Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Key Drop Czerwiec 2024

Oceń sklep Key Drop

Ocena 5,00/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Key Drop - Czerwiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Key Drop

Key Drop – niezwykłe miejsce dla graczy

Key Drop jest niesamowitym miejscem dla każdego gracza pecetowego. Serwis oferuje kupno skrzynek z losowymi cyfrowymi nagrodami. W wylosowanej skrzynce można znaleźć różne gry komputerowe, od klasycznych indyków, aż po najnowsze i znane światowe tytuły gier AAA. W Key Drop oprócz samych gier komputerowych można również wylosować skiny, czyli graficzne nakładki na różne rodzaje broni do popularnej gry Counter-Strike: Global Offensive. Każdy skin jest inny, dzięki czemu Twoje uzbrojenie będzie wyglądać o wiele ciekawiej. Warto również nadmienić o złotych monetach, które można wylosować w skrzyniach. Złote monety głównie służą do wymiany na kolejne, różnego rodzaju skrzynie. Jeżeli Twoim hobby są gry komputerowe i uwielbiasz spędzać czas prowadząc wirtualną rozrywkę, to z pewnością serwis Key Drop umili Ci ten czas. Zdobywaj kolejne skrzynie dzięki kody Key Drop. Płać mniej, oszczędzaj i zdobywaj kolejne gry oraz skiny. Korzystanie z samego serwisu jest bardzo proste. Wystarczy zalogować się za pomocą konta Steam, doładować wirtualny portfel wybraną metodą płatności i zakupić swoją pierwszą skrzynię. Wylosować i cieszyć się wygraną. Proste, prawda? Serwis Key Drop to jedna z najlepszych tego typu stron w Polsce, która oferuje wiele niesamowitych emocji i nagród.

 

Key Drop kod na skrzynki ze skinami do CS GO

Counter-Strike: Global Offensive to kultowa gra komputerowa znana na całym świecie. Strzelanka tak popularna, że regularnie są organizowane turnieje oraz konkursy, w których walczą ze sobą dwie drużyny. Skiny w tej grze to nic innego jak nakładki graficzne na poszczególne elementy uzbrojenia, karabinów, pistoletów czy noży. Innymi słowy są to wirtualne tekstury, które nadają Twojej broni unikalny wygląd w trakcie gry, co znacznie urozmaica rozrywkę. Dzięki skinom możesz się wyróżnić w grze na tle innych graczy. Nakładki nie dodają żadnych dodatkowych umiejętności ani nie zadają większych obrażeń wrogowi, ich zadaniem jest zmiana wyglądu broni. Niektóre skiny mogą kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych! Unikatowe nakładki graficzne są bardzo wysoko cenione, ale również bardzo ciężkie do zdobycia. Skrzynki ze skórkami do CS GO są jednymi z najczęściej otwieranych skrzynek w serwisie Key Drop. Wystarczy, że wybierzesz skrzynię z tematyką, która Cię interesuje i otwierasz. Najtańsze walizki można kupić już od około 2 złotych, a cena najdroższych sięga 2 tysięcy złotych, a czasem więcej.

 

Losowe gry z Key Drop kody

Serwis Key Drop to także miejsce, w którym możesz wylosować różne gry pecetowe w wersji cyfrowej. Strona na ten moment oferuje około 10 rodzajów skrzyń z grami do wyboru. Niektóre gry się powtarzają, jednak są to nieliczne pozycje. W większości skrzynie oferują zupełnie inne gry od siebie. Skrzynie różnią się także ceną, za najniższą zapłacisz około 4 złote, natomiast za najdroższą około 70 złotych. Oczywiście im droższą skrzynię kupisz, tym droższe i bardziej znane gry masz szansę wylosować. W skrzyniach możesz trafić zarówno na mniej popularne i tanie gry oraz na znane tytuły serii gier AAA jak na przykład najnowszy Assassin's Creed, Need for Speed, czy Far Cry. Większość gier AAA znacznie przewyższa kwotę zakupu samej skrzyni, dzięki czemu mniejszym kosztem masz szansę trafić popularną i nową grę. Dodatkowo ten koszt możesz jeszcze bardziej obniżyć wykorzystując kod Key Drop.

Wylosowaną grę możesz aktywować na swoim koncie Steam lub ją sprzedać. Jeżeli nie jesteś zadowolony z wylosowanej gry i jeszcze jej nie aktywowałeś, przechodząc do zakładki swojego konta masz możliwość, aby sprzedać grę. Całość operacji odbywa się błyskawicznie, a otrzymane pieniądze ze sprzedaży gry możesz przeznaczyć na losowanie kolejnej skrzynki z grą lub skinem do CS GO. Losuj i wygrywaj swoje ulubione gry z Key Drop kody!

 

Inne atrakcje w Key Drop

Atrakcyjność serwisu Key Drop nie kończy się na losowaniu skrzyń z grami i skórkami do Counter Strike: Global Offensive. Serwis sam w sobie oferuje wiele możliwości, o których nie sposób zapomnieć. Jeżeli znudziły Ci się tradycyjne losowania spróbuj swoich sił w jednym z kilku trybów, także z innymi osobami.

