Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Link4 Czerwiec 2024

Oceń sklep Link4

Ocena 5,00/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Link4 - Czerwiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Link4

Link4 – zapewnij bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie

Szukasz najlepszego ubezpieczenia dla siebie i swojej rodziny? Chcesz zawsze spać spokojnie i nie martwić się o nic? Odwiedź stronę internetową Link4 i zapoznaj się z dostępnymi usługami. Firma jest niewątpliwie liderem ubezpieczeń direct w Polsce. Ubezpieczenie pojazdu, nieruchomości, czy turystyczne – wszystko, czego potrzebujesz jest dostępne w jednym miejscu, abyś o nic się nie martwił. Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć, co się wydarzy, a do nieszczęścia wcale wiele nie potrzeba. Czasami wystarczy ułamek sekundy, aby doszło do nieprzyjemnego zdarzenia, które bardzo często niesie ze sobą negatywne konsekwencje. Skorzystaj z oferty ubezpieczeniowej Link4 i zabezpiecz się na każdą ewentualność. Dostępne oferty znajdziesz w bardzo przystępnych cenach, które mogą być jeszcze korzystniejsze z atrakcyjnymi kuponami rabatowymi.

 

Więcej informacji o Link4

Link4 to towarzystwo ubezpieczeniowe oferujące atrakcyjne polisy na każdą ewentualność i zabezpieczenie Twojej nieruchomości, pojazdu czy podróży. Jest pierwszym w Polsce ubezpieczycielem direct, który działa nieprzerwanie od 2003 roku. Firma dzięki zaawansowanej technologii dostarcza Ci 24-godzinny dostęp do swoich usług z dowolnego miejsca w kraju – niezależnie gdzie się znajdujesz, masz pewność, że jesteś zawsze bezpieczny. Warto również wspomnieć, że Link4 otrzymało jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeniowe direct certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód. Ponadto jest laureatem wielu wyróżnień oraz nagród – sprawdź sam i przekonaj się, dlaczego warto zaopatrzyć się w niezbędne ubezpieczenia w Link4!

 

Podróżuj zawsze wygodnie z ubezpieczeniem turystycznym

Wybierasz się na wakacje lub krótki urlop w Polsce? A może chcesz wyjechać do tropików? Niezależnie czy planujesz podróż w Polsce, czy za granicą, ubezpieczenie turystyczne w Link4 pozwala zabezpieczyć się na każdą ewentualność. Będąc w podróży, warto zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę. Nigdy nie wiesz, co przyniesie wyjazd, a gdy zajdzie potrzeba skorzystania z opieki medycznej, będziesz miał taką możliwość. Dzięki polisie możesz bezpiecznie wypoczywać i o nic się nie martwić. Twoje ubezpieczenie turystyczne może obejmować między innymi takie elementy jak: bagaż podręczny, sprzęt sportowy, skutki nieszczęśliwych wypadków, koszty leczenia, odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym, koszty odwołania uczestnictwa w imprezie turystycznej. Pamiętaj, że bez względu na cel i okoliczność Twojej podróży, warto się do niej przygotować z Link4 i zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa.

 

Bądź zawsze bezpieczny na drodze z ubezpieczeniem samochodu Link4

Wypadek samochodowy może mieć miejsce w każdym momencie Twojego życia, a Ty nie jesteś w stanie przewidzieć, co może stać się na drodze. Dziennie w Polsce dochodzi do ponad 60 wypadków samochodowych. W Link4 możesz ubezpieczyć swoje cztery kółka od każdej okoliczności i zabezpieczyć siebie oraz swoich bliskich. Podstawowy pakiet OC dla samochodu zakupisz w naprawdę rewelacyjnie niskiej cenie. Ponadto, jeśli chciałbyś ubezpieczyć się od dodatkowych ewentualności, warto zdecydować się na AC (Autocasco), dzięki któremu Twój samochód będzie zabezpieczony od kradzieży i uszkodzeń. W Link4 nie brakuje również dodatkowych ubezpieczeń jak Auto Assistance, które gwarantuje Ci pomoc drogową nawet w 30 minut, a samochód zastępczy możesz otrzymać na 10 dni. Dzięki ubezpieczeniu NNW w razie wypadku otrzymasz wsparcie finansowe dla siebie i Twoich pasażerów. Warto również nadmienić, że w Link4 możesz także ubezpieczyć swój motocykl – wszystko wygodnie w jednym miejscu!

 

Ochrona domu lub mieszkania na korzystnych warunkach? Wybierz Link4!

Polisa na dom lub mieszkanie jest chyba jednym z najważniejszych ubezpieczeń. W końcu to część Twojego majątku i Twój bezpieczny azyl, miejsce, w którym spędzasz większość swojego życia z bliskimi. Warto zatem być przygotowanym na każdą ewentualność. Dzięki polisie nie tylko zabezpieczasz całość swojego majątku, ale także dbasz o najmniejsze szczegóły. Różne zdarzenia losowe mogą się przytrafić dosłownie każdemu, na które nie masz zwyczajnie wpływu. W Link4 możesz ubezpieczyć się między innymi od pożaru, kradzieży z włamaniem, przepięcia czy zalania. Jak dobrze wiesz różne zdarzenia losowe potrafią okazać się bardzo kosztowne, a dzięki polisie nie musisz się tym martwić. Ubezpieczenie Twojej nieruchomości nie tylko zapewni Ci wypłatę odszkodowania, ale także masz możliwość zabezpieczenia Twoich nieruchomości domowych jak: sprzęt RTV i AGD, dywany, meble, biżuteria, instrumenty muzyczne czy dzieła sztuki. Dzięki kompleksowej polisie o nic nie musisz się martwić! Czy wiedziałeś, że w Link4 oprócz nieruchomości możesz także ubezpieczyć pomieszczenia przynależne do niej? Jeżeli posiadasz piwnicę, strych lub miejsce parkingowe, to możesz je także wliczyć w cenę ubezpieczenia. Jest to niezwykle wygodne, gdyż masz pewność, że jesteś zabezpieczony na każdą ewentualność – sprawdź sam! To wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, które gwarantują Ci bezpieczeństwo Twojego majątku.