Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Heyah Lipiec 2024

Oceń sklep Heyah

Ocena 4,64/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Heyah - Lipiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Heyah

OFERTA HEYAH NA ZRABATOWANI.PL

Heyah jest polską marką telefonii komórkowej powstałą w 2003 roku z projektu Polskiej Inicjatywy Cyfrowej. Heyah to przede wszystkim bogata oferta prepaid oraz nowość jakim jest Heyah 01 – atrakcyjna oferta subskrypcyjna! Już nie musisz wiązać się długoterminowymi umowami z operatorem! Wybierz ofertę z subskrypcją i zostań w kontakcie z rodziną i znajomymi bez większych kosztów i bez wiązania się na dłuższy okres. To Ty decydujesz, jak długo pozostaniesz wierny marce i jak długo będziesz korzystać z oferty. Oferta tego operatora jest bardzo przystępna cenowo, a ponadto pamiętaj, że dodatkowo nasz serwis zrabatowani.pl przygotował atrakcyjne Heyah promocje, które pozwolą zaoszczędzić Ci dodatkowe kilka złotych! Bycie w ciągłym kontakcie z dostępem do Internetu jeszcze nigdy nie było tak tanie!

 

POZNAJ HISTORIĘ HEYAH

Heyah to polska marka, której założycielem była Era, a obecnie właścicielem i operatorem jest T-mobile Polska. Powstała w 2003 roku, a rok później rozpoczęła już swoją działalność na polskim rynku. Zyskała bardzo dużą popularność wśród konsumentów. Początkowo skupiała swoją uwagę, aby przyciągnąć do siebie młodszych odbiorców. Zyskała bardzo duże zainteresowanie w segmencie młodzieżowych użytkowników za sprawą wielu udanych kreatywnych kampanii marketingowych. Marka, która starała się utożsamiać już od samego początku z młodszymi odbiorcami za sprawą spotów reklamowych. Charakteryzowały się kreatywnością i częstymi zmianami stylu, a w dodatku zostały niejednokrotnie nagrodzone – to z pewnością pozwoliło marce rozwinąć jeszcze bardziej skrzydła i przyciągać do siebie kolejnych odbiorców. Sieć żywe zainteresowanie klientów zdobyła dobrze zaplanowaną kampanią reklamową, która była przez lata kontynuowana, a w ostateczności została doceniona w Cannes w 2010 roku. Ponadto od początku działalności firma wykazywała zrozumienie potrzeb rynku i wprowadzała rozwiązania w postaci oferty atrakcyjnej pod względem cenowym. Początkowo oferując jedynie ofertę na kartę, z czasem firma rozbudowała zakres swoich usług, nieustannie zachowując niskie ceny. Niewątpliwe jest, że Heyah oferuje głównie usługi na kartę, ale warto pamiętać również o tym, że w przeszłości, a dokładnie w 2009 roku pojawiła się także oferta z telefonem. Marka wtedy postawiła na poszerzenie swojej oferty o dość popularne dzisiaj abonamenty z możliwością dobrania telefonu. Warto również wspomnieć o Klubie Heyah, który był formą promocji – osoby należące do niego mogły cieszyć się szerokim zakresem usług w atrakcyjnych rabatach. W 2020 roku firma wprowadziła do swojej oferty pakiet Heayah 01. Jest to oferta subskrypcyjna, którą można przyrównać do serwisów streamingowych czy innych usług z subskrypcją miesięczną. Obecnie marka Heyah dla Klientów posiada dwie oferty, na kartę czyli prepaid oraz subskrypcję z Internetem.

 

HEYAH KODY Z OFERTĄ NA KARTĘ

Szukasz nowej sieci? Chcesz przenieść numer do innego operatora? A może zwyczajnie szukasz atrakcyjnej oferty dla nowego numeru? Zatem dlaczego warto wybrać ofertę na kartę i to właśnie w Heyah? Przede wszystkim oferty prepaid są nie do przecenienia, za niewielką kwotę masz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce. Brzmi korzystanie prawda? Wystarczy, że zapłacisz raz na 30 dni i cieszysz się nieograniczonymi rozmowami! Pozostaniesz cały czas w kontakcie z rodziną i najbliższymi za naprawdę niewielki koszt, który możesz dodatkowo obniżyć, wykorzystując kod Heyah! Taki kod obniży wartość Twojego zamówienia o dodatkowy procent, a Ty będziesz cieszyć się jeszcze tańszymi rozmowami. A co powiesz na ofertę z solidnym pakietem Internetu? W końcu Internet to sieć globalna, za pomocą której możesz rozmawiać z kimkolwiek i gdziekolwiek jesteś, w podróży, na wakacjach, w domu, w pracy, czy na drugim krańcu świata. Wybierz odpowiedni wariant z Internetem dla siebie i korzystaj, jak nigdy wcześniej. Heyah na kartę to idealny wybór, gdy nie chcesz wiązać się długoterminowymi umowami, to Ty decydujesz kiedy chcesz zasilić swój rachunek.

