Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Plus Sierpień 2022

Oceń sklep Plus

Ocena 4,33/5

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Plus - Sierpnia 2022

zobacz archiwalne promocje
Plus

OFERTA PLUS NA ZRABATOWANI.PL

Plus to jedna z wiodących i najstarszych sieci telefonii komórkowych z ponad 20-letnią historią. Jej zasięg obejmuje 99% mieszkańców Polski. Z usług Plusa korzysta kilkanaście milionów abonentów. Operatorem tej sieci jest Polkomtel.

Plus świadczy usługi telekomunikacyjne zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Do sieci przydzielone jest ponad 25 milionów numerów. Nowoczesne telefony na kartę, pakiety abonamentowe, szybki Internet LTE, to tylko kilka obszarów działalności tej firmy. Plus oferuje swoje usługi w oparciu o najnowsze technologie w ponad 500 punktach na terenie całego kraju.

ZNIŻKI PLUS NA ZRABATOWANI.PL

Sieć Plus zachęca zarówno stałych, jak i nowych klientów do korzystania z usług, niejednokrotnie oferując im korzystne zniżki. Korzystając ze specjalnych promocji możemy przez kilka miesięcy  rozmawiać bez limitu, korzystać z abonamentu lub Internetu zupełnie za darmo. Z pewnością docenią to wszyscy klienci, którzy lubią wyszukiwać promocyjne okazje.

Wybierz jedną z licznych promocji sieci Plus i korzystaj ze swojego telefonu w jeszcze niższych cenach, dzięki Zreabatowani.pl. Wejdź i wybierz swoja promocję.

Dane kontaktowe sklepu

601 100 601

[email protected]

www.plus.pl

FB/plus


Polkomtel Sp. z o.o.
ul. Konstruktorska 4
02-673 Warszawa

Metody płatności

VISA
Mastercard
Gotówka
Przelew

Metody dostawy

Odbiór osobisty
Kurier

Inne promocje w kategorii Telekomunikacja

Netflix Canal + T-mobile Plush Player Heyah NETIA UPC