Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Nju Mobile Sierpień 2022

Oceń sklep Nju Mobile

Ocena 4,50/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Nju Mobile - Sierpnia 2022

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Nju Mobile

OFERTA NJU MOBILE NA ZRABATOWANI.PL

Nju Mobile to marka świadcząca usługi telefonii komórkowej pod skrzydłami Orange. Jest obecna na rynku od 2013 roku. Z oferty Nju Mobile już korzysta ponad pół miliona młodych Polaków.

Nju Mobile to młoda siec komówrkowa, która swoje usługi kieruje przede wszystkim do młodych konsumentów. To, co najbardziej wyróżnia sieć na tle konkurencji, to brak długich umów abonamentowych. Klienci Nju Mobile nie muszą podpisywać tradycyjnej umowy z abonamentem na rok, czy dwa lata. Tutaj zobowiązanie podpisujemy tylko na 30 dni. Dzięki temu możemy w każdej chwili zrezygnować z usług, bez ponoszenia wysokich kar finansowych.

RABATY NJU MOBILE NA ZRABATOWANI.PL

Sieć Nju Mobile zachęca klientów do korzystania ze swoich usług, oferując im korzystne zniżki. Często wybierając ofertę tej sieci możemy zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych. Z pewnością docenią to wszyscy, którzy nie lubią przepłacać.

Wybierz najbardziej odpowiadająca Twoim potrzebom usługę Nju Mobile i ciesz się nie tylko nielimitowanymi połączeniami, ale również niszą ceną, dzięki portalowi Zrabatowani.pl – niskie ceny Nju Mobile.

Dane kontaktowe sklepu

*620 obsługa automatyczna

[email protected]

www.njumobile.pl

FB/Njumobile


Nju mobile
ul. Jagiellońska 34
96-100 Skierniewice

Metody płatności

Przelew
Karta płatnicza

Metody dostawy

Odbiór osobisty