Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe StraganZdrowia.pl Listopad 2022

Oceń sklep StraganZdrowia.pl

Ocena 4,47/5

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

2 aktywne promocje

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie StraganZdrowia.pl - Listopada 2022

zobacz archiwalne promocje
StraganZdrowia.pl

OFERTA STRAGAN ZDROWIA.PL

Prowadzony przez pasjonatów zdrowego żywienia internetowy Stragan Zdrowia, dostarcza najwyższej jakości naturalnych produktów, dostosowanych do zróżnicowanej gamy odbiorców. Holistyczne podejście twórców sklepu znajduje swoje odzwierciedlenie w wychodzeniu naprzód potrzebom klientów, np. prowadząc poradnik blogowy www.blog.straganzdrowia.pl poświęcony informacjom i nowinkom na temat zdrowia i urody.

Asortyment sklepu oferuje m.in. żywność bezglutenową, niskobiałkową, dla diabetyków, a także szereg ziół, soków czy suplementów diety. Kupując w Straganie Zdrowia, możecie mieć Państwo pewność, że macie do czynienia z produktami naturalnymi, ekologicznymi, smacznymi, a przede wszystkim sprawdzonymi przez samych prowadzących sklep Stragan Zdrowia.

PROMOCJE STRAGANU ZDROWIA NA ZRABATOWANI.PL

Warto zapoznać się z korzyściami, jakie daje konto w Straganie Zdrowia. Po zarejestrowaniu się do serwisu, otrzymują Państwo 10% rabatu na pierwsze zakupy. Ponadto w przypadku przesyłki powyżej 150 zł, dostawa do Państwa domu jest darmowa. Ponadto Stragan Zdrowia przygotowuje dla swoich użytkowników okresowe promocje Stragan Zdrowie, podczas których można liczyć na wyjątkowe zniżki.

Jeżeli chcesz poznać aktualne promocje, kliknij tutaj: link

Dane kontaktowe sklepu

71 700 05 48

[email protected]

www.straganzdrowia.pl

FB/StraganZdrowia


StraganZdrowia.pl
ul. Długa 66d
53-633 Wrocław

Metody płatności

Przelew tradycyjny
Pobranie
Gotówka
Przelewy24
Płatność kartą online

Metody dostawy

Kurier
Poczta Polska