Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Plush Październik 2022

Oceń sklep Plush

Ocena 4,42/5

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Plush - Października 2022

zobacz archiwalne promocje
Plush

 

Plush to jedna z najmłodszych sieci na rynku polskiej telefonii komórkowej. Atrakcyjna oferta – zarówno na abonament jak i na kartę – została skrojona pod potrzeby młodych użytkowników telefonii. Oferta Plusha powinna Cię szczególnie zainteresować, jeżeli cenisz sobie abonament w rozsądnej cenie i jesteś aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych.

 

Plush powstał w 2014 roku, w odpowiedzi na potrzeby młodych użytkowników telefonii komórkowej. Preferujesz kontakt SMS-owy od rozmów telefonicznych? Nie wyobrażasz sobie telefonu bez dostępu do dużego pakietu danych? Jesteś na bieżąco z nowinkami technicznymi i podążasz za najnowszymi trendami w mediach społecznościowych? Plush ma wszystko, czego potrzebujesz.

 

Plush – abonament na każdą kieszeń?

 

Nie każdy użytkownik telefonii jest fanem abonamentu. Z cyklicznych opłat korzystają najczęściej firmy lub użytkownicy wykonujący regularną ilość połączeń. Plush znalazł rozwiązanie, które pozwoli młodszym posiadaczom telefonów na skorzystanie z takiej formy zapłaty. Oferta abonamentowa Plusha to niskie, konkurencyjne ceny i zero opłat za SMS-y i MMS-y. Co ważne, młodych konsumentów powinny szczególnie zainteresować duże pakiety danych, umożliwiające na możliwie swobodny dostęp do Internetu.

 

Plush na kartę nie tylko dla młodych

 

Tym, którzy pozostają wierni ofertom na kartę Plush prezentuje równie korzystne promocje. Użytkownik wybiera z trzech, korzystnych cenowo pakietów. Zależnie od typu pakietu, konsument otrzymuje darmowe rozmowy, SMS-y, MMS-y i transfer danych o wybranej wielkości. Wśród promocji i usług dodatkowych warto rozważyć przedłużenie ważności konta na rok oraz sprawdzenie Pakietu YouTube.

 

Usługi online

 

Wszystkie usługi, zarówno te związane z abonamentem, jak i telefonem na kartę, są dostępne za pośrednictwem portalu internetowego Plushbezlimitu.pl. Na stronie możemy sprawdzić ofertę sieci, zapoznać się z regulaminami i taryfami opłat oraz dokonać doładowania karty. Nowi użytkownicy sieci mogą przenieść swój dotychczasowy numer i skorzystać z korzystnych cenowych promocji. Aktywnych użytkowników mediów społecznościowych powinien szczególnie zainteresować pakiet Social Free, czyli darmowy dostęp do Facebooka i innych, popularnych mediów (dostęp zależy od typu pakietu). Na promocje możemy też liczyć przy zakupie dwóch abonamentów (Abo Duet w Plush).

 

Plushowy Miś w sklepie online

 

Plush zyskał sympatię oryginalną kampanią promocyjną z gburowatym misiem, który stał się nie tylko maskotką sieci, ale i aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Sympatyków misia powinna zainteresować oferta maskotek i dodatków, dostępna na stronie sklepu Plush Store: http://sklep.plushbezlimitu.pl/. W sklepie znajdziemy sympatyczne gadżety z misiem, przeznaczone dla młodszych konsumentów: kubki, breloki, poduszki, piórniki. Starszym powinny przypaść do gustu humorystyczne koszulki, bluzy i czapki.

 

Śledź promocje w Plush poprzez Zrabatowani.pl

 

Śledzenie promocji i porównywanie ofert telefonii komórkowych bywa zajęciem czasochłonnym, ale niezbędnym do wybrania produktu, który spełni nasze oczekiwania. Zrabatowani.pl umożliwią Ci kompleksowe porównanie ofert najpopularniejszych sieci komórkowych. Śledzenie promocji w Plush nigdy nie było tak proste.

 

Dokonanie szybkiej, bezpłatnej rejestracji pozwoli na porównywanie najbardziej atrakcyjnych ofert i śledzenie korzystnych promocji. Planujesz przeniesienie numeru? Chcesz obniżyć koszty? Oferta okazji cenowych w Plush powinna zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Jesteś już użytkownikiem sieci i śledzisz aktualne promocje? Z kontem na Zrabatowani.pl będziesz zawsze „na czasie”. Dołącz do nas!

Dane kontaktowe sklepu

601 102 601

[email protected]

www.plushbezlimitu.pl

FBwww.facebook.com/plushbezlimitu/


Polkomtel sp. z o.o.

ul. Postępu 3

02-676 Warszawa

Metody płatności

Przelew tradycyjny

Przelew internetowy

Płatność gotówką

Metody dostawy

   

Inne promocje w kategorii Telekomunikacja

Player Netflix Canal + UPC Heyah Plus Virgin Mobile NETIA