Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Squla Lipiec 2024

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Squla - Lipiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Squla

 

Inwestowanie w rozwój, zwłaszcza dzieci, to zawsze opłacalna inwestycja. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego dla rodzica, nauczyciela czy wychowawcy, jak obserwowanie postępów, jakie czyni młody człowiek w trakcie dorastania. Jednak prawidłowe i rozsądne kierowanie rozwojem dziecka to trudna i bardzo odpowiedzialna praca. Tymczasem gra jest warta świeczki – na szali stoi życie i przyszłość malucha. Z pomocą w tych rozterkach przychodzi Squla – nowoczesna platforma edukacyjna.

Kupony rabatowe i kody promocyjne na Squla.pl

Czym jest Squla? To platforma, stworzona z myślą o rozwoju talentów i zainteresowań dzieci już od najwcześniejszych lat. Jednocześnie opracowane przez wybitnych specjalistów metody ułatwiają opanowanie materiału programowego, który wymagany jest na co dzień w szkole. Nowoczesne techniki i innowacyjne podejście do kwestii nauczania sprawiają, że wiedza przekazywana przez zabawę staje się lepiej przyswajalna przez maluchy, które poszerzają swoje horyzonty myślowe nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Bony rabatowe i kupony Squla – jak to działa?

Opracowany przez Squla system skierowany jest do dzieci od wczesnej edukacji przedszkolnej aż do klasy 6. szkoły podstawowej. Metodyka jest regularnie aktualizowana do wymagań podstawy programowej Ministerstwa Edukacji Narodowej na bieżący rok szkolny. Oferta obejmuje wszystkie przedmioty, zgodnie ze standardem nauczania, tak, by Twoje dziecko mogło rozwijać się regularnie i systematycznie we wszystkich obszarach.

Wiedza przekazywana jest dziecku w bardzo przyjazny i łatwo przyswajalny sposób. Dzięki licznym grom, zabawom i interesującym quizom nauka nie jest nudna i żmudna, ale przychodzi łatwo i w przystępny sposób. Zamiast skupiać się na skomplikowanej teorii, wykorzystano możliwości urządzeń elektronicznych i potencjał rozwoju poprzez praktyczną zabawę. Kody rabatowe i okazje cenowe Squla zapewnią, że inwestowanie w rozwój dziecka będzie naprawdę opłacalne.

Promocje i rabaty Squla – innowacyjne rozwiązania

Bardzo ważnym aspektem nauki jest oczywiście monitorowanie postępów. Także w tym zakresie oferowane przez Squla rozwiązania są bardzo nowatorskie. Dzięki zastosowaniu gier i zabaw na potrzeby nauki monitorowanie postępów staje się kluczowe dla samego dziecka, które jest żywo zainteresowane odblokowaniem dalszych funkcjonalności systemu. Nauka odpowiedzialności za własny rozwój staje się bezcennym dodatkiem platformy. Rodzice mogą obserwować postępy i wyznaczać cele w specjalnie stworzonym dla nich panelu.

Squla na Zrabatowani.pl – jeszcze tańsza nauka

Platforma edukacyjna Squla jest jednym z setek partnerów portalu rabatowego Zrabatowani.pl. Dzięki temu zakup abonamentu, umożliwiającego dostęp do nauki, może stać się jeszcze tańszy. W jaki sposób to osiągnąć?

Na początku – rejestrując się w gronie użytkowników portalu. Można dokonać również logowania za pośrednictwem konta facebook. Spośród setek sklepów internetowych, które współpracują ze Zrabatowani.pl wybieramy ten, którego oferta przypadła nam do gustu – np. Squla.pl. Klikając w ofertę zostaniemy automatycznie przekierowani na stronę platformy edukacyjnej, gdzie należy dokonać interesującego nas zakupu. W trakcie trwających kampanii promocyjnych rabaty sięgają nawet 80% wyjściowej wartości zakupywanych produktów. Bez względu jednak na rabaty za każdy zrealizowany za pośrednictwem Zrabatowani zakup otrzymujemy cashback, dzięki któremu część wartości wydatku wraca do użytkownika. Ta podwójna możliwość oszczędzania i zarabiania sprawia, że portal zniżkowy Zrabatowani.pl to bez wątpienia najlepsza oferta na rynku.