Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe KappAhl Październik 2022

Oceń sklep KappAhl

Ocena 5,00/5

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie KappAhl - Października 2022

KappAhl

Firma KappAhl przeszła bardzo długą drogę od piwnicznego lokalu, gdzie sprzedawane były płaszcze, do ponad 400 sklepów w Europie Północnej. Jedna rzecz pozostała jednak bez zmian – cel, który stawiają przed sobą pracownicy. Dbać o dobro swoich klientów to najlepsze, co można robić.

Moda dla każdego

Marka KappAhl specjalizuje się w tworzeniu mody dedykowanej kobietom, mężczyzn i dzieci. Projektując dla kobiet, twórcy skupiają się przede wszystkim na paniach dojrzałych, które są świadome, czego w życiu potrzebują, jaki styl najbardziej lubią, co chcą pokazać światu. Twórcy deklarują, że we wszystkim, co robią, chodzi o wzmocnienie pewności siebie poprzez modę. I nie ma znaczenia wiek, rozmiar czy osobowość – moda musi służyć wyrażaniu siebie.

Dla KappAhl ważne jest, by każdy był sobą. Właśnie dlatego w pracowniach marki powstają ubrania, które pasują do każdej osoby, która je nosi. Ta filozofia cieszy się dużą popularnością, o czym świadczy fakt, że spodnie marki KappAhl są najczęściej kupowanymi w Szwecji, a w całej Europie brand jest liderem sprzedażowym – rocznie spodnie tej marki sprzedawane są w ośmiu milionach sztuk.

Jak tworzy się rzeczy dla kobiet?

Marka posiada własne studio projektowe. Pracuje ono w oparciu o rzeczywistą wiedzę na temat kobiet i ich potrzeb. Dla projektantów każda kobieta stanowi ideał. Projektanci dokładnie słuchają, czego potrzebują kobiety – wystarczy o to zapytać. Właśnie tak działa marka KappAhl. Bez wątpienia jest to marka stworzona przez kobiety dla kobiet – w firmie aż 90% wszystkich zatrudnionych pracowników stanowią właśnie kobiety.

Marka wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. Właśnie dlatego do dyspozycji klientów oddano ponad 400 sklepów w Szwecji, Norwegii, Finlandii i Polsce – a marka wciąż się rozwija. Ponadto zakupów można dokonywać w sklepie internetowym, a te osoby, które szukają inspiracji, mogą ponadto zapisać się do klubu modowego – najwierniejsi klienci nagradzani są za lojalność. Obecnie należy do niego kilka milionów osób.

Łatwe tworzenie własnego stylu

Marka KappAhl pomaga zbudować swój własny styl, który pozwoli poczuć się pewnie. Jednocześnie projektanci rozumieją, że wiele kobiet szukając czegoś właściwego, może zgubić się w świecie mody. Właśnie dlatego proponowane kolekcje są doskonale pomyślane i wykonane – nie pozostawiają miejsca na niedopowiedzenia i wątpliwości, a w razie pytań, nasi pracownicy podpowiedzą najlepsze rozwiązania.

Bogaty asortyment

Oferta sklepu KappAhl stale się powiększa, ale najważniejsze jest, że każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie – mnogość, kolorów, rozmiarów i fasonów sprawia, że każde ubranie powinno paskować. Warto podkreślić, że ubrania prezentowane są na manekinach, które wyglądem przypominają zdrową kobietę. To bardzo ważne, ponieważ marka nie propaguje niezdrowych zachowań dietetycznych. Właśnie z tego powodu, manekiny mają znacznie większe rozmiary niż w przypadku innych marek. To koresponduje z przesłaniem: styl to nie rozmiar, tylko postawa.

 

Dzięki Zrabatowani.pl można jeszcze taniej

KappAhl to marka z przesłaniem. Warto więc zaopatrywać się w jej ubrania, bo w 100% jest zgodna z kobiecymi potrzebami. By można było kupować jeszcze taniej, warto zarejestrować się na stronie internetowej Zrabatowani.pl, by uzyskać dostęp do najkorzystniejszych kodów rabatowych i promocji. Można również zapisać się do newslettera, by na bieżąco być informowanym o zbliżających się kampaniach promocyjnych.

 

Dane kontaktowe sklepu

(22) 332 10 20

[email protected]

www.kappahl.com/pl-PL/

FBwww.facebook.com/KappAhlPolska


KappAhl Polska Sp. z o.o.
ul. Leszno 12
01-192 Warszawa

Metody płatności

Przelew tradycyjny

Przelew internetowy

Płatność kartą

Metody dostawy

Przesyłka kurierska

Odbiór osobisty