Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Generali.pl Lipiec 2024

Oceń sklep Generali.pl

Ocena 5,00/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Generali.pl - Lipiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Generali.pl

Grupa Generali działa od ponad 185 lat. Korzystanie z ich usług jest gwarancją bezpieczeństwa na każdym etapie rozwoju i życia klienta. Oferta sklepu obejmuje ubezpieczenia samochodów, domów i mieszkań, życia i zdrowia, inwestycji, a także najlepsze sposoby gromadzenia kapitału na emeryturę. Nie pomija również klientów biznesowych i zapewnia kompleksową ochronę majątku spersonalizowaną pod określonego klienta. Firma współpracuje z wieloma Partnerami. Doskonała współpraca różnych marek z generali.pl owocuje w bardzo opłacalne rabaty i oferty promocyjne w renomowanych sklepach.

Ubezpiecz się! Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz

W asortymencie generali.pl znajdą Państwo oferty ubezpieczeń kierowane do klientów indywidualnych i biznesowych. Jeśli zakupiłeś samochód lub nie posiadasz jeszcze odpowiedniego zabezpieczenia przed wypadkami to najbardziej opłacalne warianty znajdziesz w ofercie ich sklepu. Kierowcy, którzy kupują swoje pierwsze w życiu OC, mogą liczyć nawet na 20% rabatu. Oferta generali.pl obejmuje również najlepsze ubezpieczenia takie jak: AC, Autoszyby oraz NWW pojazdu i kierowcy.

Dla tych, którzy rozpoczynają budowę domu, remontują mieszkanie czy już mieszkają, sklep oferuje pierwszorzędne ubezpieczenia od wszystkich ryzyk. Stanowią one kompletną ochronę na wypadek katastrofy budowlanej, włączonego żelazka, wandalizmu, a nawet chronią wszelkie narzędzia używane na budowie.

Dla miłośników podróży w ofercie sklepu generali.pl znajdą Państwo znakomite ubezpieczenia niezależnie od celu wyprawy. Na zabezpieczenie przed nieszczęśliwymi wypadkami mogą liczyć również osoby pracujące za granicą, spędzające urlop w Polsce i za granicą, a także sportowcy i fani ekstremalnej aktywności. Kupując ubezpieczenie w generali.pl możesz liczyć na liczne okazje cenowe, rabaty i promocje, dzięki którym sporo zaoszczędzisz.

Najważniejszą wartością w życiu jest rodzina. Grupa generali doskonale o tym wie i przygotowała najlepsze rozwiązania, które zabezpieczą nas samych i naszych najbliższych. Plany ochrony są odpowiednio spersonalizowane pod określonego klienta. Pomoc znajdą zarówno Ci, którzy spodziewają się dziecka, jak i opiekuńczy rodzice, którzy chcą zapewnić całodobową ochronę swojego podopiecznego. Oferta skupia się również na emeryturach. Stawiają na bezpieczną przyszłość, odpowiadają na wszystkie potrzeby i realizują pierwszorzędne fundusze emerytalne.

Sprzedawcy twierdzą, że zabezpieczenie kapitału Twojej firmy to nieodłączna kwestia jej rozwoju. Na stronie generali.pl przedstawiciele przedsiębiorstw znajdą ubezpieczenia pierwszej klasy. Łączenie pomnażania kapitału z pierwszorzędną ochroną to podstawa odpowiedniego funkcjonowania i rozwoju firmy.

Współpraca popłaca - bezpieczeństwo i przyjemność w jednym
W ofercie sklepu generali.pl znajdą Państwo wiele niesamowitych promocji. Grupa docenia wszystkich klientów i proponuje im wiele okazji cenowych. Kupując ubezpieczenie możesz otrzymać rabat na sprzęt domowy i do samochodu oraz wiele innych produktów, oferowanych przez renomowane firmy takie jak Philips, Joseph Joseph, Kilner i wiele innych. Przedstawiciele sklepu łączą przyjemne z bezpiecznym, szanują klientów i zapewniają im najwyższy komfort życia.