Postaw na Case Battle, tryb w którym możesz rywalizować z innymi uczestnikami o skiny do Counter-Strike: Global Offensive! Zamiast losowania skrzynek samodzielnie, możesz to zrobić w towarzystwie innych osób. Całość odbywa się dokładnie tak samo, jak podczas samodzielnego otwierania. Dołącz do istniejącej bitwy lub stwórz własną i walcz z jedną, dwoma lub trzema innymi osobami o skórki. Każdy rodzaj skrzynki to jedna runda losowania, maksymalnie może być ich aż dziesięć. Osoba, której suma wartości z wszystkich wylosowanych skórek jest największa, wygrywa i zgarnia wszystko dla siebie! Jeżeli lubisz dreszczyk emocji i chciałbyś zmierzyć się z innymi uczestnikami to jest to idealny tryb dla Ciebie. Dla przegranych osób serwis oferuje cashback, od 4 groszy do 2% sumy skrzynek w zależności od sumy oraz ilości graczy, którzy biorą udział w bitwie.

Kolejnym trybem wartym uwagi są kontrakty w Key Drop. Tryb ten polega na wybraniu maksymalnie do 30 zdobytych wcześniej skinów do gry CS GO oraz wymianie ich na 1 inny. Całość polega na tym, że nie masz wpływu na to jaki skin wylosujesz. Dla przykładu wybrałeś 10 skinów o łącznej wartości 200 złotych. Serwis informuje Cię, że przy stworzeniu kontraktu wylosujesz skórkę wartą np. od 100 do 600 złotych. Kontrakty zdecydowanie sprawdzają się, gdy masz bardzo dużo skórek, które zwyczajnie Ci się nie podobają lub są niskiej wartości. Warto zatem wtedy zebrać je wszystkie w jedną całość i wylosować z tego jedną o podobnej lub znacznie większej wartości.

To może Skin Changer? Kolejny tryb spod szyldu skinów do Counter Strike: Global Offensive. Ten tryb znacząco różni się od pozostałych, ponieważ tutaj masz realny wpływ na to, co chcesz zdobyć. Jeżeli posiadasz swojego skina na przykład o wartości 300 złotych, ale zwyczajnie Ci się nie podoba, możesz zamienić go na inny, który samodzielnie wybierasz z listy. Wybierając skórkę o wartości 280 złotych, pozostałe 20 złotych trafia z powrotem na Twój wirtualny portfel. Proste prawda?

Ostatnim równie popularnym trybem w serwisie Key Drop jest tak zwany Upgrader. Za pomocą tego trybu możesz zaktualizować mniej wartościowe skiny z CS GO na wysokowartościowe. Wystarczy, że wybierzesz taką, którą chcesz odebrać, jeśli wygrasz. Jeżeli różnica w cenie poszczególnych skórek jest większa to masz większe szanse. Jednak by jeszcze bardziej zwiększyć prawdopodobieństwo możesz dodać dodatkowo saldo ze swojego wirtualnego konta i wygrać skórkę. Pamiętaj, że z naszym serwisem zrabatowani.pl masz możliwość wykorzystać obecnie aktualny kod Key Drop i cieszyć się świetną rozrywką w niższej cenie. Losuj swoje ulubione skórki jeszcze taniej.

W serwisie Key Drop nie brakuje także okolicznościowych wydarzeń. Strona regularnie stara się urozmaicać swojej społeczności ciekawe atrakcje, dzięki czemu zawsze jest ogromny powiew świeżości i z pewnością jest co robić.

 

Darmowe atrakcje w Key Drop

Czy wiedziałeś, że każdego dnia masz szansę otworzyć jedną darmową skrzynię z wylosowaną nagrodą? Wystarczy, że pobierzesz jeden z kilku awatarów dostępnych w serwisie i dodasz go do swojego konta Steam. W ten sposób masz możliwość dziennie otworzyć jedną darmową skrzynię i wylosować atrakcyjne nagrody, jak na przykład złote monety. Jest to waluta dostępna w serwisie, którą możesz zbierać, a następnie kupować za nią kolejne skrzynki. Złote monety możesz zbierać całkowicie za darmo wykonując proste zadania, jak dodanie adresu e-mail do konta czy zasubskrybowanie kanału Key Drop na YouTube. Każde zadanie ma przypisaną wartość, ale jest to niewątpliwie bardzo atrakcyjny i szybki sposób na zdobycie złotych monet.

 

Więcej informacji oraz ciekawostki o Key Drop

Serwis powstał w okolicach 2018 roku i obecnie korzysta z niego ponad 8 milionów użytkowników.

Key Drop jest przeznaczony tylko dla osób, które ukończyły 18 lat. Żadne zgody rodzica na korzystanie z serwisu Key Drop nie są uwzględniane.

Serwis regularnie organizuje rozmaite konkursy przez co warto śledzić media społecznościowe serwisu, gdyż to właśnie tam najczęściej są publikowane pierwsze informacje na ten temat. Bądź na bieżąco i nie pozwól, aby jakikolwiek konkurs Cię ominął.

 

Key Drop kody rabatowe i promocje

Korzystaj z serwisu Key Drop i losuj wspaniałe gry oraz skiny do CS GO. Pamiętaj jednak, aby wykorzystywać kody Key Drop i doładowywać swoje wirtualne konto w jeszcze niższej cenie. Jeżeli regularnie korzystasz z serwisu jesteś w stanie zaoszczędzić od kilku do kilkudziesięciu złotych miesięcznie, a rocznie do nawet kilkuset. Korzystaj z promocji, oszczędzaj i ciesz się wspaniałą rozrywką.

 

Mamy również zniżki do Cropp i rabaty w House!