Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Szkla.com Sierpień 2022

Oceń sklep Szkla.com

Ocena 4,52/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Szkla.com - Sierpnia 2022

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Szkla.com

OFERTA SZKLA.COM

Szkla.com to sklep internetowy, który oferuje oryginalne produkty, w obniżonych cenach, takich marek jak: Johnson&Johnson, Ciba Vision czy Zeiss. Firma prowadzi również działalność stacjonarną.

Asortyment sklepu obejmuje takie produkty jak soczewki kontaktowe, okulary akcesoria do soczewek, czy krople do oczu. Pogrupowanie produktów w odpowiednie kategorie pozwala na szybkie znalezienie interesujących klienta produktów.

Rosnąca liczba klientów, jak i regularne wprowadzanie nowych producentów, świadczy o rozwoju firmy Szkla.com, co idzie w parze z wysokim standardem obsługi.

ATRAKCYJNE CENY SZKLA.COM NA ZRABATOWANI.PL

Chcąc nabyć oryginalne produkty renomowanych firm, warto odwiedzić Szkla.com. Pomimo obniżonych cen, firma oferuje dodatkowo rozbudowany program lojalnościowy, który ułatwia zdobycie atrakcyjnych rabatów cenowych, nawet do 10%.

Dodatkowo jeśli chcesz zakupić szkła kontaktowe lub okulary w jeszcze niższych cenach, zachęcamy przed dokonaniem zakupów odwiedzić portal Zrabatowani.pl, gdzie dodatkowo możesz uzyskać zwrot pieniędzy za dokonane zakupy w sklepie internetowym Szkla.comniskie ceny szkla.com

Dane kontaktowe sklepu

801 011 720

[email protected]

www.szkla.com

FB/Szkla


31-711 Kraków
ul. Samozwaniec 39

Metody płatności

Przelew
PayU (karta kred.)
Za pobraniem

Metody dostawy

Kurier