Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Lakma Czerwiec 2024

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Lakma - Czerwiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Lakma

 

Robiąc duże porządki lub przygotowując się do remontu bardzo często staje się przed olbrzymim wyborem produktów, który może przytłaczać. Szeroka oferta chemii budowlanej czy gospodarczej dostępniej na rynku możne powodować dezorientację i problem z wyborem środków, które będą bezpieczne dla nas i środowiska. Takie produkty oferuje sklep Lakma. Warto więc zajrzeć na stronę sklepu, by zapoznać się z ofertą.

Co oferuje sklep Lakma?

Lakma to polskie przedsiębiorstwo, które może pochwalić się już 25-letnim doświadczeniem w branży. Firma działa na rynku polskim oraz międzynarodowym. Specjalizuje się w dostarczaniu chemii budowlanej i gospodarczej, a także w tworzeniu systemów dociepleń. Lakma stawia przede wszystkim na jakość – najnowsze technologie i dbałość o środowisko są podstawami w tworzeniu produktów, które są skuteczne i bezpieczne w użyciu.

Chemia budowlana

Oferta sklepu to bogaty wybór farb, struktur elewacyjnych, a także dodatków dekoracyjnych. Piękne odcienie farb o strukturze rosy lub z efektem aksamitu, pozwalają uzyskać niesamowite rezultaty we wnętrzach. W tym dziale sklepu dostępna jest też farba lazurująca, dzięki której można uzyskać ciekawe efekty dekoracyjne. Farba ta jest także odporna na działanie wody. Tynk marmurowy lub kwarcowy, to nowoczesne masy tynkarskie pozwalające stworzyć ochronno-dekoracyjne elementy odporne na działanie czynników zewnętrznych. Dostępny jest też stiuk wapienny inspirowany antycznymi technikami tynkowania oraz tynk, który doskonale imituje powierzchnię naturalnego trawertynu. Interesującym produktem jest ozdobna mika - grupa minerałów z gromady krzemianów. Jej płatki wykorzystuje się jako dodatek dekoracyjny do tynków żywicznych. Pozwalają one uzyskać efekt uszlachetnienia powierzchni poprzez nadanie jej subtelnych refleksów.

Chemia gospodarcza

Oferta chemii gospodarczej obejmuje produkty takich marek, jak Sidolux, Sollux czy Dywanlux, dzięki którym sprzątanie domu jest proste, szybkie i przyjemne. Profesjonalne produkty do ochrony i pielęgnacji oraz czyszczenia podłóg, płyny do płukania tkanin, proszki do prania w żelu łączące w sobie właściwości tradycyjnego proszku i żelu do prania, to tylko kilka z wielu produktów do sprzątanie jakie oferuje Lakma. W sklepie można też znaleźć produkty do czyszczenia i pielęgnacji mebli oraz odplamiacze i wybielacze do tkanin. Oferowane przez sklep środki są bezpieczne dla środowiska i człowieka. Lakma oferuje również środki do czyszczenia owoców i warzyw marki Sollux wyprodukowane z naturalnych kwasów organicznych, które pomagają w neutralizacji bakterii. Dostępne są także perły piorące Perlux, które chronią kolor i z łatwością mogą zastąpić proszek oraz żel do prania.

Oferty specjalne

W sklepach firmy Lakma przy zakupach na kwotę minimum 70zł za dostawę Poczta Polską lub Inpostem płaci się tylko 1 grosz. Jeżeli wartość zakupów przekroczy kwotę 50zł otrzymuje się dodatkowo dwie perły Perlux White, dwie kapsułki Perlux Color, próbkę płynu Sidolux do mycia podłóg oraz próbkę wspomnianego wyżej płynu Sollux do mycia warzyw i owoców za 2 grosze. Robiąc zakupy o wartości co najmniej 100zł w prezencie można otrzymać klamerki Stella, które nie pozostawiają wgnieceń na ubraniach.

Jeszcze taniej ze Zrabatowani.pl

Dzięki rejestracji na stronie Zrabatowani.pl otrzymuje się kupony rabatowe na chemię budowlaną i gospodarczą dostępną w sklepie Lakma. Zapisując się na newsletter ma się pewność, że żadne oferty cenowe nie umkną uwadze, a opcja cashback pozwala na odzyskanie części zapłaconych pieniędzy za zakupy.

 

Jeszcze taniej ze Zrabatowani.pl

Dzięki rejestracji na stronie Zrabatowani.pl otrzymuje się kupony rabatowe na chemię budowlaną i gospodarczą dostępną w sklepie Lakma. Zapisując się na newsletter ma się pewność, że żadne oferty cenowe nie umkną uwadze, a opcja cashback pozwala na odzyskanie części zapłaconych pieniędzy za zakupy.