 

HEYAH KOD NA PAKIET Z SUBSKRYPCJĄ

Prosto, wygodnie i bez zobowiązań, to synonimy Heyah 01, czyli całkowitej nowości w telefonii komórkowej. Czy słyszałeś o ofercie subskrypcyjnej od Heyah? Proste i wygodne rozwiązanie bez żadnych zobowiązań. Wystarczy, że pobierzesz aplikację na swoim telefonie i aktywujesz subskrypcję – to wszystko, w taki prosty sposób możesz cieszyć się tanimi rozmowami. Jest to prosta oferta w atrakcyjnej cenie, przeznaczona dla najmłodszych, ale i nie tylko. W ofercie subskrypcyjnej w pakiecie otrzymujesz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich w Polsce i UE. Heyah nie zapomina także o dostępie do sieci globalnej jaką jest Internet, gdyż w subskrypcji otrzymujesz paczkę 20 GB Internetu, a w tym 2,39 GB roamingu na terenie Unii Europejskiej. Brzmi kusząco prawda? To wszystko za niewielki miesięczny koszt bez żadnych zobowiązań i umów. Ofertę można przyrównać do innych już popularnych w naszym kraju ofert subskrypcyjnych z płatnością miesięczną. Jest to niezwykle wygodne i opłacalne, gdyż w każdej chwili możesz zrezygnować bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Korzystasz tak długo, jak chcesz. Pamiętaj, że dostępne kody Heyah obniżą wartość Twojego zamówienia o kilka złotych. Obserwuj nasz serwis zrabatowani.pl w poszukiwaniu najlepszych kodów dla siebie.

 

SZYBKA I ŁATWA W OBSŁUDZE APLIKACJA MOJA HEYAH

Aplikację możesz pobrać ze sklepów Google Play, App Store oraz AppGallery. Sama aplikacja jest szybka i bardzo prosta w obsłudze, dzięki której będziesz w stanie zarządzać całym kontem w jednym miejscu. Nie tylko uruchomisz nowe usługi z Heyah promocje, ale także dokupisz pakiet danych i możesz zarządzać subskrypcją. Dodatkowo w aplikacji łatwo sprawdzisz zużycie swoich gigabajtów oraz sprawnie będziesz kontrolować swoje koszty. Masz nieograniczony dostęp do rachunków, łatwo podepniesz kartę, a opłat możesz dokonywać z poziomu aplikacji mobilnej Moja Heyah.

 

HEYAH PROMOCJE NA ZRABATOWANI.PL

Decydując się na usługi jednej z największych sieci komórkowych jaką jest Heayh, warto jest skorzystać z promocji, jakie możesz uzyskać poprzez stronę zrabatowani.pl. W naszym serwisie znajdziesz wiele atrakcyjnych kodów, a aktywna Heyah promocja pozwoli zaoszczędzić Ci na zamówionej usłudze. Pomyśl ile jesteś w stanie zaoszczędzić w skali miesiąca, a nawet roku! Doładuj swoje konto lub wykup abonament Heyah i ciesz się dodatkowymi bonusami jakie oferuje Ci portal Zrabatowani.pl – zniżki Heayh.

 

ZWROTY I REKLAMACJE W HEYAH

Nowa usługa nie przypadła Ci do gustu? A może uważasz, że usługa nie jest wykonywana prawidłowo? W takich sytuacjach możesz złożyć wniosek o zwrot lub reklamację. Jak to zrobić?

W przypadku zwrotu możesz skorzystać z prawa odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia bez podawania przyczyny. Wystarczy, że skontaktujesz się z Heyah, powiadomisz ich o chęci skorzystania z odstąpienia od umowy, a następnie złożysz stosowne oświadczenie. Wzór takiego oświadczenia możesz znaleźć w treści Regulaminu Głównego Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych w Systemie Heyah. Po wypełnieniu i podpisaniu dokumentu należy wysłać go w formie korespondencyjnej lub wysłać go na adres e-mail podany na stronie Heyah.

Jednak, gdy masz jakieś zastrzeżenia i uważasz, że zamówiona usługa nie jest świadczona tak jak powinna, możesz złożyć reklamację na kilka sposobów: za pośrednictwem infolinii, gdzie ustnie możesz złożyć reklamację, za pomocą poczty elektronicznej, a także w formie tradycyjnej korespondencji. Możesz także złożyć taką reklamację osobiście w jednym z punktów dostępnych na terytorium naszego kraju. Do złożenia reklamacji będziesz potrzebować dane osobowe, numer telefonu, na który jest zawarta umowa, a także opis i szczegóły dotyczące zaistniałego zdarzenia, które ma zostać poddane reklamacji.