Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Klasyczne Buty Maj 2023

Oceń sklep Klasyczne Buty

Ocena 0,00/5

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Klasyczne Buty - Maj 2023

zobacz archiwalne promocje
Klasyczne Buty

 

Eleganckie buty to podstawa każdej stylizacji. Niestety na polskim rynku trudno jest znaleźć produkty, które wyróżniałyby się walorami użytkowymi, przewyższały jakością zwykłe buty, a także były niezwykle piękne i eleganckie. Buty to fundament całej reszty stroju, a jest to szczególnie ważne w przypadku świata biznesu. Sklep internetowy klasycznebuty.pl to miejsce dla każdego, kto zna wartość eleganckiego obuwia i ceni wysoką jakość jego wykonania. Klasyczne Buty to miejsce, od którego zaczyna się prawdziwa moda.

Klasyka z tradycją

Pomysłodawcą i założycielem firmy Klasyczne Buty jest Zbigniew Famuła. To człowiek, który już dawno zrozumiał, że życie trzeba przejść w wygodnych butach. Właśnie z tego powodu za cel wybrał sobie popularyzowanie w Polsce butów najwyższej jakości i temu poświęcił wiele lat pracy. Ciekawostką jest, że Zbigniew Famuła otwarcie przyznaje, że w szafie ma znacznie więcej par butów niż jego partnerka. Buty, które znaleźć można w internetowym sklepie Klasyczne Buty, są wykonywane wyłącznie z naturalnej skóry oprawianej tradycyjnymi metodami.

Buty od najbardziej znanych marek na świecie

Choć buty wykonywane są w tradycyjny sposób, to wyróżniają się, poza elegancją, również ekstrawagancją i perfekcją. Buty powstają z materiałów najwyższej jakości, a każdy projekt jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Obuwie i inne akcesoria sprowadzane są od najbardziej zaufanych marek na świecie:

  • Gordon and Bros – jest to niemiecka marka, która została założona w roku 1988 i do dziś ma rzesze swoich wiernych fanów. Buty tworzone są metodą Goodyear welted.

  • Berwick – jest marką hiszpańską, która od wielu lat szyje buty o najwyższej jakości użytych materiałów.

  • Barker – jest to firma, która może pochwalić się wieloletnią tradycją – na rynku funkcjonuje już od roku 1880, a misją firmy jest szycie butów najwyższej jakości. Ciekawostką jest, że każda para butów przechodzi ponad 165 etapów produkcyjnych.

  • Carlos Santos – to portugalska marka premium. Swoją działalność rozpoczęła w roku 1942, wytwarzając ręcznie szyte, luksusowe buty. Na świecie doceniana jest za najwyższą jakość, ale również za niepowtarzalny design.

  • Cronwhill – łączy tradycyjny kunszt z modnymi trendami. Jest to ręcznie robione obuwie, które daje nie tylko wygodę, ale również sprawia, że codzienność jest bardziej luksusowa.

  • Nord – jest to producent luksusowego obuwia męskiego, które wytwarzane jest z naturalnej skóry i szyte metodą Goodyear welted.

Co jeszcze można znaleźć w sklepie internetowym Klasyczne Buty?

Oprócz naprawdę eleganckich butów sklep internetowy Klasyczne Buty oferuje swoim klientom środki do pielęgnacji obuwia skórzanego i zamszowego, skórzane akcesoria i paski, łyżki do butów, specjalne pudełka do przechowywania obuwia, prawidła do butów, a także wiele innych przedmiotów, które pozwolą pielęgnować eleganckie buty i zadbać o stopy.

 

 

Eleganckie buty jeszcze taniej dzięki Zrabatowni.pl

Mężczyźni, którzy na co dzień chodzą w skórzanych i klasycznych butach, bardzo dobrze wiedzą, że ich cena czasami może zwalić z nóg. Niestety wysoka jakość kosztuje. Jednak rejestrując się na stronie Zrabatowani.pl, można korzystać z oferty sklepu internetowego Klasyczne Buty, nieobawiający się o wysokie koszty. Na stronie Zrabatowani.pl dostępne są kody rabatowe na wyjątkowe promocje. Można również zapisać się do newslettera i na bieżąco być informowanym o zbliżających się akcjach promocyjnych. Tych, którzy cenią sobie jeszcze tańsze zakupy, zapewne ucieszy usługa cash back, która sprawia, że część wydanych na zakupy pieniędzy wraca na konto.