Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Fly.pl Czerwiec 2024

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Fly.pl - Czerwiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Fly.pl

 

Podróże to pasja, której nie warto odkładać na później

Marzenia o wakacjach w ciepłej Hiszpanii, świętach spędzonych w Alpach czy weekendzie w Pradze nie powinny zostawać tylko marzeniami. Jednak skomplikowane systemy rezerwacji, konieczność wyszukiwania ofert na wielu stronach i wysokie ceny mogą zniechęcić do realizacji planów. Czy można znaleźć najlepsze oferty biur podróży, transportu i noclegu w jednym miejscu? Zdecydowanie tak! Wchodząc na stronę biura podróży Fly.pl, pod jednym adresem ma się dostęp do najlepszych ofert linii lotniczych i hoteli w lepszych i niższych cenach. Warto to sprawdzić, by nie odkładać marzeń na później.

Dlaczego warto skorzystać z usługi Fly.pl?

Fly.pl jest internetowym biurem podróży. Bez wychodzenia z domu, w jednym miejscu można znaleźć i zarezerwować oferty renomowanych biur podróży oraz biletów lotniczych. Wiedza i profesjonalizm, jakimi mogą poszczycić się pracownicy biura, poparta jest wieloletnim doświadczeniem. Eksperci Fly.pl odwiedzili tysiące hoteli w najróżniejszych miejscach na świecie, by móc stworzyć oferty dopasowane do indywidualnych klientów. Wyszukiwarka Fly.pl to ponad sto biur podróży, 200 tysięcy hoteli i 475 linii lotniczych. Można tu znaleźć oferty m.in. biur podróży Itaka oraz Net Holiday, linii lotniczych British Airways i hoteli Hilton czy Marriott. To nie wszystko. Wyszukiwarka pozwala nie tylko na znalezienie interesującej oferty, lecz także porównuje ją z innymi. Dzięki temu ma się pewność, że skorzysta się z możliwie najlepszej oferty w najniższej cenie. Oferty last minute, all inclusive, wycieczki objazdowe i najciekawsze kierunki wyjazdów wakacyjnych – to wszystko można znaleźć w portalu Fly.pl. Warto też zapisać się na newsletter, by nie przeoczyć najkorzystniejszych ofert wycieczek.

Gwarancja Bezpieczeństwa Zakupu Wakacji

Wszystkie podróże rezerwowane na portalu Fly.pl są objęte Gwarancją Bezpieczeństwa Zakupu Wakacji. Co to oznacza dla podróżujących? Rezerwując wycieczki przez wyszukiwarkę biura podróży Fly.pl ma się pewność, że w przypadku ogłoszenia upadłości przez organizatora, odwołania wyjazdu z przyczyn niezależnych lub też anulacji podróży przez biuro, pieniądze zapłacone za wyjazd zostaną w całości zwrócone. Ponadto, w ramach Gwarancji otrzymuje się również możliwość wyboru innej wycieczki. Z wyjazdu można skorzystać w ciągu 365 dni.

Wymarzone wakacje w najniższej cenie

Z Fly.pl z łatwością można zaplanować urlop w dowolnym miejscu na świecie. Bez względu na to czy wymarzonym kierunkiem jest Portugalia, Tajlandia, Maroko czy Wyspy Zielonego Przylądka, oferty z bazy biura podróży pochodzą tylko od sprawdzonych i renomowanych usługodawców z branży turystycznej. Fly.pl to nie tylko najlepsze oferty w jednym miejscu, to także pewność niskich cen. Wszystkie oferty znajdujące się w bazie uwzględniają zniżki i rabaty, a zakładka z promocjami umożliwia sprawdzenie najtańszych kierunków. To wspaniała okazja, by zwiedzić nowe miejsce aż do 60% taniej! Co więcej – w przypadku znalezienia tańszej oferty na innym portalu, Fly.pl zwraca podwójną różnicę w cenie oraz przekazuje bon o wartości 200zł na kolejną podróż.

 

 

Jeszcze tańsze podróżowanie

Rejestrując się na portalu Zrabatowani.pl można otrzymać kupony rabatowe i zniżki uprawniające do tańszych przejazdów i noclegów w biurze podróży Fly.pl. Dzięki zapisaniu się na newsletter możliwe jest monitorowanie okazji cenowych, a opcja cashback umożliwia zwrot części zapłaconych pieniędzy. Zwiedzanie świata jeszcze nigdy nie było tak proste i tanie.