Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Rossmann Wrzesień 2022

Oceń sklep Rossmann

Ocena 4,53/5

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Rossmann - Września 2022

Rossmann

 

ROSSMANN - NAJPOPULARNIEJSZA SIEĆ DROGERII W POLSCE

Rossmann to jedna z największych i zarazem najpopularniejszych sieci drogeryjnych w całej Europie. Wiernych klientów ma od wielu lat  też w Polsce, gdzie obecnie znajduje się już kilkaset placówek, a ich liczba z roku na rok się zwiększa. Wszystko to dzięki szerokiej ofercie, atrakcyjnym cenom oraz licznym rabatom i promocjom.

Pierwszy sklep z kosmetykami i chemią został założony w roku 1972 przez Dirka Rossmanna w Hanowerze. Była to pierwsza samoobsługowa placówka tego typu w całym RNF, dlatego też wzbudziła duże zainteresowanie. 10 lat później Rossmann był już liderem rynku drogeryjnego w Niemczech, a następnie rozpoczął ekspansję w Europie Centralnej. Do połowy lat 90. firma zajmowała się jedynie dystrybucją produktów innych producentów, dzisiaj z sukcesem sprzedaje także produkty własnych marek.

W Polsce Rossmann po raz pierwszy pojawił się w roku 1993 w Łodzi. Sklepy sieci cieszą się dużą popularnością ze względu na szeroki asortyment oraz niskie ceny. Klienci cenią sobie również częste promocje Rossmann oraz okazje cenowe. Największa placówka znajduje się w Poznaniu i ma aż 1400 metrów kwadratowych. Na ofertę Rossmanna składają się nie tylko kosmetyki, ale i tysiące innych produktów m.in. artykuły spożywcze, drobny sprzęt AGD, tekstylia, biżuteria, zabawki dla zwierząt, artykuły biurowe czy pokarm dla zwierząt. Promocje w Rosmanie obowiązują oczywiście na wszystko.. Co roku też do sprzedaży wprowadzanych jest wiele nowych produktów.

GAZETKA ROSSMANN - ARTYKUŁY DROGERYJNE I PERFUMERYJNE

Promocje Rossmann spotkać można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i drogerii internetowej. W zaplanowaniu zakupów bywa szczególnie wydawana regularnie Rossmann gazetka, w której znajdują się przede wszystkim artykuły drogeryjne i perfumeryjne. Na asortyment sklepów składa się kilkanaście tysięcy artykułów renomowanych i powszechnie znanych polskich i światowych marek oraz bogata kolekcja produktów marek rodzimych Rossmanna np. Isana, Babydream czy Alterra.

Promocje w Rossmannie są zazwyczaj bardzo atrakcyjne i obejmują produkty ze wszystkich działów kosmetycznych oraz artykuły przemysłowe. Rosman gazetka jest aktualna przez około 20 dni w miesiącu. Poza tym ciekawe rabaty na dany dzień oferuje drogeria działająca online. Znaleźć można je również na ostatniej stronie gazetki. Promocje Rossmann uprawniają do tańszych zakupów w wybranej placówce sieci. Gazetka Rossmann dostępna jest też Internecie. Można ją więc wygodnie przeglądać i zamawiać wybrane produkty prosto do najbliższej drogerii.

Rossmann prowadzi też program Rossnę! skierowany przede wszystkim do młodych mam. Do korzystania z niego uprawnia specjalna karta, którą można dostać w każdej drogerii. Dzięki niemu artykuły dla dzieci można kupić z rabatem w wysokości 10%. Dużą popularnością cieszy się również wydawana regularnie przez sieć bezpłatna gazeta “Skarb”, w której można znaleźć ciekawe artykuły dotyczące nie tylko rynku kosmetycznego.

WSZYSTKIE PROMOCJE ROSSMANN W JEDNYM MIEJSCU NA ZRABATOWANI.PL

Aby nie przegapić żadnej promocji czy przeceny w Rossmanie warto regularnie zaglądać na stronę Zrabatowani.pl. Znaleźć można tam między innymi aktualne gazetki z okazjami cenowymi Rossmanna oraz kody rabatowe czy bony rabatowe do wykorzystania w drogerii internetowej. Czas trwania akcji jest najczęściej ograniczony, dlatego też dobrze jest być na bieżąco.. Dzięki kuponom rabatowym można nabyć więcej produktów w tej samej cenie i nie trzeba czekać na przeceny w sklepach stacjonarnych. Dostawa do domu to dodatkowo znaczne ułatwienie w przypadku osób zapracowanych np. młodych mam.

 

 

Dane kontaktowe sklepu

+48 42 61 39 100

[email protected]

www.rossmann.pl

FBwww.facebook.com/RossmannPL/


Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o.

ul. św. Teresy 109

91-222 Łódź

Metody płatności

Płatność przy odbiorze
Płatność z góry na konto (Serwis przelewy.24, Karta płatnicza)

 

Metody dostawy

Dostawa kurierska

Odbiór na stacji paliw Orlen

Odbiór w wybranych sklepach Rossmann