Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Trainingshowroom Maj 2024

Oceń sklep Trainingshowroom

Ocena 0,00/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Trainingshowroom - Maj 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Trainingshowroom

 

Zdarza się, że profesjonalna siłownia nie spełnia oczekiwań – zbyt daleko, zbyt duży tłok, nieodpowiednie godziny otwarcia. Wówczas warto zastanowić się nad zorganizowaniem własnej siłowni, która byłaby wyposażona w profesjonalny sprzęt. Właśnie taki można znaleźć w sklepie internetowym trainingshowroom.com. Jest to miejsce, gdzie specjaliści doradzą, co zrobić by w zaciszu własnego domu zorganizować przyjazną i dobrze zaopatrzoną salę treningową.

Trainingshowroom.com partner najlepszych

Sklep internetowy Trainingshowroom.com to miejsce, które powstało z inicjatywy trenerów personalnych i specjalistów, którzy zajmują się przygotowaniem motorycznym sportowców w niemal każdej dyscyplinie sportowej. Można tu znaleźć wysoce specjalistyczny sprzęt treningowy, który przeznaczony jest dla sportowców trenujących wyczynowo, ale również amatorów, którzy pragną zadbać o kondycję fizyczną korzystając ze sprzętów najwyższej jakości.

Dlaczego Trainingshowroom.com to miejsce, do którego warto zajrzeć? Ponieważ w tym sklepie internetowym zaopatrują się członkowie drużyn z Ekstraklasy, pierwszej ligi w piłce nożnej, a także najbardziej znane drużyny siatkarskie. Sklep współpracuje również z polskimi związkami sportowymi w różnych dyscyplinach, najbardziej znanymi trenerami personalnymi, a także trenerami przygotowania motorycznego. Ponadto Trainingshowroom.com zajmuje się również dostarczaniem sprzętu sportowego dla szkół na terenie całej Polski.

Trainingshowroom.com powstał jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie sportowców, trenerów, a także amatorów, którzy do dbania o kondycję fizyczną podchodzą w sposób odpowiedzialny i rzeczowy, a także rozumieją, że tylko sprzęty najwyższej jakości mogą zagwarantować bezpieczeństwo w czasie uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportowych.

Sprzęt do treningu siłowego

Każdy klub fitness i każde centrum przygotowania motorycznego powinno być wyposażone w sprzęt do treningu siłowego. Na trainingshowroom.com znaleźć można sztangi w każdym rozmiarze i o każdej wadze, talerze, ale również sprzęt mniej standardowy, jak na przykład odważniki kulowe kettlebelle, hantle, kamizelki odciążnikowe, a także worki bułgarskie ze skóry o regulowanej wadze. Cały sprzęt do treningu siłowego dostępny jest w różnych wagach i modelach.

Sprzęt do treningu wytrzymałościowego

By trening był całościowy i kompleksowy, trzeba korzystać ze sprzętu do treningu wytrzymałościowego – bieżni, rowerków stacjonarnych, ergometrów wioślarskich lub narciarskich, kół gimnastycznych, a także wielu innych urządzeń i akcesoriów, które poprawią kondycję użytkowników i wzmocnią wytrzymałość.

Sprzęt do treningu mobilności i treningu medycznego

Dbanie o kondycję fizyczną jest rzeczą trudną – by wzmocnić mobilność warto zainwestować w dyski do ćwiczenia równowagi i balansu ciała, ekspandery treningowe, rezystory treningowe i prędkościowe. Tu również można znaleźć sprzęt medyczny, który pozwala na szybką regenerację ciała po treningu – rollery, maty, gumowe piłki. Wszystko to zostało wykonane z bezpiecznych materiałów, które zapobiegają powstawaniu kontuzji.

Można jeszcze taniej dzięki Zrabatowani.pl

Każde pomieszczenie do ćwiczeń siłowych musi pełnić określoną funkcję, ale bez odpowiednich przedmiotów do ćwiczeń, nie jest możliwe osiągniecie wymarzonej sylwetki. Wszystko to można znaleźć w sklepie internetowym Trainingshowroom.com, a dzięki Zrabatowani.pl można uzyskać znacznie niższą cenę. Właśnie tu można znaleźć kody rabatowe i specjalne okazje cenowe.