Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Marionex Listopad 2022

Oceń sklep Marionex

Ocena 4,47/5

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

2 aktywne promocje

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Marionex - Listopada 2022

zobacz archiwalne promocje
Marionex

OFERTA MARIONEX

Sklep internetowy Marionex oferuje bogaty i różnorodny towar z zakresu sprzętu oraz akcesoriów sportowych.

Zwolennicy aktywnego spędzania czasu będą mogli nie tylko nabyć stosowną do wykonywanego sportu odzież i obuwie, ale także najwyższej jakości sprzęt sportowy, w zależności od dziedziny sportowej. W asortymencie sklepu Marionex znajdują się również suplementy diety, akcesoria sportowe dla dzieci oraz sprzęt turystyczny.

Sklep Marionex jest przyjazny dla użytkownika pod względem układu – wszystkie produkty zostały uporządkowane według kategorii, co w znacznym stopniu usprawnia wyszukiwanie odpowiadających wymaganiom klientów produktów.

RABATY CENOWE MARIONEX NA ZRABATOWANI.PL

Sklep Marionex regularnie przeprowadza akcje promocyjne, o czym świadczy możliwość zapisania się na newsletter oraz otrzymania 10% promocji na zakupiony asortyment. Ponadto na stronie główniej klienci mają ciągły dostęp do obniżonych produktów – niektóre z nich sięgają nawet 89%!

Portal Zrabatowani.pl pozwala na stały dostęp do aktualnych promocji Marionex. Dodatkowo dokonując zakupów poprzez kliknięcie na promocję, możesz otrzymać zwrot pieniędzy, poprzez punkty cachback. Po osiągnięciu odpowiedniej sumy, możesz ją wydać na dalsze zakupy. Odwiedź specjalną zakładkę sklepu sportowego Marionex niskie ceny Marionex

Dane kontaktowe sklepu

509 963 781

[email protected]

marionex.pl

FB/Marionex.Sport


F.H. Marionex
Rzemieślnicza 2
14-500 Braniewo

Metody płatności

PayU
PayPal
Za pobraniem
Przelew

Metody dostawy

Kurier
Paczkomaty InPost
Poczta Polska