Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Gilette Czerwiec 2024

Oceń sklep Gilette

Ocena 4,54/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Gilette - Czerwiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Gilette

 

Gilette to światowej klasy marka, która powstała na początku ubiegłego wieku. Od tamtej pory nieustannie wprowadza nowe technologie w zakresie maszynek do golenia oraz produktów wspomagających pielęgnację skóry po goleniu.

Założenie firmy miało miejsce w 1901 roku - właścicielem był King C. Gilette, który wierząc w jakość oferowanych produktów uznał, że marka przestanie istnieć dopiero wtedy, gdy nie będzie możliwe ulepszanie maszynek. Początkowo przedsiębiorstwo należało do The Gilette Company, a w 2005 roku zostało przejęte przez Procter & Gamble.

Rewolucja produktów od samego początku wprowadzenia ich na rynek zadziwiała nawet samych naukowców z Instytutu w Massachusetts. Pierwsza maszynka opierała się na możliwości wymiany ostrzy, przy czym cechowały się one bardzo wysoką jakością wykonania oraz precyzją golenia. Kolejny model został wprowadzony ponad 70 lat później i opierał się już na zastosowaniu podwójnego ostrza, dzięki czemu możliwe było golenie nawet na załamaniach twarzy. Następnym krokiem była ruchoma główka, która umożliwiała śledzenie konturów twarzy przez golarkę. W 1985 na rynek wchodzi maszynka z dodatkowym paskiem, który już podczas golenia jednocześnie nawilżał podrażnioną skórę. Pod koniec wieku na rynek zostaje wypuszczone rewolucyjna maszynka, która posiada aż trzy indywidualne ostrza, przy ciągłym zapewnieniu jeszcze lepszej jakości usuwania zarostu.

Początek nowej ery to również zastosowanie nowej technologii, która od tej pory umożliwia golenie się na mokro, dzięki czemu czynność ta jest o wiele milszym i łatwiejszym doznaniem. W 2014 roku na rynek wprowadzone zostają dwie nowe maszynki. Pierwsza z nich Gilette Body – jest ona przeznaczona do golenia całego męskiego ciała ze specjalną antypoślizgową rączką. Drugi projekt Gillete posiada natomiast ruchomą główkę, która może nie tylko podążać za konturem twarzy, ale również obracać się na boki, zapewniając maksymalnie precyzyjne golenie.

Marka Gilette to również zestawy takich produktów jak: kosmetyki do golenia, pianki do golenia, żele do golenia, jak również balsamy łagodzące ewentualne podrażnienia skóry oraz perfumowane wody po goleniu. Każdy z kosmetyków posiada odpowiednie atesty, jak również indywidualną konstrukcję, uwzględniającą różne rodzaje skóry i ich wymagania.

 

KODY RABATOWE GILETTE NA ZRABATOWANI.PL

Produkty Gilette, niezależnie od tego czy są to kosmetyki dla mężczyzn czy wkłady do maszynek, cechują się wysoką jakością wykonania, która idzie w parze z przemyślaną technologią i innowacją. Często okazje cenowe, jakie są organizowane w sklepach oferujących towary marki, poprzez różnego rodzaju promocje, rabaty czy kody promocyjne Gilette,.

Portal Zrabatowani.pl stwarza również możliwość nabycia golarek lub kosmetyków Gilette taniej, poprzez kody rabatowe Gilette, oraz kupony rabatowe. Wystarczy wejść na zakładkę „MARKI” i wybrać obowiązująca promocję. Kupony obejmują takie aspekty jak darmowa wysyłka, niższe ceny czy dodatkowe próbki produktów. Wystarczy wybrać aktualne kody rabatowe Gilette i wpisać je podczas składania zamówienia w odpowiednie miejsce. Rabat obowiązuje na cały zakupiony asortyment, jednocześnie naliczając punkty cashback. Bony rabatowe odnoszą się również do innych marek na Zrabatowani.pl, które umożliwiają oszczędzanie przez kupowanie.