Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Soxy.pl Lipiec 2024

Oceń sklep Soxy.pl

Ocena 4,61/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Soxy.pl - Lipiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Soxy.pl

 

Szara eminencja męskiej garderoby, najmniej dostrzegalny szczegół ubioru, który powinien pozostawać w cieniu, a jego zbytnia ekspozycja może uchodzić za faux pas. Mowa oczywiście o skarpetach, które towarzyszą panom na co dzień, ale dostrzega się je wyłącznie od święta. Chyba, że mamy do czynienia z Soxy.pl.

Sklep Soxy nie jest zwykłym sklepem internetowym. Już na pierwszy rzut oka widoczne jest, że tworzą go ludzie z pasją, bardzo poważnie podchodzący do tego, co robią. Choć z pozoru sprawa jest błaha, to twórcy tego portalu do kwestii garderoby podchodzą z dużą atencją i misją. Jaką? „Tworzymy nową kulturę noszenia skarpet. Tworzymy nową filozofię ich postrzegania” czytamy w manifeście.

Kody promocyjne i bony rabatowe, które dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników Zarabatowani.pl, mogą umożliwić zakupy na Soxy.pl z nawet kilkudziesięcioprocentowymi zniżkami. W zależności od tego, jaka trwa aktualnie kampania promocyjna, w znacząco obniżonych cenach można kupić designerskie skarpetki, stopki, produkty wybranych linii, a nawet wszystkie pozycje w ofercie sklepu. Kupony są jednak dostępne wyłącznie dla osób, które dokonają rejestracji.

 

Niezwykłe propozycje

Projekt Soxy to pomysł dwójki pasjonatów – Anny Kulawik i Tomka Szatańskiego, którzy przy wsparciu Piotra Miklaszewskiego i Michała Bisaga z Feelmovie stworzyli niesamowity w swoim przekazie koncept. Z dokonanej przez nich diagnozy otoczenia wynikało, że skarpetki to najbardziej niedoceniana część garderoby, uznawana dodatkowo za nieco wstydliwą. Przyjęło się uważać, że najważniejszymi ich cechami powinny być nijakość i niedostrzegalność.

Z tym przekonaniem walczy Soxy.pl. W 100% polskie, wykonane z wysokiej jakości bawełny czesanej skarpetki posiadają fantazyjne wzory, które z pewnością przykują uwagę niejednego przechodnia. Tak, jak przed wieloma laty z komunistyczną szarzyzną walczyli młodzi bikiniarze, tak dziś z zaniżaniem estetycznej wartości skarpetek walczą twórcy i miłośnicy sklepu Soxy.pl. W misji tej z pewnością pomagają kody rabatowe i promocje Zrabatowani.pl.

 

Do wyboru, do koloru – rabaty Soxy na Zrabatowani.pl

To, co rzuca się na pierwszy rzut oka w Soxy, to w pewnością bogata kolorystyka. Kolekcje skarpet i stopek nawiązują stylistyką do popularnych skojarzeń z popkultury. Mamy więc serię Tetris (swoisty hołd dla popularnej gry), Acrobatto (bazującą na stylistyce cyrkowej), czy też Levy (utrzymaną w stylistyce piłkarskiej, ku czci kapitana polskiej reprezentacji). Promocje i kupony rabatowe Soxy, do których dostęp mają użytkownicy naszego portalu zniżkowego zdecydowanie zachęcą do poznania wszystkich fascynujących projektów Soxy. Co istotne, Zrabatowani.pl to nie tylko rabaty i okazje cenowe. Kupując za naszym pośrednictwem otrzymujesz cashback, upoważniający do zwrotu części kwoty transakcji, co dodatkowo obniża jej koszty.

 

Kuźnia talentów

Swoją ideę uwolnienia skarpetek z modowej nudy twórcy Soxy.pl realizują nie tylko poprzez projektowanie, produkcję i sprzedaż wysokiej jakości produktów, ale również w ramach „Projektu Soxy”. Jest to unikalny program praktyk skierowany do młodych projektantów, bez względu na ich doświadczenie, wiek, czy staż pracy. Każdy, kto zafascynowany jest modą może zgłosić swój udział i zawalczyć o możliwość stworzenia unikalnej, własnej linii skarpetek i stopek. Dodatkową motywacją jest wsparcie doświadczonych i uznanych projektantów oraz możliwość dołączenia do zespołu na stałe. Aby przystąpić do konkursu wystarczy stworzyć propozycję, opisać ją (wskazać, co było inspiracją, co ma wyrażać wzór, jakie przywoływać skojarzenia) i przesłać poprzez zamieszczony na stronie formularz do Soxy. Najlepsze projekty mają szansę na zaistnienie w modzie.