Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Kaufland Sierpień 2022

Oceń sklep Kaufland

Ocena 4,47/5

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Kaufland - Sierpnia 2022

Kaufland

OFERTA KAUFLAND

Kaufland należący do niemieckiej grupy sklepów, został założony w połowie lat 80-tych ubiegłego wieku. Obecnie funkcjonuje w takich państwach jak Czechy, Słowacja, Chorwacja, Bułgaria czy Rumunia Pierwsza założona w Polsce placówka powstała w 2001 r. W tym momencie na terenie naszego kraju funkcjonuje 190 sklepów.

Kaufland oferuje szeroką gamę różnorodnych produktów spożywczych, które są każdego dnia dostarczane do sklepów, by zachować ich świeżość i oryginalny smak. Skuteczne środki czystości, smaczne ryby, ekskluzywne alkohole oraz praktyczne przedmioty codziennego użytku – to wszystko dostępne jest w każdej placówce Kauflandu. Ponadto oferowane są produkty pochodzące od marek na wyłączność. Miła obsługa oraz fachowa porada w razie potrzeby jest cechą charakterystyczną tego sklepu.

Marka Kaufland w szczególny sposób dba o swoich konsumentów. By spełnić ich potrzeby wprowadzane są produkty wyjątkowe jak np. nabiał pozbawiony laktozy. Dodatkowo na stronie internetowej sklepu, znaleźć można ciekawe porady związane z oferowanymi towarami i nie tylko.

RABATY CENOWE KAUFLAND NA ZRABATOWANI.PL

Kaufland oferuje przecenione produkty ze wszystkich działów. Specjalnie przygotowane oferty cenowe, zachęcają klientów do dokonywania częstych zakupów w tym sklepie. By być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, odwiedzaj portal internetowy Zrabatowani.pl. Specjalnie przygotowana zakładka sklepu zawiera wszystkie obowiązujące zniżki cenowe, których nie możesz przegapić – niskie ceny Kaufland.

Dane kontaktowe sklepu

800 300 062

formularz kontaktowy

kaufland.pl

FB/kaufland.polska


Kaufland Polska Markety
Aleja Armii Krajowej 47
50-541 Wrocław

Metody płatności

Gotówka
Płatność kartą

Metody dostawy

Odbiór osobisty