Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Revolut Kwiecień 2024

Oceń sklep Revolut

Ocena 5,00/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Revolut - Kwiecień 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Revolut

Revolut – promocje i inne korzyści płynące z założenia konta

Odkryjcie promocje Revolut dzięki założeniu darmowego konta. Po podaniu numeru telefonu otrzymacie dostęp do niezwykle wygodnej aplikacji na telefon, co pozwoli lepiej korzystać ze swoich pieniędzy i zacząć oszczędzać w łatwy sposób. Revolut kod rabatowy znajdziecie na naszej stronie internetowej zrabatowani.pl. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami tej intuicyjnej aplikacji do zarządzania finansami i do płacenia. Za sprawą Revolut możecie wygodnie płacić w każdym sklepie i kontrolować swoje wydatki. Co więcej, aplikacja działa na terenie ponad 30 krajów, więc nie będziecie ograniczeni swoją kartą debetową ani walutą, której używacie.

Revolut kody na rabaty u najpopularniejszych marek

Niejedna promocja Revolut czeka na was po założeniu darmowego konta. W Revolut kod rabatowy czeka na was za sprawą korzystania z usług i ofert waszych ulubionych sieci sklepów i marek. Ponadto, używając aplikacji Revolut otrzymujecie zwrot pieniędzy w formie cashback. Korzystając z tego jednego konta do wszystkich swoich transakcji w łatwy sposób możecie kontrolować swoje wydatki i oszczędzać. Wystarczy robić zakupy w swoich ulubionych sieciówkach, aby otrzymywać zwrot wydanych pieniędzy i atrakcyjne rabaty na kolejne produkty, które planujemy w przyszłości kupić.

Revolut kody rabatowe są bardzo łatwe w uzyskaniu dzięki wygodnemu rozszerzeniu do przeglądarki Chrome, czyli Revolut Shopper, która pokaże wam, gdzie znaleźć najlepsze oferty i gdzie możecie otrzymać cashback po zakupach. Ponadto każdą transakcję online możecie dodatkowo chronić poprzez jednorazowe karty, których numer zmienia się po każdej transakcji, a dane karty są ukryte przed zagrożeniami z sieci.

Założenie konta Revolut to tylko kilka chwil, które można spędzić nawet na swoim telefonie, nie trzeba przygotowywać żadnych formularzy. W łatwy sposób można zacząć skutecznie oszczędzać poprzez wygodne zarządzanie wszystkimi transakcjami. Dla swoich oszczędności możecie utworzyć własny sejf w aplikacji Revolut, gdzie przechowacie wpłacone przez siebie pieniądze lub poprzez zaokrąglenie końcówek swoich wydatków zawsze znajdziecie tam dodatkowe drobne. W sejfie można ustalać cele, na które chcemy oszczędzać, w łatwy sposób można ustawić, jaką kwotę chcemy zebrać i jaki jest termin, w którym chcemy zgromadzić pieniądze na wymarzone wakacje czy na zaplanowane wydatki. Ponadto możecie utworzyć sejf grupowy, co ułatwi wszystkie wypady ze znajomymi lub zebranie wraz z dziećmi na ich wyczekiwane wakacje w wybranym przez nie miejscu.

Znajdźcie promocje Revolut i korzystajcie w rozsądny sposób ze swoich oszczędności. Korzystając z aplikacji Revolut, możecie w łatwy sposób wydawać znacznie mniej pieniędzy i lepiej zarządzać swoimi finansami. Ponadto wszystkie wspólne wyjścia ze znajomymi będą znacznie łatwiejsze do rozliczenia, ponieważ przy pomocy swojego konta Revolut możecie dzielić i rozliczać wszystkie rachunki w prosty i szybki sposób. Aplikacja obliczy każdy rachunek, a przy jej pomocy bardzo wygodnie można przypomnieć swoim najbliższym o wspólnych wydatkach i rozliczyć się bez zbędnych przypomnień. Jeśli nie wszyscy wasi znajomi mają konto Revolut, można im wysłać kod QR lub link do płatności, dzięki któremu mogą od razu oddać wszystkie pieniądze, które są dłużni za ostatnie wspólne wyjście do pizzerii czy na miasto.

Kod Revolut – otrzymujcie kody na rabaty po skończonych zakupach w ulubionych sklepach

Wykorzystując aplikację Revolut, możecie płacić w dowolnej walucie przy korzystnych kursach wymiany w ponad 30 krajach. Niezależnie od tego, gdzie podróżujecie, wasze pieniądze są zawsze dostępne, a kiedy chcecie wykonać przelew w innej walucie, to wszystkie opłaty są widoczne przed jego realizacją. Co więcej, każdy w swojej aplikacji może śledzić stan swojego przelewu, aby wiedzieć, czy odbiorca może znaleźć je już na swoim koncie i czy nasz bank zrealizował polecenie przelewu. Korzystne kursy wymiany walut, szybkie przelewy i niskie opłaty – wszystko to sprawia, że wielu konsumentów korzysta z aplikacji Revolut, dzięki czemu oszczędzają pieniądze i czas, zarządzając wszystkimi finansami w jednym miejscu.

