Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Silcare Październik 2022

Oceń sklep Silcare

Ocena 4,00/5

Odbierz 5.00% zwrotu
za zakupy w Silcare

Jeśli oprócz promocji chcesz
otrzymać do 5.00% dodatkowego zwrotu
za zakupy, załóż konto.

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

3 aktywne promocje

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Silcare - Października 2022

Silcare

Polska, dobra jakość w atrakcyjnej cenie - odkryj ją i zmieniaj się z nami. Możesz być zmieniONA kiedy tylko chcesz. W Silcare kochamy odkrywać piękno i chcemy dzielić się nim z Tobą każdego dnia.

Tworzymy kosmetyki, które od pomysłu aż do produktu końcowego powstają w siedzibie firmy. Dzięki umiejscowieniu produkcji w jednym miejscu, możemy zagwarantować Ci przystępne ceny i zapewnić o ich najwyższej jakości. To dla Ciebie tworzymy produkty do stylizacji paznokci oraz kosmetyki do pielęgnacji ciała.

Marka stawia sobie za cel być bardzo wyrazistą, skupiać się na wartościach, które są istotne dla użytkowniczek – polskie pochodzenie, jakość, autentyczność, atrakcyjność cenowa.

Poprzez kolory, zapachy, konsystencję chcemy mieć wpływ na zmianę, inspirować do tego, by kobiety stawały się kim tylko chcą. „Mówimy «kobieta jest zmianą» zamiast «kobieta zmienną jest», zachęcamy «Bądź zmieniona» (Change is HERe) i odkrywaj siebie wraz z nami. Konsumenci kojarzą nas głównie z produktami do stylizacji paznokci.

Co ciekawe, cenią nas zarówno profesjonaliści, jak również użytkowniczki indywidualne. Zaskakujemy europejską jakością, odpowiadamy na potrzeby klientów, robimy to efektywniej, produkując w Polsce. Zbudowaliśmy wokół marki społeczność, która mobilizuje nas do ciągłego rozwoju.

Dane kontaktowe sklepu

500 640 189

[email protected]

https://nails.silcare.com/


Silcare Spółka z o.o. sp. k
ul. Kostrzyńska 1
66-400 Gorzów Wlkp.

Metody płatności

Przelew tradycjny

Blik

Płatność kartą

Paypal

Metody dostawy

Kurier DPD

Inpost