Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Intermotors.pl Lipiec 2024

Oceń sklep Intermotors.pl

Ocena 5,00/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Intermotors.pl - Lipiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Intermotors.pl

 

 

Pęd powietrza, rozwiane włosy, piękne krajobrazy, dźwięk warczącego silnika, zapach asfaltu. Wolność! Podróże motocyklem nie mają sobie równych. Zanim jednak wyruszymy jednośladem w siną dal, warto zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria w sklepie motocyklowym Intermotors.pl.

Inter Motors to sieć prowadząca sprzedaż detaliczną i hurtową. Firma współpracuje z ponad 50 dostawcami z całego świata. Oferta Inter Motors obejmuje bogaty asortyment ubiorów i akcesoriów motocyklowych do każdego stylu jazdy. Ponadto dostępny jest szeroki wybór części eksploatacyjnych i zamiennych, a także środków smarnych i wyposażenia warsztatowego. Atutem firmy jest rozbudowana sieć dystrybucji i zaplecze logistyczne. Klienci mogą liczyć na profesjonalizm na każdym etapie transakcji. W sklepie motocyklowym Intermotors.pl pracują pasjonaci motocykli. Co to oznacza? Pracownicy znają wszystkie produkty od podszewki, bo wiele z nich sami testują, dlatego zawsze chętnie doradzają przy zakupie i wyborze odpowiedniego sprzętu. Warto zauważyć, że sklepy Inter Motors są rozsiane po całej Polsce, co ułatwia odbiór osobisty zakupionych produktów lub daje możliwość odwiedzenia sklepu stacjonarnego, żeby choćby przymierzyć odzież motocyklową przed jej kupnem.

W sklepie motocyklowym Intermotors.pl klient może bardzo łatwo znaleźć potrzebne produkty. To dzięki precyzyjnej wyszukiwarce części lub opon. Wystarczy zaznaczyć wymagane parametry, żeby w kilka chwil otrzymać wyniki wyszukiwania, które doskonale będą pasować do potrzeb szukającego.

Sklep posiada w swojej ofercie:

 • akcesoria motocyklowe,

 • odzież motocyklową,

 • buty motocyklowe,

 • kaski i akcesoria do kasków,

 • akcesoria bagażowe,

 • akcesoria off road, cross i enduro,

 • oleje i chemię motocyklową,

 • narzędzia,

 • ochraniacze,

 • zabezpieczenia antykradzieżowe,

 • ubrania codzienne.

Dzięki doskonale skomponowanej ofercie handlowej i warunkach handlowych, sieć sklepów motocyklowych Inter Motors nieustannie się rozwija. We wszystkich sklepach można znaleźć produkty od najlepszych dostawców. Towar pochodzi od ponad 70 firm z całego świata - 20 producentów odzieży i akcesoriów oraz ponad 50 dostawców części zamiennych, eksploatacyjnych, olejów i smarów.

Firma organizuje również cykliczne imprezy motocyklowe, które obfitują w ogromne motocyklowe atrakcje. W czasie wydarzenia można poznać i przetestować środki do pielęgnacji motocykla, sprawdzić, który kask będzie dla nas najlepszy, odbyć jazdy testowe motocyklami, porozmawiać z pracownikami Inter Motors i uzyskać od mechaników porady serwisowe. Takie imprezy to też szansa na zdobycie rabatów na produkty oferowane w sklepie oraz wygranie cennych nagród. Informacje o tego typu wydarzeniach są regularnie publikowane na stronie Intermotors.pl

KODY RABATOWE INTER MOTORS TYLKO NA ZRABATOWANI.PL

Teraz podróże motocyklem mogą być jeszcze przyjemniejsze, bo o wiele tańsze. Wystarczy wejść na ZRABATOWANI.PL i odnaleźć wyjątkowe kody promocyjne sklepu motocyklowego Intermotors.pl. Wystarczy założyć bezpłatne konto, żeby otworzyć sobie dostęp do kodów rabatowych. To świetny sposób na znaczne oszczędności. Nie przepłacaj!

ZRABATOWANI.PL oferuje, oprócz kuponów promocyjnych Inter Motors, również usługę cashback, czyli część wydawanych pieniędzy w sklepach partnerskich wraca na Twoje konto. To jeszcze większe oszczędności oraz możliwość odkrywania niesamowitych miejsc na wyjątkowe zakupy.