Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Kasa Stefczyka Maj 2024

Oceń sklep Kasa Stefczyka

Ocena 4,64/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Kasa Stefczyka - Maj 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Kasa Stefczyka

 

Stabilizacja finansowa to istotny element życia każdego człowieka. Oszczędności, lokaty, rachunki bankowe to teraz chleb powszedni dla większości ludzi. Na rynku nie brakuje różnego rodzaju placówek bankowych, które próbują przyciągnąć do siebie klientów. Warto jednak postawić na sprawdzoną markę, która od lat działa na polskim rynku. A taką marką jest Kasa Stefczyka, czyli inaczej Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyka.

Najważniejszy jest klient

Kasa Stefczyka funkcjonuje już od 1993 roku, aczkolwiek jej początki sięgają nawet czasów przedwojennych. Główną ideą tych placówek jest propagowanie oszczędności oraz gospodarności funduszami. Kasa Stefczyka od lat zwraca również uwagę na upowszechnianie idei samopomocy finansowej. Bardzo istotną informacją jest fakt, że Kasa Stefczyka objęta jest Bankowym Funduszem Gwarancyjnym, co oznacza w praktyce to, że w przypadku upadłości placówki, środki z imiennych rachunków są wypłacane klientom do kwoty 100 tysięcy euro.

Propozycje dla każdego

 Od ponad dwudziestu lat placówki, które znaleźć można w całym kraju, oferują klientom szereg usług, do których zaliczyć należy:

  • pożyczki;
  • konta oszczędnościowe;
  • rachunki bankowe;
  • lokaty stacjonarne;
  • e-lokaty;
  • ubezpieczenia;

Co istotne, Kasa Stefczyka oferuje liczne udogodnienia dla klientów w różnym wieku. Promocje obejmują między innymi ludzi młodych, którzy mogą korzystać za darmo z bankomatów w całym kraju. Natomiast seniorzy mogą skorzystać z rabatów, jakie daje konto IKS Senior. Promocje Kasa Stefczyka przyciągają klientów, którym zależy nie tylko na sprawdzonym, ale również na elastycznym produkcie bankowym, który można dobrać odpowiednio do swoich potrzeb.

Warto wybrać

Dlaczego warto wybrać Kasa Stefczyka? Ponieważ czekają tutaj na klientów promocje takie, jak chociażby cashback. Mowa o programie lojalnościowym, w którym możliwy jest zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy u partnerów Kasy Stefczyka.

Okazje cenowe Kasa Stefczyka dotyczą również telefonii komórkowej – będąc abonamentem sieci „w naszej rodzinie" można korzystać z darmowych doładowań konta.

Pożyczki bez obaw

Wiadomo, że w dzisiejszych czasach często korzysta się z pożyczek gotówkowych. Dlatego też Kasa Stefczyka ma doskonałą ofertę takiego właśnie wsparcia. Swoim klientom placówki oferują następujące możliwości:

  • Pożyczka Internetowa Obniżka
  • Pożyczka Gotówka
  • Pożyczka Konsolidacyjna

Niewątpliwym hitem jest pierwsze rozwiązanie. Dzięki temu, że wypełni się wniosek pożyczkowy przez formularz internetowy, gwarantowana jest obniżka oprocentowania! Oczywiście, w każdym innym przypadku również proponowane są liczne promocje na otwarcie rachunków, o czym można porozmawiać  z konsultantem, który rozwieje wszystkie wątpliwości.

Aby klient był zadowolony

Z racji na dużą konkurencję na rynku, placówki Kasa Stefczyka co rusz wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Dlatego często oferują rabaty i liczne okazje cenowe. Promocje Kasa Stefczyka widoczne są nie tylko w mediach, ale przede wszystkim, w serwisie Zrabatowani.pl. Tam właśnie pojawiają się aktualne okazje cenowe Kasa Stefczyka. Zakładając w Zrabatowni.pl bezpłatne konto, można na bieżąco dowiadywać się o rabatach Kasa Stefczyka, dzięki czemu można w odpowiednim czasie założyć korzystną lokatę, zawrzeć ubezpieczenie na życie w promocyjnej cenie czy otworzyć nowy rachunek.