Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Nest Bank Lipiec 2024

Oceń sklep Nest Bank

Ocena 4,47/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Nest Bank - Lipiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Nest Bank

 

Nest Bank to bank stworzony z myślą o finansach rodzinnych. Oferuje on produkty, które pozwalają bezpiecznie przechowywać i pomnażać złożone w nim środki finansowe. Charakteryzuje się bardzo wysokimi poziomami bezpieczeństwa, a także nowoczesnymi usługami finansowo-inwestycyjnymi, dopasowanymi do potrzeb każdej współczesnej rodziny.

Nest Bank gwarantuje swoim klientom maksymalne bezpieczeństwo finansowe. Zgromadzone w nim środki są objęte Bankowym Funduszem Gwarancyjnym – oznacza to, że w przypadku upadłości banku środki z rachunków imiennych są wypłacane klientom do wysokości określonej w ustawie.

Głównym akcjonariuszem Nest Banku jest fundusz private equity AnaCap – jeden z największych tego typu podmiotów działających na europejskim rynku finansowym. Zarządza on funduszami o wartości 2,9 mld euro, pochodzącymi od znanych na całym świecie, renomowanych inwestorów.

W ofercie Nest Banku znajdują się więc przede wszystkim:

  • konta dla klientów indywidualnych i firmowych,
  • konta walutowe dla klientów indywidualnych i firmowych,
  • rachunki oszczędnościowe,
  • lokaty,
  • kredyty,
  • karty kredytowe,
  • wymiana walutowa,
  • doradztwo unijne.

W doborze produktu najbardziej dopasowanego do potrzeb danej rodziny czy firmy pomagają wyspecjalizowani doradcy. Po przedstawieniu dokumentów poświadczających zdolność kredytową klienta oraz zapoznaniu się z jego oczekiwaniami, mogą oni zaproponować np. rachunek oszczędnościowy Nest Bank czy atrakcyjnie oprocentowany kredyt.

Nest Bank dysponuje kilkudziesięcioma placówkami ulokowanymi na terenie całego kraju. Dla wygody zarządzania finansami, do dyspozycji klientów pozostaje również bankowość internetowa – przy jej pomocy można szybko i bezpiecznie wykonać przelew, opłacić domowe rachunki, otworzyć nową lokatę lub złożyć wniosek o przyznanie kredytu. Bankowość elektroniczna prowadzona jest w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa – bank nigdy nie prosi o podawanie haseł jednorazowych podczas logowania do serwisu transakcyjnego, nie wysyła wiadomości lub komunikatów z prośbą o podanie telePINu, danych kart płatniczych i kredytowych czy nie prosi o przesyłanie lub potwierdzanie haseł dostępu.

Bardzo dużym atutem działania Nest Banku jest jego pełna przejrzystość finansowa. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, firma musi raz do roku przygotowywać i publikować pełne sprawozdanie finansowe, w którym znaleźć można informacje dotyczące osiągniętych wyników, przeprowadzanych działań i operacji biznesowych, a także planowanego rozwoju. Raporty te są publicznie dostępne na stronie internetowej banku.

NAJLEPSZE PROMOCJE NEST BANK TYLKO NA ZRABATOWANI.PL

W trosce o jak najwyższą konkurencyjność świadczonych usług oraz stałe poszerzanie grona zadowolonych klientów, Nest Bank przygotowuje dla nich najlepsze promocje i oferty cenowe. Dotyczą one m.in. opłat za prowadzenie rachunku, wypłatę gotówki w bankomacie czy oprocentowania lokat i kredytów. Najbardziej aktualne promocje Nest Bank znaleźć można w serwisie ZRABATOWANI.PL – wystarczy założyć tam zupełne bezpłatne konto, by mieć stały dostęp do atrakcyjnych ofert cenowych Nest Bank. Dzięki temu będzie można w porę dowiedzieć się o potrzebnych nam w danej chwili produktach finansowych czy oszczędnościowych dla całej rodziny.