Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Trivago Maj 2024

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Trivago - Maj 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Trivago

Trivago – spędź wakacje tak jak lubisz!

Dzisiaj podróżowanie jest w modzie. Coraz więcej osób wyjeżdża co najmniej kilka razy w roku na krótsze czy dłuższe wakacje. Ponadto sporą popularnością cieszą się już nie tylko wyjazdy krajowe, ale i zagraniczne, często do odległych zakątków kuli ziemskiej. Nic więc dziwnego w tym, że potrzebne stały się różnego rodzaju wyszukiwarki noclegów, dzięki którym można znaleźć idealne miejsce noclegowe w zasadzie w każdym miejscu na ziemi. Jedną z takim platform jest Trivago.

Trivago jest obecnie największą na świecie stroną internetową pozwalającą użytkownikom na porównanie oferty z około 400 portali rezerwacyjnych. W ten sposób szybko i łatwo znaleźć można najlepszą ofertę cenową. Codziennie do wyboru jest ponad 1,8 mln hoteli z całego świata (190 krajów). Kolejnym atutem platformy Trivago jest obecność opinii o poszczególnych miejscach noclegowych, które umieszczają sami użytkownicy serwisu na podstawie własnych doświadczeń. Nic więc dziwnego, że strona ma ponad 1,4 mld odwiedzin w skali roku.

Serwis Trivago powołany został do życia w roku 2004 w Dusseldorfie, ale prężnie działa od roku 2005. Założony został przez Petera Vinnemeiera, Malte Siewerta oraz Rolfa Schromgensa. W 2007 roku uruchomione zostały kolejne platformy – we Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Rok później powstały nowe odsłony – polska i szwedzka. W tym samym roku firma otrzymała dotację w wysokości 1,14 mln dolarów z funduszu Serii B firmy Howzat Media LLP z Wielkiej Brytanii. W roku 2009 Trivago wyszło poza Europę i zaczęło działać w USA, Japonii, Chinach, Brazylii oraz Meksyku.

Nic więc dziwnego, w tym, że wyszukiwarka noclegów Trivago na przestrzeni lat została wielokrotnie wyróżniona. Na swoim koncie ma m.in.:
3. miejsce w konkursie Travel Industry Club - Online Manager 2010 dla Malte Sielwerta,
nagrodę w konkursie Red Herring 100,
nominację w kategorii „Innovative Start-Up” w konkursie Start Award NRW 2009.

Trivago porównuje nie tylko ceny hoteli, ale i inne aspekty. Wystarczy wprowadzić w wyszukiwarkę nazwę miasta, regionu czy kraju oraz rodzaj pokoju i daty pobytu, aby znaleźć interesującą ofertę. W razie potrzeby wyszukiwanie może być bardziej sprecyzowane. W serwisie nie brak hoteli ze SPA czy obiektów biznesowych. Rezerwacji dokonać można na zewnętrznych stronach rezerwacyjnych, gdzie widać jeszcze więcej informacji na temat danego obiektu. Tam też można dokonać finalnej rezerwacji i opłacić pobyt w ośrodku hotelowym.

Do hotelarzy skierowana jest z kolei platforma Trivago Hotel Manager. Pozwala ona na łatwe zarządzanie wizerunkiem hotelu. To narzędzie umożliwiające poprawę widoczności obiektu w serwisie Trivago. Przy okazji można śledzić na bieżąco ilość rezerwacji i ustawić swój własny system rezerwacyjny.

 

PROMOCJE TRIVAGO NA ZRABATOWANI.PL

Osoby, którym zależy na znalezieniu noclegów Trivago w najlepszych cenach i o najlepszym standardzie powinny sięgnąć po kody promocyjne i kupony rabatowe Trivago, które znaleźć można na stronie ZRABATOWANI.PL. To nowoczesny serwis z ciekawymi okazjami cenowymi oraz różnego rodzaju promocjami, także związanymi z wyszukiwarką Trivago. Co trzeba zrobić, aby móc z nich korzystać? Wystarczy jedynie założyć na portalu darmowe konto. 
Kody rabatowe i kupony Trivago nie są jednak jedyną zaletą portalu ZRABATOWANI.PL. Na wszystkich zarejestrowanych czeka także opcja cashback. Dzięki niej można za zakupy dokonane w Trivago odzyskać część pieniędzy.