Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Mudita Maj 2024

Oceń sklep Mudita

Ocena 5,00/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Mudita - Maj 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Mudita

Kupony rabatowe do sklepu Mudita.com!

Mudita - to nowy rodzaj firmy technologicznej!
Stworzona przez Michała Kicińskiego, jednego ze współzałożycieli CD Projektu, ma na celu pomóc użytkownikom świadomie korzystać z technologii.
Nazwa “Mudita” wywodzi się z dalekowschodniego sanskrytu i oznacza “cieszę się Twoim szczęściem” i taki też jest główny filar naszej działalności: chcemy, aby nasi użytkownicy byli szczęśliwi, a dzięki temu my, jako firma, również będziemy spełnieni.
Nasze produkty cechują się wysoką jakością, pięknym, minimalistycznym designem i niespotykanymi nigdzie indziej funkcjami.

W naszej ofercie znajdziecie m.in. budziki, które pozwolą Wam pozbyć się smartfonów z sypialni. Przez nadmierne korzystanie z telefonów jako budzików, narażamy się na blokowanie produkcji melatoniny, czyli hormonu odpowiedzialnego za nasz sen. Jego jakość jest przez to niska, wstajemy zmęczeni, a pierwsze, co robimy po przebudzeniu, to łapiemy za telefon i zarzucamy nasz umysł tysiącem niepotrzebnych informacji. 

Dzięki budzikom Mudita Bell oraz Mudita Harmony przestaniecie korzystać ze smartfonów w sypialni, dzięki czemu jakość Waszego snu będzie o wiele większa, a pobudki przyjemniejsze. Obydwa modele oferują m.in. budzenie progresywne - pobudka rozpoczyna się od rozświetlenia tarczy zegara, co daje naszemu organizmowi podświadomy sygnał, że nadchodzi pora wybudzania. Dodatkowo, Mudita Harmony pozwala nam na ustawienie przypomnienia o konieczności szykowania się do snu - codzienny schemat przygotowania snu jest niezwykle istotny dla jego jakości. Ważne, aby przed położeniem się do łóżka zaprzestać rozpraszających nas czynności, wyłączyć wszelkie ekrany i zacząć wyciszać organizm. Możecie poczytać książki, porozmawiać z partnerem czy z dziećmi, pomedytować, posłuchać muzyki lub stworzyć sobie własną listę wyciszających czynności. Po kilku dniach zachowania tych schematów zobaczycie niesamowitą różnicę, a słowo “niewyspany” na zawsze odejdzie w niepamięć.

Dzięki kodom rabatowym kupicie nasze budziki Mudita Bell i Mudita Harmony oraz karty do treningu uważności Mudita Pause z 10% zniżką.

Zapraszamy!