Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Player Marzec 2023

Oceń sklep Player

Ocena 4,37/5

Odbierz 12.00PLN zwrotu
za zakupy w Player

Jeśli oprócz promocji chcesz
otrzymać do 12.00PLN dodatkowego zwrotu
za zakupy, załóż konto.

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

3 aktywne promocje

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Player - Marzec 2023

zobacz archiwalne promocje
Player

 

Player został założony w 2011 roku, funkcjonując pod pełną nazwą Player TVN. To portal internetowy oferujący najnowsze seriale, filmy, przedpremierowe nowości czy filmowe hity. Dostępny jest poprzez przeglądarkę internetową, można z niego korzystać również na urządzeniach przenośnych, poprzez bezpłatną aplikację.

Największą zaletą serwisu jest fakt, iż większość streamowanych programów i filmów jest udostępniana bez opłat. Wyjątkiem jest działający od 2014 roku Player Plus, którego możliwość oglądania jest dostępna po wykupieniu dostępu. Pozostałe usługi miłośnicy dobrej rozrywki mogą oglądać w dowolnej chwili - konieczne jest jedynie wyłączenie blokowania reklam na witrynie. Istnieje także opcja oglądania bez reklam, po wykupieniu pełnego dostępu do usługi.

Od początku istnienia, Player oferował ramówkę, którą można było zobaczyć na kanałach TVN: TVN, TVN Style, TVN Turbo czy TVN 7. W 2013 roku pakiet programów został wzbogacony o serwisy informacyjne: TVN24, TVN Meteo, Religia TV i TTV. Od 2014 roku usługa działa pod skróconą nazwą Player. Nie była to jednak jedyna zmiana, bowiem VoD zostało wzbogacone o relacje na żywo, jak również dodane zostały kanały oferujące najnowsze filmy, nowości kinowe, premiery i najlepsze seriale.

Oferta Player jest bardzo rozbudowana – każdy znajdzie tu coś dla siebie! Przejrzysty układ programów został zaprojektowany w taki sposób, aby klikając w odpowiednie działy, widzowie otrzymali pakiet możliwości z określonego rodzaju programu. Do wyboru jest: sport, rozrywka, muzyka, programy telewizyjne, programy o modzie, programy o gotowaniu czy programy motoryzacyjne. Najnowsze premiery to nie wszystko, co zawiera w sobie portal. Możliwe jest również oglądanie produkcji archiwalnych, nawet sprzed kilku lat, jak również produkcji robionych na specjalne zamówienie portalu.

Kategoryzacja usług Player jest możliwa również poprzez listę uporządkowanych alfabetycznie programów. Posiadanie konta na portalu pozwala na zapisywanie swoich ulubionych produkcji, jak również na zatrzymywanie ich podczas oglądania w dowolnym momencie i kontynuację nawet na innym urządzeniu, z dokładnie od tego samego miejsca. Tworzenie własnych playlist to swego rodzaju biblioteczka, do której widz może wracać, zawsze wtedy, gdy ma na to ochotę.

 

BONY RABATOWE PLAYER NA ZRABATOWANI.PL

W doborze odpowiedniej dla siebie rozrywki niezwykle pomocne są specjalne pakiety Player Plus, które nie tylko oferują nowości, ale również często obejmują kody promocyjne, w ten sposób oferując ciekawe okazje cenowe. Jest to szczególnie przydatne dla osób nieposiadających stałego dostępu do telewizji czy po prostu w przypadku, gdy widz nie mógł zobaczyć w czasie transmisji lub przegapił swój ulubiony program.

Kody rabatowe, jakie są dostępne na współpracującym z Player portalem internetowym Zrabatowani.pl to przede wszystkim rabaty i promocje, jakie można zyskać, poprzez wykupienie pakietów, czy zamówienie pasujących do własnych potrzeb usług. Kody rabatowe Player, jakie regularnie pojawiają się na Zrabatowani.pl, to nie tylko obniżki cen, ale także okazja do zyskania zwrotu gotówki o określonej wartości. Na portalu dostępne są liczne bony rabatowe odnoszące się do sklepów internetowych, jak również licznych firm o charakterze usługowym. Kupony są zawsze aktualne, a uzyskany rabat możliwy jest do wydania na zakupy w innych markach. Sprawdź dostępne aktualnie kupony rabatowe Player i ciesz się nieograniczonym dostępem do nowości telewizyjnych.

Inne promocje w kategorii Telekomunikacja

Heyah Plush NETIA UPC Cyfrowy POLSAT Koszulkowo.com Vectra Netflix