Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe eSky.pl Maj 2024

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie eSky.pl - Maj 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
eSky.pl

eSky - lataj z głową!

Trochę faktów na początek. To już 14 lat obecności eSky.pl na polskim rynku, przez ten okres nazbierało się dużo imponujących liczb, które najlepiej recenzują tego przewoźnika, plasując go wysoko w rankingach podniebnych podbojów. 21 - tyle krajów możesz zwiedzić z eSky, które nie ogranicza się do samej usługi transportu - teraz transport to tylko element wspaniałej wycieczki, którą zorganizują Tobie i Twoim bliskim szybko i profesjonalnie - i to przez internet!

Jedyne co musisz zrobić, to powiedzieć o czym ostatnio śniłeś, a następnego dnia po prostu się spakować i czekać na przylot jednego z 817 przewoźników. Nie wiesz jak? Spokojnie, Twój osobisty agent turystyczny eSky zadba nie tylko o samochód czy ubezpieczenie. Pomoże Ci się też spakować! Ale, co najważniejsze, dostaniesz od niego sporą dawkę inspiracji, pomoc w planowaniu i całodobową opiekę podczas wakacji Twojego życia! Na koniec zostaniesz uposażony jeszcze w kod rabatowy, który uczyni z Twojego wyjazdu prawdziwą okazję cenową.

Wakacje w ręce

W eSky.pl podróżuje się najkrótszymi trasami nie tylko w powietrzu, ale też na lądzie. Z roku na rok w naszym odczuciu doba staje się coraz krótsza, dlatego Twój agent turystyczny pragnie, żeby od Twojego wypoczynku dzieliła Cię jak najmniejsza liczba kroków. eSky.pl wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów tworząc intuicyjną aplikację na smartfona, dzięki czemu wszystko, czego chcesz się dowiedzieć, możesz znaleźć podczas podróży metrem czy spaceru z psem.

Oprócz najlepszych ofert lotów i kuponów promocyjnych, masz dostęp do bazy 992 000 hoteli na całym świecie, których liczba rośnie z dnia na dzień, tak jak ilość zadowolonych klientów, która przekroczyła już 5,5 miliona! Wystarczy rejestracja, która umożliwi korzystanie ze zniżek nawet 40% dla wybranych klientów. Podaj swojego maila, bądź na bieżąco i zostań jednym z nich.

Wkręć się w podróżowanie na całego

eSky.pl to nie zwykła powietrzna taksówka - to polski portal z wizją podróży idealnej. To zespół liczący ponad 500 ludzi, którzy z pasją podchodzą do wychodzenia z domu i chcą się tą pasją dzielić z innymi. Kochaj, odkrywaj, podróżuj - to motto na początku przyświecało czterem założycielom firmy, którzy swoją pasją do podróży zarazili pierwszych pracowników, a Ci przenieśli ją na pierwszych klientów. Portal stale się rozwija, przybywa na nim miejsc upragnionego wypoczynku dopasowanego do czasu, którym dysponujesz.

Przybywa również opcji dodatkowych, które finalnie zbliżają Ciebie i Twoich bliskich do wakacji idealnych, a Twoim współpracownikom umożliwiają podróże biznesowe, które zaoszczędzą czasu, a dzięki kuponom promocyjnym i stałym promocjom - pieniędzy, które zawsze podlegają zwrotowi, gdyby oczekiwania klienta nie zostały zaspokojone. Rodzina eSky.pl to ponad 5 milionów zadowolonych klientów, którzy wracają do firmy, by móc znowu spakować walizkę i wyruszyć celem odkrywania kolejnych zakątków świata i siebie samych.