Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Getin Bank Lipiec 2024

Oceń sklep Getin Bank

Ocena 4,47/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Getin Bank - Lipiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
Getin Bank

 

Getin Bank to marka bankowości detalicznej, która należy do Getin Noble Bank S.A. – to drugi największy bank, który posiada większościowy polski kapitał. Getin Bank był już wielokrotnie doceniany przez przedstawicieli mediów, a także ekspertów działających w branży bankowości. To potwierdza, że jest godny zaufania i można powierzyć mu swoje pieniądze.

 

Getin Bank kieruje swoja ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich firm, a także samorządów, wspólnot gospodarczych i nawet dużych korporacji. Usługi bankowe zainteresowały już przeszło 2 miliony klientów. W Polsce istnieje ok. 500 oddziałów banku – są to nie tylko oddziały własne, ale również franczyzowe. Do tego wliczają się także samoobsługowe oddziały Getin Point oraz sieć pośredników, która jest bardzo rozbudowana.

 

W 2013 roku ogłoszono nową strategię, która nosiła nazwę Getin UP. Dzięki niej bank mógł zyskać miano innowacyjnego oraz uniwersalnego. Od tego momentu klienci mają dostęp do bankowości mobilnej, bez której dziś chyba nikt nie wyobraża sobie funkcjonowania i życia. Ta strategia wprowadziła też wiele innych udogodnień, takich jak możliwość przelewów bez znajomości numeru konta adresata (odbywa się to np. za pomocą Facebooka).

 

Getin Bank – co może zaoferować swoim klientom?

 

Getin Bank umożliwia otworzenie swojego konta bankowego – a przecież konta osobiste są dzisiaj niemal niezbędne do tego, by móc odbierać swoją wypłatę czy robić zakupy przez Internet. Można tutaj otworzyć podstawowe konto osobiste, które tak naprawdę nic nie kosztuje. 0 zł wynosi tutaj nie tylko otwarcie, ale i wypłaty z bankomatów (Planet Cash i Euronet na terenie Polski), wydanie i obsługa karty oraz przelewy przez mobilną bankowość i inne drogi. Drugą możliwością jest otworzenie konta bezpłatnego do 28. roku życia, za którego prowadzenie czy wypłacanie pieniędzy z określonych bankomatów także nic nie kosztuje.

 

Getin Bank potrafi też zadbać o oszczędności. Można tutaj otworzyć osobne konta oszczędnościowe, na których możesz gromadzić pieniądze np. dla swojego dziecka. Bez wychodzenia z domu z łatwością można założyć e-lokatę na 4 miesiące na nowe środki. Oprocentowanie w tym przypadku wynosi 2%, a maksymalna kwota to 200 tysięcy złotych. Jeśli interesuje Cię rozwiązanie na dłuższą metę, możesz wybrać konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5% - nie trzeba płacić ani za otworzenie, ani za prowadzenie tego konta. Ponadto środki dostępne na koncie są oprocentowane przez cały czas i w każdej chwili można je wypłacić (bez ryzyka utraty odsetek).

 

To oczywiście nie wszystko – Getin Bank to również kredyty i pożyczki. Dla wszystkich nowych klientów dostępne są darmowe kredyty gotówkowe do 2000 zł, których prowizja i oprocentowanie wynoszą 0%. Chcąc spłacić kilka kredytów (w tym np. karty kredytowe), możesz zdecydować się na kredyt konsolidacyjny. Kolejna opcja to kredyty hipoteczne, z których można skorzystać np. w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Atrakcyjne bony rabatowe Getin Bank ze ZRABATOWANI.PL

 

Getin Bank to nie tylko miejsce, gdzie można otworzyć konto osobiste czy wziąć pożyczkę. Znajdziesz tutaj również wiele atrakcyjnych rabatów, dzięki którym zaoszczędzić np. na bilecie do kina. Jeśli dodatkowo założysz konto na Zrabatowani.pl, do Twojej dyspozycji będą wszystkie aktualne kody rabatowe, promocje oraz zaskakujące okazje cenowe Getin Bank.

 

Nie zastanawiaj się dłużej i zajrzyj na Zrabatowani.pl, gdzie kupony i bony rabatowe do wykorzystania za pośrednictwem Getin Bank są dostępne tuż po darmowej rejestracji. Są one aktualizowane regularnie, dlatego zachowaj czujność i nie przegap okazji, która może się nie powtórzyć!