Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe mtu24.pl Maj 2024

Oceń sklep mtu24.pl

Ocena 4,33/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie mtu24.pl - Maj 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
mtu24.pl

OFERTA MTU24.PL

Sklep mtu24.pl. to część grupy ERGOHestia, nastawiona na nowoczesną forma kontaktu i zakupu ubezpieczeń. W praktyce oznacza to realizację zakupów ubezpieczeń przez telefon i Internet.

mtu24pl. jest portalem wielokrotnie nagradzanym za jakość obsługi i rzetelność oferowanych usług. Wśród zdobytych laurów, można przytoczyć choćby Gwiazdę Jakości Obsługi 2015, Złoty Zderzak (2014) Godło Promocyjne „Teraz Polska” (2006) czy Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP (2002).

Firmę wyróżnia spersonalizowane podejście do klienta, co jest cechą charakterystyczną dla całej grupy ERGO Hestia. Ogólnopolska sieć mobilnych rzeczoznawców dojedzie do Państwa w każdym miejscu w Polsce. Empatia i zrozumienie to podstawa w budowaniu szczerej relacji z klientem. Dlatego też doradcy sklepu internetowego mtu24.pl dołożą wszelkich starań, aby złagodzić wszelki stres i napięcie związane z powstałymi szkodami.

PROMOCJE MTU24.PL NA ZRABATOWANI.PL

W trosce o pozytywne relacje z klientami, mtu24.pl przygotowuje dla nich często specjalne oferty rabatowe mtu24.pl. Warto zapoznać się z pakietami lojalnościowymi lub aktualnymi promocjami. Pojawiające się okazje cenowe powinny zadowolić nawet największych malkontentów.

Sprawdź jakie promocje przygotował dla Ciebie portal mtu24.pl, klikając w promocje MTU24.pl

Kody rabatowe mtu24.pl

Mtu24.pl przygotowało wyjątkowe kody rabatowe dla swoich klientów. Jak z nich skorzystać? To proste! Wystarczy, że udasz się na stronę sklepu mtu24.pl na portalu zrabatowani.pl

Następnie kliknij w banner „Odkryj kod”. Twoim oczom ukaże się specjalne hasło, które automatycznie skopiuje się do schowka. Przejdź teraz do portalu mtu24.pl, wybierz interesujące Cię produkty, a podczas płacenia, w wyznaczonym okienku zrealizuj kod. Wartość Twoich zakupów zmniejszy się o wartość podaną na stronie Zrabatowani.pl.