Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Jula Marzec 2023

Oceń sklep Jula

Ocena 4,62/5

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Jula - Marzec 2023

zobacz archiwalne promocje
Jula

 

IDEALNE WNĘTRZA ZE SKLEPEM JULA.

Każdy z nas pragnie mieszkać w dobrze urządzonym oraz wyposażonym mieszkaniu. Nadchodzący sezon sprzyja więc remontom, dzięki którym nasze wnętrza mogą zyskać interesującego wyglądu, który będzie cieszył nas oraz naszych bliskich. Warto jednak pamiętać, aby wybierać tylko dobrej jakości materiały oraz sprzęt do remontów. Tego typu szeroką ofertę znajdziemy w sklepie Jula.

Jula jest to szwedzka sieć supermarketów, która z powodzeniem przyjęła się w wielu krajach, w tym również w Polsce. Chyba każdemu znana jest dokładność oraz wysoka jakość produktów pochodzących z tego skandynawskiego kraju. W asortymencie sklepu Jula znajdziemy artykuły sygnowane logiem sieci marketów oraz produkty innych wytwórców. W sklepie znajdziemy m.in. materiały budowlane, drobne meble oraz urządzenia elektryczne. Od lat zarząd firmy stawia na produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach.

Niezwykle często ten market budowlany wprowadza na swoje najpopularniejsze produkty rabaty cenowe, dzięki którym możemy zaoszczędzić spore ilości gotówki. Jest to szczególnie przydatne w sytuacji, w której decydujemy się na remont naszego mieszkania. Sklep Jula oferuje bardzo dobrej jakości materiały wykończeniowe, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Decydując się na zakupy w tym markecie budowlanym mamy gwarancję zakupu tylko najwyższej jakości sprzętu oraz materiałów budowlanych.

JULA OD 5 LAT NA POLSKIM RYNKU!

W listopadzie 2011 przedsiębiorstwo otworzyło swoje dwa markety w naszym kraju. Pierwszy w Warszawie na Targówku, a drugi w Jankach. Z uwagi na ogromne zainteresowanie asortymentem sklepu kolejne powstawały bardzo szybko w okolicy dużych aglomeracji miejskich i centrów handlowych. Dzięki temu Jula jest zawsze blisko klientów.

Najważniejsze działy marketu Jula:

  • Dział narzędzi oraz maszyn, w którym znajdziemy wysokiej jakości sprzęt remontowy, oraz budowlany znanych producentów, oraz produkty sygnowane logiem Jula.
  • Dział artykułów budowlanych oraz farb, z którym każda budowa i remont mieszkania będzie oszczędny i profesjonalnie wykonany.
  • Dział elektryki oraz oświetlenia, w którym znajdziemy wszystkie akcesoria potrzebne do oświetlenia naszego mieszkania, oraz poprawiające wystrój wnętrz.
  • Dział odzieży i artykułów BHP, w którym znajdziemy nie tylko odzież oraz obuwie robocze, ale także inne elementy odzieży wierzchniej.
  • Dział ogrodowy, w którym bez problemu znajdziemy akcesoria ogrodowe, które pozwolą na urządzenie i upiększenie terenu wokół domu.
  • Dział wypoczynek gdzie kupimy akcesoria do ogrodu lub na taras m.in. hamaki, fotele i krzesła i wiele innych interesujących artykułów.
  • Dział gospodarstwa domowego, w którym oferowane są m.in. elementy, które sprawią, że nasza łazienka będzie piękna i elegancka, meble kuchenne oraz inne dekoracje do domu.

WSPANIAŁE PROMOCJE CENOWE JULA NA ZRABATOWANI.PL

Jula to nie tylko doskonałej jakości sprzęt elektryczny czy materiały budowlane. To także wspaniały program lojalnościowy JulaClub, który wynagradza swoich członków na wiele różnych sposobów. Stali klienci Jula mogą liczyć na bony rabatowe Jula, dzięki którym mogą kupić o wiele taniej oferowane przez market produkty. Tego typu kupony rabatowe można również podarować komuś bliskiemu na prezent.

Pełną ofertę cenową i dostępny asortyment znaleźć można w serwisie internetowym Jula.pl, gdzie po lewej stronie wyszczególnione mamy kategorie produktów oraz informacje o aktualnych rabatach i promocjach, jakie organizuje Jula. Stale aktualizowana baza produktów pozwoli na bieżąco śledzić nowe oferty oraz promocje w marketach budowlanych Jula w całym kraju. Obok tego ciekawą przestrzenią, w której można znaleźć atrakcyjne kody rabatowe i kupony rabatowe Jula jest portal Zrabatowani.pl, na którym z pewnością uda Nam się znaleźć takie produkty, których potrzebujemy i które jednocześnie będą posiadały promocyjne ceny.