Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Księgarnia Edukacyjna Maj 2024

Oceń sklep Księgarnia Edukacyjna

Ocena 4,50/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Księgarnia Edukacyjna - Maj 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Księgarnia Edukacyjna

Księgarnia Edukacyjna – podręczniki, pomoce dydaktyczne, poradniki

Ksiegarnia-edukacyjna.pl to miejsce w sieci, gdzie każdy nauczyciel i rodzic znajdzie wszystko, czego potrzeba dla prawidłowego rozwoju dziecka. Kompleksowa oferta portalu i okazje cenowe Zrabatowani.pl to doskonałe warunki do tego, by rozpocząć inwestycję w przyszłość swojej pociechy.

Internetowa księgarnia z podręcznikami Ksiegarnia-edukacyjna.pl, to platforma sprzedażowa Grupy MAC S.A. W skład grupy wchodzą wydawnictwa zajmujące się poszczególnymi segmentami tego skomplikowanego rynku. Dzięki temu oferta MAC jest kompleksowa i obejmuje perspektywę placówki szkolnej, nauczyciela, rodzica i ucznia.

MAC to także dwadzieścia lat doświadczenia, popartego nie tylko świadectwem świetnie wyedukowanych pokoleń, ale również wieloma nagrodami, wskazującymi na wysoką jakość tej edukacji. MAC Edukacja, JUKA - 91 i POLTEXT to cieszące się najwyższym uznaniem wydawnictwa, składające się na ofertę grupy. Panteon nagród obejmuje wiele pozycji, z czego ostatnią jest nagroda im. Filipa Kallimacha za wybitne osiągnięcia w dziedzinie edukacji oraz wyróżnienie w „Konkursie na najlepsze programy wychowania przedszkolnego” Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, przyznane programowi „Nasze przedszkole” autorstwa Małgorzaty Kwaśniewskiej i Wiesławy Żaby-Żabińskiej.

Podręczniki szkolne, dostępne w portalu Ksiegarnia-edukacyjna.pl, podzielone są bardzo intuicyjnie na kategorie wiekowe. W każdej z nich dostępne są pozycje w podziale na przedmiot, klasę lub cykl nauczania. To szczególnie wygodne zwłaszcza dla rodziców, poszukujących odpowiedniej wyprawki dla swojego dziecka. Kupony rabatowe i kody promocyjne w Księgarni Edukacyjnej, do których dostęp posiadają użytkownicy Zrabatowani.pl to nawet 70% zniżki na te produkty i dodatkowy cashback.

Nie tylko podręczniki

Poza podręcznikami w księgarni internetowej Grupy MAC każdy zainteresowany zakupi także artykuły szkolne, zabawki edukacyjne i książki. Czyli wszystko to, co sprawi, że wychowawca i rodzic znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania i wątpliwości, a dziecko zostanie wyposażone we wszystkie niezbędne do nauki akcesoria. Artykuły papiernicze, dostępne na stronie, nabyć można w bardzo okazyjnych cenach, ponieważ kody rabatowe na Zrabatowani znacząco obniżą koszty corocznej szkolonej wyprawki.

Księgarnia Edukacyjna w swojej ofercie posiada także materiały uzupełniające, takie jak artykuły plastyczne, plecaki, tornistry, gry i zabawki, a nawet gotowe pomysły na prezenty dla dzieci w każdym wieku. W segmencie 0-3 lat znajdziemy między innymi klocki i sortery, urocze przytulanki oraz bujaki. Na przedszkolaków czekają zabawki kreatywne, klocki oraz rowerki biegowe, podczas gdy dzieci w wieku od 6 do 12 lat mogą zostać obdarowane choćby książkami, lalkami i puzzlami. Propozycje dla nastolatków są już znacznie bardziej skomplikowane i obejmują między innymi klocki Lego, książki i zabawki interaktywne. To zdecydowanie najszersza i najbardziej kompleksowa propozycja na rynku. A promocje i rabaty  sprawiają, że jest ona także konkurencyjna.

Kody rabatowe Księgarnia-Edukacyjna na Zrabatowani.pl

Co zrobić, by kody rabatowe i kupony Ksiegarnia-edukacyjna.pl umożliwiły tanie zakupy także Tobie? Jedyne, co należy zrobić, to zarejestrować się w portalu Zrabatowani.pl i zacząć korzystać z setek niesamowitych promocji. Baza współpracujących z nami firm rośnie z dnia na dzień, dzięki czemu już w tej chwili nasi użytkownicy mogą korzystać z tanich zakupów w rozmaitych grupach produktów. Bony rabatowe do internetowej księgarni Grupy MAC to doskonała okazja nie tylko dla rodziców, ale również poszukujących podręczników metodycznych i pomocy naukowych nauczycieli i przedstawicieli szkół.