wszystkich tych, którzy marzą o tańszych rozmowach przez komórkę.