Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Showmax Czerwiec 2024

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Showmax - Czerwiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Showmax

 

Od kilku miesięcy dla polskich widzów dostępna jest platforma Showmax. Znaleźć tam można imponującą listę seriali i filmów, która jest rozszerzona o polskie propozycje, a także genialne polskie filmy – również z tłumaczeniami.

Seriale

Na początku lutego Showmax wszedł na dobre do polskiej oferty kanałów filmowych. Już na początku miłym zaskoczeniem było, że stacja przygotowała polskie napisy do filmów i seriali dostępnych na platformie. Początkowo dostępna była lista 63 seriali, które widzowie w większości zdążyli już poznać. Na liście znalazły się między innymi następujące seriale: „Dr House”, „Dexter”, „Downton Abbey” czy „Rodzina Borgiów”. Na pochwałę zasługuje również fakt, że co tydzień aktualizowana jest lista polskich seriali.

Filmy

Oczywiście poza światowymi tytułami, na platformie Showmax znalazły się najbardziej godne uwagi polskie filmy: „Bogowie”, „Miasto 44”, „Służby specjalne” etc. Miłośnicy klasycznego polskiego kina będą zachwyceni mogąc oglądać filmy takie jak „Rejs”. Jak zatem widać oferta jest bardzo zróżnicowana i trafia do dużej grupy odbiorców. Prócz tego można tu zobaczyć filmy zagranicznych twórców, które niedawno weszły do kin.

W sam raz dla Polaków

Twórcy platformy zindywidualizowali ją i polscy widzowie mogą korzystać z polskiego interfejsu z obszernym działem pomocy. Do ich dyspozycji oddano również polskie napisy, lektora i dubbing. Wszystko, co jest dostępne w serwisie, jest w języku polskim, a widzowie mogą skorzystać z pomocy technicznej obsługiwanej – a jakże – w języku polskim.

Showmax –w porównaniu z innymi platformami filmowymi – wyróżnia się prostym i przejrzystym wyglądem, dobrą wyszukiwarką, aplikacją mobilną i trybem offline. Oznacza to, że można dowolnie pobierać filmy, by móc je zobaczyć, gdy zabraknie zasięgu.

Jak to właściwie działa?

Showmax jest serwisem, który udostępnia seriale i firmy przez Internet – to ciekawa alternatywa dla telewizyjnych kanałów filmowych. Jest to usługa płatna – raz w miesiącu uiszcza się opłatę abonamentową, ale w zamian można oglądać hollywoodzkie produkcje filmowe i serialowe, a także polskie kino. To ciekawa oferta, ponieważ filmy i seriale można oglądać w dowolnych ilościach, bez reklam i to na każdym, dowolnym urządzeniu. Przez pierwsze 14 dni można testować serwis całkowicie za darmowy – wystarczy zarejestrować się na www.showmax.com.

Choć Showmax jest stosunkowo młodym serwisem, to jednak warto zauważyć, że na świecie cieszy się dużą popularnością – obecnie z platformy korzysta już ponad 10 milionów osób w ponad 60 krajach.

Miesięczny abonament to koszt 19,90 zł. W tej cenie można uzyskać nielimitowany dostęp do oferty filmowej i serialowej w rozdzielczości HD 720p, a także możliwość przypisania konta do pięciu urządzeń i korzystania z dwóch z nich jednocześnie. Opłaty można dokonywać za pomocą karty kredytowej i za pomocą serwisu PayPal. Można również dopisać subskrypcję do rachunku telefonicznego. Z usługi można w dowolnej chwili zrezygnować.

 

Można jeszcze taniej dzięki Zrabatowani.pl

Choć usługi Showmax są stosunkowo niedrogie, to można jeszcze obniżyć koszty. Wystarczy zarejestrować się na stronie Zrabatowani.pl. Dzięki temu można korzystać z atrakcyjnych kodów rabatowych i promocji, które sprawią, że oglądanie będzie jeszcze bardziej ekscytujące. Ponadto można zapisać się na newslettera i dzięki temu być na bieżąco z nadchodzącymi akcjami promocyjnymi.