Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Spółdzielnia Mleczarska ROTR Maj 2024

Oceń sklep Spółdzielnia Mleczarska ROTR

Ocena 4,40/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Spółdzielnia Mleczarska ROTR - Maj 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Spółdzielnia Mleczarska ROTR

 

Mleko i jego przetwory to jeden z podstawowych elementów prawidłowej, dobrze zbilansowanej diety, zapewniających właściwe funkcjonowanie organizmu. Najwyższej jakości nabiał znaleźć można w ofercie Spółdzielni Mleczarskiej ROTR z Rypina, która – oprócz tradycyjnej sprzedaży – prowadzi również sklep internetowy.

Historia Spółdzielni Mleczarskiej ROTR sięga 1926 r. – wtedy to w Rypinie działalność rozpoczęła Spółdzielcza Mleczarnia Parowa ROTR, którą utworzyło sześć spółdzielni mleczarskich o ruchu ręcznym. W następnych latach firma rozrastała się o kolejne zakłady produkcyjne, a już po II wojnie światowej – w 1950 r. – otrzymała od UNICEF-u urządzenie do produkcji mleka w proszku. W 1970 r. spółdzielnia ROTR otrzymała znany na całym świecie znak jakości „Q”. Na przełomie XX i XXI wieku, przedsiębiorstwo rozwijało kolejne gałęzie swojej działalności, m.in. produkcję serów oraz serwatki zagęszczonej.

Obecnie w ofercie Spółdzielni Mleczarskiej ROTR znajduje się:

  • mleko UHT,
  • mleko dla baristów,
  • śmietana UHT,
  • sery,
  • śmietana termizowana,
  • masło,
  • jogurt naturalny,
  • twaróg sernikowy,
  • mleko w proszku,
  • serwatka w proszku.

Spółdzielnia Mleczarska ROTR w Rypinie jest producentem cenionych marek Blanco i Delik. Firma przywiązuje wyjątkową uwagę do jakości swoich wyrobów, więc wszystkie one produkowane są w oparciu o zintegrowane systemy HACCP oraz ISO 9002. Gwarantuje to, że przetwory mleczne ROTR są nie tylko smaczne i zdrowe, ale również bezpieczne.

Spółdzielnia ROTR w swojej codziennej działalności nie zapomina o trosce o środowisko naturalne. Najważniejszą inwestycją w tym zakresie było zbudowanie nowoczesnej oczyszczalni ścieków za blisko 15 mln zł. Nowoczesne technologie zapewniają bezpieczeństwo i wydajność procesu oczyszczania.

Mleko wykorzystywane do produkcji nabiału firmy pochodzi wyłączne od sprawdzonych i zaufanych dostawców. ROTR posiada kadrę wysoko wykwalifikowanych pracowników, a w zakładach przedsiębiorstwa codziennie przerabianych jest około 600 tys. litrów mleka. Spółdzielnia Mleczarska ROTR posiada nowoczesne linie UHT, linię do konfekcjonowania serów, serownię, proszkownię oraz dużą powierzchnię magazynową. Proces produkcji jest zabezpieczony przez niezależne sieci dostawy niezbędnych mediów. Oprócz tradycyjnej dla branży spożywczej sprzedaży, firma prowadzi również sprzedaż on-line w sklepie internetowym ROTR. Mogą z niego korzystać zarówno markety, sklepy, restauracje i kawiarnie, jak również klienci indywidualni.

KODY RABATOWE ROTR TYLKO NA ZRABATOWANI.PL

Dzięki specjalnej ofercie przygotowanej przez serwis ZRABATOWANI.PL możesz cieszyć się dostawą najlepszej jakości produktów mlecznych wprost do Twojego domu w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Po założeniu zupełnie bezpłatnego konta możesz od razu skorzystać z kodów promocyjnych i kuponów rabatowych RORT. Wystarczy wejść na stronę ZRABATOWANI.PL i zarejestrować się – do Twojej dyspozycji od razu pojawiają się promocje ROTR na pyszne mleko, sery czy twarogi. Co ważne, kupony rabatowe ROTR pojawiają się w serwisie ZRABATOWANI.PL w sposób cykliczny.

Bardzo atrakcyjnym udogodnieniem jest również usługa cashback. Wystarczy odwiedzić sklep ROTR po przekierowaniu z serwisu ZRABATOWANI.PL i zrobić tam zakupy, a część wydanej kwoty wróci na Twoje konto!