Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Sweetsen Lipiec 2024

Oceń sklep Sweetsen

Ocena 4,56/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Sweetsen - Lipiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Sweetsen

 

Wysokiej jakości materac to gwarancja niezapomnianych wrażeń w czasie nocnego wypoczynku. Relaksuje, odpręża mięśnie i zapewnia dobrą jakość snu. Właśnie tak powinien działać materac, który jest zgodny z potrzebami. Czasem trudno jest wybrać odpowiedni dla siebie materac – właśnie dlatego specjaliści z internetowego sklepu sweetsen.pl pomogą znaleźć materac, który pozwoli wypocząć i rano wstać rześkim.

Sweetsen.pl – sklep internetowy z misją

Sweetsen.pl to sklep internetowy, w ofercie którego znaleźć można wysokiej jakości materace do spania. Firma oferuje swoim klientom zaledwie 54 produkty, ale każdy z nich dostępny jest w 111 wariantach – to daje w sumie ponad 6000 materaców o najwyższej jakości. Materace wykonywane są wyłącznie z materiałów I gatunku, a sweetsen.com bierze odpowiedzialność za swoje produkty, bo ma pewność, że sprzedaje rzeczy, które mogą mieć wpływ na życie.

Filozofią firmy jest dążenie do tego, by każdy, kto zdecyduje się na zakup materaca wiedział, że nie mógł dokonać lepszego wyboru. Sweetsen.com sprzedaje tylko takie materace, na jakich warto spędzić noc. W sweetsen.pl panuje przekonanie, że materac to kosztowna inwestycja, stąd takie zrozumienie dla potrzeby klientów, którzy cenią sobie porady konsultantów – ludzi wyspecjalizowanych w tworzeniu odpowiednich warunków do zażywania odpoczynku.

Materace miękkie

Materace miękkie pozwalają poczuć, że człowiek niemal zatapia się w łóżko – otulają bezpiecznie ciało i pozwalają się zrelaksować. Materace miękkie dopasowują się do kształtu ciała i dają odpowiednie podparcie na kręgosłupa i całego ciała – na kręgosłup nie naciskają żadne warstwy materaca, co sprawia, że jest on odciążony i doświadcza właściwego odpoczynku po całym dniu wytężonej pracy. Materace miękkie dedykowane są osobom, których waga ciała nie przekracza 60 kg. Miękkie materace posiadają podwójną warstwę pianki Visco Memory. Są dostępne w różnych wymiarach i wysokościach, więc każdy znajdzie odpowiedni dla siebie dla swojego łóżka materac.

Materace średnio twarde

Tego typu materace przeznaczone są dla osób o wadze, która nie przekracza 100 kg na osobę. Został on zbudowany w ten sposób, że jedna jego warstwa jest średnio twarda, czyli nie posiada wypełnienia w postaci warstwy kokosu lub końskiego włosia. Są za to wyposażone w warstwę pianki T25, warstwę lateksu – ta może być pojedyncza lub podwójna, albo w warstwę pianki Visco Memory. Średnio twarde materace nie pozwalają się tak mocno zapadać jak w przypadku materacy miękkich. Są również dużo lepszym podparciem dla zmęczonego kręgosłupa.

Materace twarde

Materace twarde nadają się wprost idealnie dla osób, które zmagają się z różnego rodzaju schorzeniami kręgosłupa. Stanowią bowiem doskonałe podparcie dla całego ciała i pozwalają odciążyć kręgosłup. W swojej budowie twarde materace posiadają warstwę kokosu – tego rodzaju wkład pozwala na lepszą cyrkulację powietrz. Materace twarde idealnie nadają się dla osób o wadze do 110-120 kg.

Jeszcze więcej promocji Sweetsen na zrabatowani.pl

Dobry materac to inwestycja na wiele lat. Wygodne i wysokiej jakości materace można kupić jeszcze taniej dzięki stronie zrabatowani.pl. Wystarczy się zarejestrować, by mieć dostęp do naprawdę dużych okazji cenowych i imponujących kodów rabatowych Sweetsen. Newsletter będzie przypominał o zbliżających się akcjach promocyjnych, a opcja cashback pozwoli otrzymać zwrot pieniędzy za zakupy.