Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe ShinyBox Czerwiec 2024

Oceń sklep ShinyBox

Ocena 5,00/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie ShinyBox - Czerwiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
ShinyBox

 

Pudełka subskrypcyjne wypełnione po brzegi oryginalnymi przedmiotami wysokiej wartości stały się ostatnimi czasy bardzo popularne. Ich cechą charakterystyczną jest wielki znak zapytania – nigdy nie wiadomo, co znajdzie się w środku. Jedynym naprowadzeniem jest temat, który sugeruje, co można znaleźć wewnątrz paczki. W Internecie krążą pudełka o przeróżnej zawartości – od okazów kolekcjonerskich po zestawy żywności. Również markowe kosmetyki doczekały się swojego własnego pudełka subskrypcyjnego z niespodzianką. Dzięki ShinyBox.pl można otrzymać zestaw kosmetyków, który zaskakuje swoją zawartością.

 

Czym jest ShinyBox?

ShinyBox to pudełko pełne wysokiej jakości kosmetyków znanych i cenionych marek. Znaleźć tam można produkty od Catrice, Kueshi, Joko, Schwartzkopf czy Dove. Cena pudełka w subskrypcji wynosi zaledwie 49zł, a jego zawartość znacząco przekracza tę kwotę. Zamówienia wysyłane są zawsze w drugiej połowie miesiąca. Zestaw zawiera co najmniej 5 produktów oraz niespodziankę w postaci biżuterii, bonu rabatowego do wybranych sklepów lub designerskiego gadżetu. W pudełku można znaleźć również list przewodni z opisem jego zawartości.

Przed realizacją zamówień sklep przygotowuje serię zagadek i podpowiedzi, które ułatwiają odgadnięcie zawartości paczki subskrybcyjnej. To znacznie ułatwia decyzję o złożeniu zamówienia.

Dla kogo?

Pudełko subskrypcyjne ShinyBox to idealny prezent dla kobiet uwielbiających kosmetyki i niespodzianki. Pozwala na zapoznanie się z najnowszymi trendami kosmetycznymi oraz przetestowanie ich w domowym zaciszu. Pudełko zawiera zarówno pełnowartościowe produkty, jak i wersje mini, dzięki którym można sprawdzić czy dany produkt będzie spełniał oczekiwania. Otrzymane produkty można ocenić, co pozwala na doskonalenie zawartości każdej kolejnej paczki. Dzięki opiniom klientek ShinyBox.pl tworzy coraz lepsze zestawienia odpowiadające potrzebom osób zamawiających pudełka subskrypcyjne.

Prestiżowy klub VIP

Dla stały klientek ShinyBox oferuje pakiet korzyści, w skład którego wchodzą gratisowe pudełka, prezenty niespodzianki wysyłane co 6 miesięcy, pierwszeństwo uczestnictwa w akcjach promocyjnych i ofertach specjalnych. Oprócz karty VIP sklep oferuje atrakcyjne cenowo pakiety 3, 6 i 12 miesięczne z darmową wysyłką.

Na stronie istnieje także możliwość zbierania specjalnych punktów ShinyStars, które można wymieniać na darmowe paczki. Punkty są przyznawane m.in. za wypełnienie ankiety dotyczącej produktów zawartych w pudełkach, polecenie ShinyBox znajomym czy wypełnianie quizów, które pozwolą w przyszłości dopasować paczkę do preferencji subskrybentów. Zbieranie punktów ShinyStars to najłatwiejszy sposób na otrzymanie darmowego zestawu kosmetyków. Dodatkowe gwiazdki można otrzymać również robiąc zakupy u partnerów ShinyBox.pl.

Dlaczego warto?

ShinyBox to doskonały sposób na przetestowanie nowych kosmetyków i marek. Za niewielką kwotę można sprawdzić produkty firm, które zna się ze słyszenia lub których ceny przekraczają możliwości finansowe zainteresowanych osób. Do tego istnieje możliwość otrzymania kuponu rabatowego, dzięki któremu można taniej kupić interesujące produkty w wybranych sklepach.

Czy można kupić jeszcze taniej?

Rejestrując się na Zrabatowani.pl utrzymuje się bony rabatowe i kody promocyjne, które można wykorzystać na zakupy w ShinyBox.pl. Monitorowanie okazji cenowych jest możliwe dzięki zapisaniu się na newsletter, a opcja cashback pozwala na otrzymanie zwrotu części zapłaconej kwoty. To świetny sposób, by kupować naprawdę tanio.