Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Netto Sierpień 2022

Oceń sklep Netto

Ocena 4,60/5

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Netto - Sierpnia 2022

Netto

OFERTA NETTO

Pierwsze sklepy Netto powstały w latach 80-tych w Danii, a w Polsce w 1995 r.

Netto oferuje produkty podstawowe, takie jak żywność, napoje, karma dla zwierząt, chemia gospodarcza i kosmetyki. Również artykuły codziennego użytku oraz przedmioty dekoracyjne do wnętrz. Ponadto możliwe jest nabycie sprzętu elektronicznego czy akcesoriów samochodowych. Klienci sklepu Netto cenią sobie markę przede wszystkim za atrakcyjnie niskie ceny, a także za imponującą jakość i świeżość sprzedawanych towarów. Są one uzupełniane każdego dnia, być zapewnić klientom to, co najlepsze. Tak szeroka gama artykułów w jednym miejscu pozwala na wygodne wykonywanie zakupów o dowolnej porze w dowolnym dniu tygodnia.

Rozumiejąc różne potrzeby klientów, sklep stara się nieustannie wprowadzać różnorodne produkty, np. pozbawioną chemii żywność. Nieustanne zmiany w asortymencie urozmaicają wachlarz towarów.

Marka Netto nie tylko stwarza możliwość nabycia wszelkich dóbr, ale również angażuje się społecznie w wiele ciekawych akcji, których celem jest pomoc potrzebującym lub szerzenie świadomości w zakresie różnych aspektów np. na temat ubóstwa na świecie, współpraca z WOŚP czy świątecznie zbiórki żywności.

 

RABATY CENOWE NETTO W ZRABATOWANI.PL

Choć ceny w Netto zawsze są atrakcyjne, firma nie rezygnuje z licznych akcji promocyjnych, które wprowadzają konkurencyjne oferty. Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co oferuje marka, regularnie odwiedzaj specjalną zakładkę na portalu internetowym Zrabatowani.pl niskie ceny Netto. Dzięki temu nie przegapisz żadnej okazji do oszczędności.

Dane kontaktowe sklepu

91 469 99 99

[email protected]

netto.pl

FB/NettoPolska/


Motaniec 30
73-108 Kobylanka

Metody płatności

Gotówka
Płatność kartą

Metody dostawy

Odbiór osobisty