Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Empik Kwiecień 2024

Oceń sklep Empik

Ocena 4,56/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Empik - Kwiecień 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Empik

Kod rabatowy Empik – dla każdego coś taniego!

Nastrojowy wieczór z książką i kubkiem gorącej czekolady, wciągający seans filmowy z najbliższymi, kreatywny relaks przed konsolą – niezależnie od tego, jak lubisz spędzać czas, wszystkie niezbędne do tego akcesoria znajdziesz w jednym miejscu. Dotychczas Empik kojarzył Ci się głównie z książkami lub prasą? Nic bardziej mylnego! Szeroki asortyment tego sklepu sprawia, że z kodem rabatowym Empik kupisz niemal wszystko, czego potrzebujesz do ciekawego zaplanowania wolnego czasu. A nawet więcej!

Sukcesywny związek tradycji z nowoczesnością

Spółka Empik formalnie założona została w 1991 r. Historia tego giganta sięga jednak znacznie wcześniej, bo już końca lat 40. ubiegłego wieku. To właśnie wówczas powstała sieć Klubów Międzynarodowej Prasy i Książki (KMPiK), która stała się fundamentem znanego nam dzisiaj przedsiębiorstwa. Mimo trudnego dla rozwoju kultury okresu komunizmu, wspomniane kluby były jednym z niewielu miejsc, gdzie można było dostać kolorowe, zachodnie czasopisma czy zorganizować spotkania artystyczne lub naukowe. Te też najlepsze tradycje przejął od KMPiK Empik.

Już niespełna trzy lata po przeniesieniu działalności spółki również do sieci, co nastąpiło w 1998 r., serwis Empik.com stał się największym i najpopularniejszym polskim sklepem internetowym. To właśnie wtedy Internauci zadecydowali o przyznaniu mu statuetki „Złota Witryna”. W 2012 r. firma została zaś również laureatem Godła Jakoś Obsługi. Co zadecydowało o tak spektakularnym sukcesie marki? Niezwykle szeroki asortyment oferowanych produktów, dodatkowe usługi świadczone przez Empik, promocje i rabaty – to w skrócie czynniki stojące za niezachwianie przodującą pozycją firmy.

Co oferuje Empik? Gazetka z promocjami i rabatami

Głównym produktem sklepu Empik są bez wątpienia książki. W bogatej ofercie sklepu bez problemu znaleźć można bestsellery i nowości czytelnicze niemal wszystkich możliwych gatunków – od biografii czy poradników, po thrillery, horrory i kryminały. Co więcej, w asortymencie sklepu coś interesującego dla siebie znajdą również miłośnicy literatury faktu czy opracowań popularnonaukowych. Empik gazetka to również źródło bardziej specjalistycznych pozycji, jak chociażby te z branży technologicznej czy gospodarczej.

Książki i wydania prasowe to pokaźna – ale jedynie część oferty omawianej marki. Na jej całość składa się znacznie więcej produktów o niezwykle zróżnicowanym charakterze. Znaleźć je można, przeglądając systematycznie aktualizowaną przez Empik gazetkę. Do przykładowych kategorii zaliczają się m.in.:

 • muzyka,

 • filmy,

 • gry i konsole,

 • artykuły papiernicze,

 • artykuły kreatywne,

 • zabawki,

 • zdrowie i uroda,

 • dziecko i mama,

 • elektronika,

 • sport,

 • AGD.

Jak widać, w sklepie, o którym mowa, poza szeroką ofertą kulturalną znaleźć można niemal wszystkie niezbędne produkty codziennego użytku. Wykorzystując zaś liczne rabaty i promocje Empik, można do tego kupić je w wyjątkowo atrakcyjnej i przystępnej cenie.

Uwiecznij chwile z Empik! Promocje na wyjątkowe fotografie

Być może nie każdy wie, że Empik to nie tylko sklep z książkami i przeróżnymi akcesoriami. Poza sprzedażą, świadczy on również dodatkowe usługi. Jedną z nich jest fotografia. Dostępny na stronie kod rabatowy Empik z rabatami można wykorzystać na ekspresowe wywoływanie zdjęć czy odbitek. Oferta ta obejmuje przy tym nie tylko zwykłe fotografie, ale także ich twórcze wykorzystanie w postaci chociażby fotoksiążki, plakatu, kubka, a nawet spersonalizowanej odzieży. Jeśli więc pragniesz uwiecznić wyjątkowe wspomnienia lub obdarować bliską Ci osobę – masz ku temu świetną okazję. Sięgnij po oferowane przez Empik promocje i zafunduje sobie lub najbliższym niezapomniany upominek.

Promocyjny kod Empik – z nami możesz jeszcze taniej!

Poza niezwykle bogatą ofertą, czynnikiem decydującym o tak dużej popularności marki są bez wątpienia liczne rabaty i promocje. Empik obejmuje bowiem nimi niemal wszystkie kategorie swoich produktów. Aby je znaleźć, wystarczy zaopatrzyć się w wydawaną przez Empik gazetkę lub też odwiedzić stronę internetową sklepu. Jeśli jednak chcesz być na bieżąco z wszystkimi wyprzedażami, a nie masz czasu na regularne śledzenie oferty – pozostaw to nam. Chętnie zrobimy to za Ciebie.

Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie Zrabatowani.pl. W ten sposób będziesz na bieżąco z wszystkimi zniżkami czy przecenami. Mało tego. Dokonując zakupów za pośrednictwem naszego serwisu, otrzymasz kod rabatowy Empik, który dodatkowo obniży ich wartość. Jak to możliwe? Zasady działania są proste i przejrzyste. Ty kupujesz u naszych partnerów, my otrzymujemy za to prowizję, którą następnie dzielimy się z Tobą. Ponieważ cenimy sobie owocną współpracę, oferujemy Ci również tzw. „cashback”, a więc zwrot części kosztów poniesionych przez Ciebie za dokonanie transakcji.

Zastanawiasz się, jak to możliwe? Sprawdź sam! Odwiedź naszą stronę, znajdź interesujące Cię promocje Empik i sukcesywnie obniżaj cenę swoich zakupów.

NISKIE CENY EMPIK NA ZRABATOWANI.PL

Na stronie internetowej Empiku możesz znaleźć produkty ze wszystkich kategorii w obniżonych cenach, jak również na licznych wyprzedażach, prowadzonych przez sklep.

Aby na bieżąco dostawać informacje o aktualnych promocjach w Empiku, bądź chcesz otrzymać zwrot części gotówki za zmówienie dokonane w tym sklepie – zarejestruj się na stronie Zrabatowani.pl. – promocje Empik.