Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe InPost Lipiec 2024

Oceń sklep InPost

Ocena 5,00/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie InPost - Lipiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
InPost

InPost – przesyłki dla każdego

Firma InPost istnieje na Polskim rynku i oferuje usługi logistyczne już od ponad 22 lat. Jako pierwsza w Polsce stworzyła paczkomaty, czyli całodobowe, samoobsługowe punkty odbioru i nadania przesyłek, a oprócz tego oferuje standardowe dostawy kurierskie pod wskazany adres, stale poszerza ofertę dedykowaną sklepom internetowym, umożliwia integracje sklepów, a także daje możliwość przedsiębiorstwom korzystać z usługi fulfillment. Paczki możesz nadawać jako osoba prywatna lub przedsiębiorstwo. Nie przepłacaj za przesyłkę, śledząc na bieżąco InPost promocje na naszej stronie internetowej zrabatowani.pl masz możliwość obniżyć koszty stosując InPost rabaty zależnie od aktualnie obowiązujących zniżek, wpisując kupon InPost w wyznaczonym miejscu opłata za przesyłkę zostanie obniżona.

 

Paczkomaty jako ekologiczne rozwiązanie

Samoobsługowe punkty ze skrytkami, w których można odbierać, a także nadawać przesyłki stały się niezwykle popularne na całym świecie. Jest to idealne rozwiązanie odbioru oraz nadania przesyłki, paczkomaty są dostępne przez 7 dni w tygodniu o każdej porze dnia i nocy. Na ogół miejsca, w których zostały postawione znajdują się blisko sklepu, stacji paliw, bloków mieszkalnych, siłowni czy innych miejsc do których chodzimy na co dzień, a przy okazji możemy odebrać przesyłkę. W Polsce znajduje się już ponad 16 tysięcy paczkomatów, które umożliwiają szybki i prosty odbiór przesyłki nawet następnego dnia od nadania. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać numer telefonu oraz kod otrzymany wiadomością SMS. Jeśli posiadasz aplikację kod odbioru będzie w niej widoczny, masz także możliwość odebrania przesyłki za pomocą kodu QR lub zdalnie bez dotykania paczkomatu. Niektóre maszyny są już wyposażone w czytnik kart płatniczych, dzięki czemu można odebrać przesyłkę za pobraniem, a także skanery kodów, co jeszcze bardziej usprawnia odbiór i nadanie przesyłek. Paczkomaty mają niesamowity wpływ na środowisko, wyposażone w dużą ilość skrytek mieszczą ogromną ilość przesyłek, a kurier w czasie doręczenia jednej przesyłki kurierskiej pod adres jest w stanie dostarczyć do półek w paczkomacie ich dziesięciokrotność, nie mówiąc już o ograniczeniu spalin, a także zmniejszeniu ilości korków na drogach. Sprawdzaj na bieżąco rabaty InPost na naszej stronie internetowej, aby nie przepłacać za przesyłki i wspierać firmę logistyczną InPost w dbaniu o środowisko. Dostępny kod InPost należy wpisać podczas składania zamówienia na przesyłkę i cieszyć się niższymi kosztami za wysyłkę paczki!

 

Aplikacja – odbiory i nadanie prostsze niż myślisz

Aplikacja mobilna InPost to ogrom możliwości i ułatwień, zalety jakie ze sobą niesie są niezliczone. Apka dostępna jest za darmo w Google Play, App Store, a także w AppGallery. Do prawidłowego działania potrzebny jest przede wszystkim numer telefonu. Wszystkie nadane przesyłki, w których podano Twój numer telefonu automatycznie pojawią się w aplikacji, a ich status będzie na bieżąco zmieniany. Można także ręcznie dodać numer przesyłki znajomego czy kogoś z rodziny i śledzić jej status. W aplikacji każda przesyłka opisana jest numerem, aktualnym statusem, danymi nadawcy, a także nazwą, którą możemy indywidualnie przypisać. Otwierając szczegóły dotyczące danej paczki pokazana jest data włożenia paczki do paczkomatu i pozostały czas na odbiór, a jeśli przesyłka została odebrana trafia do archiwum z informacjami kiedy ją odebrałeś i ile to trwało od momentu włożenia przesyłki do skrytki. Dzięki aplikacji przesyłkę można odebrać za pomocą kody QR dostępnego przy każdej przesyłce w aplikacji lub zdalnie bez potrzeby dotykania ekranu umieszczonego na paczkomacie, wystarczy podejść do paczkomatu, kliknąć „Otwórz skrytkę” lub zbliżyć telefon z kodem QR, wyjąć przesyłkę i gotowe! Nic prostszego! Przy danej paczce mamy także informację w jakim punkcie się ona znajduje oraz w jakich godzinach jest on dostępny, jeżeli masz problem z trafieniem do paczkomatu wystarczy kliknąć „Nawiguj”, aplikacja przeniesie Cię do map i zaprowadzi prosto do Twojej przesyłki. Jeżeli jesteś niższą osobą, niepełnosprawną lub wiesz, że Twoja przesyłka będzie ciężka i możesz mieć problem z wyciągnięciem jej z najwyższej półki masz możliwość zaznaczenia, aby została ona umieszczona w Strefie Ułatwionego Dostępu, czyli w niższych skrytkach.

