Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Egmont.pl Maj 2024

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Egmont.pl - Maj 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Egmont.pl

Dobra książka to idealny sposób na udany wieczór. Wystarczy usiąść wygodnie w fotelu, przygotować swój ulubiony napój i zanurzyć się w lekturze. Ale jak wybrać wartą przeczytania książkę, kiedy na rynku jest tak ogromny wybór? Wystarczy odwiedzić księgarnię internetową Egmont.pl.

 

Historia Egmontu sięga 1878 roku. To wtedy Egmont Harald Petersen, siedemnastoletni Duńczyk, założył w rodzinnym mieszkaniu małą drukarnię. Zanim to zrobił, zastawił fotel swojej matki, jej fotel bujany, lampę oliwną, cztery sosjerki i maszynę do szycia. Zdobyte w ten sposób pieniądze przeznaczył na drukarnię. W dniu, w którym Egmont szedł do miasta odebrać pierwszy sprzęt drukarski znalazł na ulicy monetę. Została ona jego szczęśliwą monetą i do dzisiaj przechowywana jest w centrali firmy w Kopenhadze.

 

Dziś firma jest międzynarodowym koncernem medialnym, który prowadzi działalność w ponad 30 krajach, zatrudniając w ponad 100 firmach 4700 pracowników. W Europie jest największym wydawcą książek i czasopism dla dzieci oraz młodzieży. Obrót firmy w roku 2009 wyniósł 1,44 miliarda euro.

 

Polska przygoda firmy rozpoczęła się w 1990 roku od wydania komiksu z Kaczorem Donaldem. Od tego czasu Egmont stał się największym w Polsce wydawnictwem książek i czasopism dla dzieci i młodzieży wydając ponad 40 tytułów prasowych i kilkaset książek rocznie. Teraz, w księgarni internetowej Egmont.pl, można znaleźć:

  • książki - dla najmłodszych, trochę starszych, ale również dorosłych czytelników; wszystkie podzielone na przejrzyste kategorie, dzięki czemu wyszukiwanie tytułów, które są naprawdę wartościowe jest bardzo proste i szybkie.

  • komiksy - do najpopularniejszych należą serie: Thorgal, Smerfy, Kajko i Kokosz, Asteriks, Konkurs im. J.Christy, Nowe DC Comics, Marvel Now, Star Wars Legendy, Marvel Classic

  • gry planszowe.

 

Księgarnia internetowa Egmont.pl to, oprócz niesamowitych książek i komiksów, kopalnia planszówek przeznaczonych dla graczy niemal w każdym wieku. Tytuły są tak różnorodne, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Rodzice najmłodszych dzieci, już nawet dwuletnich, docenią „Ratuj króliczki” lub „Tomcio i wiosenne porządki”, gry z serii „Zagraj ze mną”, które mają duże drewniane, bezpieczne elementy. Przedszkolaki doskonale będą się bawiły podczas rozgrywek w „Nogi stonogi”, „Kota Stefana” czy bestsellerowe „Pędzące żółwie”. Starszym dzieciom warto podsunąć serię „Duuuszki” – trzy fantastyczne gry wymagające szybkości, spostrzegawczości i koncentracji uwagi. Są też wielopokoleniowe gry kooperacyjne serii „Rodzinka wygrywa” („Kotek Psotek”, „Mali detektywi”, „Wyprawa do babci”), w których nie ma elementów rywalizacji, gdyż cała rodzina gra razem. W gronie znajomych, podczas imprezy, furorę zrobi gra quizową „SłowoStwory” lub sentymentalny powrót do czasów PRL-u w grze „Pan tu nie stał!”.

KODY RABATOWE EGMONT TYLKO NA ZRABATOWANI.PL

 

Wieczór z dobrą książką będzie milszy, jeśli uda się nam upolować ją w dobrej cenie. To nic trudnego! Kody promocyjne księgarni internetowej Egmont.pl można bez trudu znaleźć na stronie ZRABATOWANI.PL. Kupony rabatowe są dostępne po założeniu bezpłatnego konta w serwisie.

 

ZRABATOWANI.PL oferuje, oprócz kuponów promocyjnych Egmont.pl, również usługę cashback, czyli część wydawanych pieniędzy w sklepach partnerskich wraca na Twoje konto. To jeszcze większe oszczędności oraz możliwość odkrywania niesamowitych miejsc na wyjątkowe zakupy.