Promocje Revolut i kupony rabatowe na zrabatowani.pl, to doskonałe połączenie, które sprawi, że każde wasze zakupy będą okazją do zaoszczędzenia swoich pieniędzy i wykorzystania ich poprzez cashback lub w innym miejscu, dzięki niezwykle niskim cenom. Na Zrabatowani znajdziecie najlepsze okazje na wakacyjne wyjazdy i na sprzęt do sportu czy uprawiania hobby, wykorzystujcie kupony rabatowe i korzystajcie z najlepszych promocji na naszej stronie internetowej. Co więcej, korzystając z możliwości aplikacji Revolut wszystkie zakupy będą błyskawiczne i możecie być na bieżąco ze swoimi wydatkami, aby móc jak najlepiej zauważyć korzyści płynące z korzystania z najlepszych kuponów rabatowych w sieci.

Warto także odkryć korzyści płynące z różnorodnych planów Revolut. Już przy najtańszym z nich, czyli Plus, każdy konsument może liczyć na ochronę zakupionych przez siebie produktów poprzez ubezpieczenie w wysokości do 1000 euro, dzięki czemu, jeśli ktoś ukradnie nowy smartfon, można oczekiwać zwrotu pieniędzy. Revolut pozwala także na wydłużenie czasu zwrotu naszych zakupów do 90 dni, dlatego nawet jeśli sprzedawca nie będzie chciał przyjąć z powrotem kupionego produktu, to każdy klient może oczekiwać zwrotu pieniędzy nawet w wysokości 300 euro. Ochrona dotyczy także wydarzeń, na które możemy z powodu nieszczęśliwych i nieoczekiwanych wypadków nie dotrzeć, wtedy każdy użytkownik jednego z planów Revolut może oczekiwać na zwrot kosztu biletów. Oszczędzając z Revolut kody rabatowe ze zrabatowani.pl, można jeszcze lepiej wykorzystywać i móc zachować więcej pieniędzy w swoim portfelu na kolejne ekscytujące wydatki. Ponadto wiedzę o dobrym zarządzaniu pieniędzmi można przekazać młodszym pokoleniom poprzez wygodną aplikację Junior, ułatwiającą korzystanie w rozsądny sposób z oszczędności dzieciom, które korzystają z konta Revolut Junior.

Zobaczcie promocje Revolut i zacznijcie oszczędzać, korzystając z cashback oraz z kuponów rabatowych w waszych ulubionych sieciach. Dołączcie do tego najlepsze kupony ze zrabatowani.pl na delikatesy, aby wasze codzienne zakupy były zawsze w najniższych cenach i zawsze na czas w waszym domu. Revolut kod rabatowy można otrzymać za korzystanie z darmowego konta i z aplikacji w telefonie, która umożliwia wygodne płatności w ponad 30 krajach na całym świecie i w wielu różnych walutach po korzystnych kursach wymiany. Co więcej, można w wygodny sposób odkładać pieniądze w swoim sejfie Revolut, który umożliwia zaokrąglanie płatności, dzięki czemu po każdych zakupach zawsze mała kwota zostaje odłożona na koncie oszczędnościowym. Revolut kody rabatowe umożliwiają skuteczne oszczędzanie bez zamrażania dodatkowych pieniędzy, lecz w każdej chwili jeśli tylko chcemy, możemy odłożyć w swoim sejfie wybraną przez siebie kwotę, aby w ramach wybranego planu: plus, premium czy metal, mogła rosnąć w skali roku.

Jeśli często podróżujecie samolotami, to w planach premium i metal Revolut oferuje swoim klientom smart delay, czyli usługę, która pozwala na bezpłatny wstęp do saloników lotniskowych, kiedy lot jest opóźniony ponad godzinę. Promocje Revolut pomagają oszczędzić pieniądze niemal na każdych zakupach i podczas zamawiania różnych usług, a szeroki zakres działalności Revolut pozwala także wejść w świat inwestowania. Przejrzyste i łatwe w obsłudze narzędzia inwestycyjne pozwolą skorzystać z naszych oszczędności i zainwestować w kryptowaluty czy w obrót cennymi towarami. Skorzystajcie z naszej oferty na zrabatowani.pl i zacznijcie skutecznie zarządzać swoim budżetem oraz pozwólcie sobie na wygodę płatności niezależnie od części świata, do której podróżujecie.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z kodami rabatowymi do wielu sklepów. Między innymi mamy zniżki do Jysk czy kody rabatowe do Shein