Aplikacja daje nam także możliwość nadania przesyłki w bardzo szybki sposób bez potrzeby drukowania etykiety. Podczas nadawania przesyłki należy wpisać dostępny InPost kod rabatowy , a InPost rabat obniży koszty wysyłki. Kupony InPost ciągle się zmieniają, dlatego śledź nasze promocje i bądź na bieżąco!


InPost – Szybkie Nadania

Firma InPost daje nam możliwość bardzo szybkiego nadania przesyłki, którą można wysłać o dowolnej porze w każdym dostępnym paczkomacie w Polsce. Wystarczy wejść na stronę internetową inpost.pl/szybkienadania i stworzyć wysyłkę swojej przesyłki w kilku prostych krokach. Zanim zaczniesz tworzyć etykietę sprawdź dostępne InPost kody rabatowe na naszej stronie i użyj jednego z nich, a promocja InPost obniży cenę Twojej paczki. Każda przesyłka nadana tym sposobem jest objęta podstawowym ubezpieczeniem do kwoty 5000zł. W pierwszej kolejności należy spakować przedmiot, który chcemy wysłać, aby podczas generowania etykiety móc wpisać poprawne rozmiary paczki. W następnym kroku należy wybrać sposób doręczenia, odbiorca przesyłki może otrzymać paczkę pod wskazany adres lub odebrać w wyznaczonym paczkomacie. Następnie należy wybrać jeden z trzech dostępnych rozmiarów przesyłki, jest to bardzo ważny element i należy być bardzo dokładnym, ponieważ skrytki w Paczkomacie mają określone rozmiary dostosowane do danego rozmiaru przesyłki, zatem deklarując zaniżony rozmiar przesyłki może się ona nie zmieścić w skrytce podczas nadawania. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych odbiorcy oraz nadawcy, jeśli skończymy ten krok wystarczy wyrazić niezbędne zgody i opłacić koszty przesyłki, które mogą  zostać zmniejszone jeśli zaznaczymy opcję „Mam kod rabatowy” i wpiszemy jeden z dostępnych na naszej stronie internetowej zrabatowani.pl kod rabatowy Inpost. W kolejnym kroku wystarczy wydrukować etykietę, umieścić ją na przesyłce np. za pomocą taśmy klejącej i zanieść do najbliższego paczkomatu. Promocje InPost stale się zmieniają dlatego warto śledzić naszą stronę internetową, z pewnością spodobają Ci się kody InPost!

 

Współpraca ze sklepami e-commerce

Ile razy zdarzyło Ci się zamówić coś przez Internet co na żywo nie wyglądało tak jak sobie to wyobrażałeś? Ile razy chciałeś zwrócić towar, ale rezygnowałeś z tego, ponieważ zajmowało to wiele czasu i było to nieopłacalne? Koniec z tym! Firma InPost daje możliwość szybkiego wygenerowania zwrotu towaru, a do tego darmowego. W aplikacji mobilnej znajduje się wyszukiwarka sklepów, które oferują darmowy zwrot przesyłki, dzięki współpracy z firmą InPost, możesz także z listy wybrać przesyłkę, którą chcesz wysłać w drogę powrotną. Wystarczy poczekać na kod zwrotu, który będzie widoczny w aplikacji oraz w wiadomości e-mail i nadać przesyłkę w dowolnym paczkomacie. Pakując przesyłkę możesz użyć tego samego pudełka, w którym została do Ciebie wysłana, usuń jedynie starą etykietę, aby nie doszło do pomyłki.

 

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Przesyłki nadawane firmą InPost posiadają indywidualny 24-cyfrowy numer przesyłki, dzięki któremu mamy możliwość w każdej chwili od momentu stworzenia etykiety do doręczenia sprawdzić na jakim etapie się znajduje. Statusy przesyłki opisane są datą i godziną. W aplikacji mamy także możliwość udostępnić bliskim dane do śledzenia naszej przesyłki za pośrednictwem popularnych mediów społecznościowych. Przekaż im także, że dzięki naszej stronie mają dostępne InPost kody, które obniżą koszty wysyłanych przez nich paczek. Kody rabatowe InPost nie są stałe, dlatego polecamy śledzić zniżki na bieżąco i korzystać z niższych cen kiedy tylko chcesz!

Spiesz się, InPost promocja jest ciągle aktualizowana i zmieniana, rabat InPost dostępny dzisiaj jutro może już nie obowiązywać, dlatego korzystaj z tańszych opłat za wysyłkę i dziel się tymi korzyściami ze znajomymi, wystarczy wpisać InPost kod podczas generowania etykiety i oszczędzać na wysyłce!

U nas także, zniżki w Helios oraz rabaty Ikea