Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Slimwallet Listopad 2023

Oceń sklep Slimwallet

Ocena 4,27/5

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

2 aktywne promocje

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Slimwallet - Listopad 2023

Slimwallet

 

Są takie przedmioty, które są niemal niezbędne do codziennego funkcjonowania. Z pewnością takim przedmiotem jest portfel, który nie tylko pozwala na przechowywanie pieniędzy oraz kart, ale również jest niejako naszą wizytówką. Ważne więc by dobrze się prezentował. Wytwornych i ciekawych portfeli warto jest poszukać w sklepie Slimwallet, którego oferta jest rozbudowana również o inne ciekawe dodatki z działu galanteria.

Slimwallet to sklep internetowy, który swoją ofertę kieruje przede wszystkim do osób, które cenią sobie dobry gust, który idzie w parze z użytkowością. Takie właśnie są portfele, jakie można zakupić w sklepie. Przede wszystkim cechują się one przemyślany designem, który bardzo często oddaje klasyczne wzornictwo. Niejednokrotnie jednak klienci mogą być zaskoczeni tym, na jakich płaszczyznach owe wzornictwo się opiera. Nie brakuje bowiem ciekawych rozwiązań, które wspomagają codzienne użytkowanie, niezależnie od tego czy klient posługuje się w płatności głównie gotówką czy kartami płatniczymi.

 

To, co przyciąga, to również wykonanie, które oparte zostało w dużej mierze na wysokiej jakości materiałach. Nie brakuje portfeli wykonanych ze skór naturalnych oraz szytych z niezwykle dużą precyzją. To daje gwarancję, iż zakupione produkty będą służyć przez długie lata, nawet podczas kilkukrotnego i codziennego użytkowania.

 

Oferta sklepu jest dedykowana zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Wszystkie produkty w pełni oddają charakterystykę grupy docelowej, nie brakuje designerskich smaczków oraz oryginalnych rozwiązań. Bogata paleta kolorystyczna jest uzupełniona o szeroki wybór producentów o światowej klasy. Klienci mogą nabyć produkty m.in. takich producentów jak:

  • Woolet
  • Secrid
  • Pierre Cardin
  • Troika
  • Wagner

Sklep internetowy Slimwallet to również oferta, która nie tylko odnosi się do portfeli, ale możliwe jest także zakupienie eleganckiej galanterii pod postacią torebek czy pasków. Dodatkowo można nabyć praktyczne skarpety, jak również dodatki takie jak okulary oraz zegarki. Będą one stanowiły stylowe uzupełnienie każdego stroju, niezależnie od jego wydźwięku czy okazji na jaką będą zakładane.

 

Oferta Slimwallet to również świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, bowiem istnieje możliwość zakupienia portfela i wykonania na nim indywidualnego graweru np. z dedykacją.

Wszystkie towary są starannie pakowane do wytwornych opakowań w których mogą być w późniejszym czasie przechowywane dla utrzymania ich wyjątkowego wyglądu oraz jakości.

Kody promocyjne Slimwallet na Zrabatowani.pl

Kupony rabatowe oraz atrakcyjne rabaty czekają na klientów Slimwallet, którzy chcą nie tylko cieszyć się wyjątkową jakością portfeli, ale również lubią oszczędzać. Na stronie Zrabatowani.pl znajduje się ponad 100 sklepów i usługodawców, w tym Slimwallet, których produkty można zakupić po atrakcyjnej cenie. Wyjątkowe promocje czekają nie tylko na stronach producentów, ale również w zakładach, na których znaleźć można zawsze aktualne bony rabatowe oraz okazje cenowe. Kody rabatowe mogą być pobrane przez zarejestrowanych użytkowników, którzy podczas swoich zakupów wpiszą je w odpowiednie rubryki. Dzięki temu dokonane zakupy będą przecenione, a klienci mogą liczyć na zwrot określonej ich wartości na swój wirtualny portfel. Uzbierana suma ponad 50 zł pozwala na wypłacenie lub przeznaczenie jej na dalsze zakupy. Oszczędzanie przez wydawanie jest nieustannie wspierane przez dodatkowe kody rabatowe, kupony oraz akcje promocyjne, jakie są organizowane regularnie co kilka tygodni.