Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe EDEN Lipiec 2024

Oceń sklep EDEN

Ocena 4,50/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie EDEN - Lipiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
EDEN

 

Eden to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku. Firma działa od 1997 roku, zapewniając profesjonalną dostawę wody źródlanej, dystrybutorów wody oraz ekspresów do kawy dla firm, instytucji i klientów prywatnych. Szukasz sprawdzonego, zaufanego dostawcy wody dla Twojej firmy? Chcesz zaopatrzyć biuro w wydajne ekspresy do kawy? Oferta Eden została stworzona z myślą o Tobie.

 

Uznana marka

 

Eden to znana marka, powszechnie kojarzona w Polsce z dystrybucją wody, kawy i ekspresów dla klientów biznesowych, instytucjonalnych i indywidualnych. Eden Springs jest obecna na polskim rynku od 1997 roku i jest częścią Grupy Eden, działającej aktywnie w 18 krajach świata. Polska sieć dystrybucji to 36 centrów i rozbudowana flota transportowa, umożliwiająca szybką obsługę klienta na terenie całego kraju. Woda źródlana pochodzi z najczystszych ujęć głębinowych w Polsce (m.in. w Grodzisku Wielkopolskim) i spełnia wysokie standardy jakościowe.

 

Eden ma szerokie grono zaufanych klientów (blisko 850 tys. firm i instytucji) i regularnie współpracuje z takimi markami jak m.in.: Comarch, Danone Polska, Grupa Ciech, KFC Polska, Kompania Piwowarska, Pizza HUT, Polfa, Scania, Statoil, Tchibo, Toyota, Unilever. Uznanie klientów odzwierciedlają liczne nagrody i wyróżnienia: Złote Godło Laur Konsumenta, Super Marka 2017, Konsumencki Lider Jakości.

 

Asortyment dla firm i klientów prywatnych

 

Sztandarowymi produktami marki Edendystrybutory wody źródlanej dla firm a także ekspresy do kawy. Szczegółowa oferta obejmuje:

 

  • dystrybutory wody źródlanej (różne pojemności), dodatki i stojaki pod butle wody,
  • profesjonalne ekspresy do kawy: ekspresy do kawy ziarnistej, ekspresy do kawy na kapsułki,
  • specjalistyczne dystrybutory filtrujące,
  • akcesoria i dodatki: napoje (soki, herbaty, czekolady do picia), filiżanki,
  • możliwość dostawy wody do domu dla klientów prywatnych.

 

Zamówienia produktów można dokonać telefonicznie lub za pomocą formularza zakupów, zamieszczonego na stronie www.eden.pl.

 

Inne usługi i obsługa klienta

 

Warto zwrócić uwagę na dodatkowe usługi, związane głównie z obsługą klientów biznesowych. Oferta dla dużych firm (powyżej 50 pracowników) przewiduje możliwość skorzystania z bezpłatnej porady i wyboru najlepszego rozwiązania. Zależnie od potrzeb firmy może być to zakup właściwej ilości dystrybutorów, leasing sprzętu (ekspresy do kawy) lub uzyskanie bezpłatnych dodatków. Eden przewiduje korzystne promocje, zarówno dla stałych, jak i nowych klientów. Przewidziane są też nagrody za polecenie usług lub produktów. Eden oferuje swoim klientom preferencyjne okazje zakupowe i możliwość skorzystania z rabatów na produkty bądź usługi partnerów biznesowych.

Zrabatowani.pl – bony rabatowe na produkty Eden

 

Okazje cenowe na produkty Eden powinny szczególnie zainteresować firmy i instytucje. Zaopatrzenie firmy w wodę (oraz kawę i inne napoje) to obowiązek właściciela przedsiębiorstwa. Trudno też wyobrazić sobie sprawnie funkcjonujące biuro, które nie udostępnia swoim pracownikom wydajnego ekspresu do kawy. Skorzystanie z kodów promocyjnych na produkty Eden pozwala na zoptymalizowanie wydatków i zaopatrzenie firmy w najlepsze na polskim rynku dystrybutory do wody źródlanej.

 

Zakup za pośrednictwem portalu Zrabatowani.pl umożliwi odzyskanie części kosztów zakupu. Wysokość zwrotu (usługa cashback) zależy od wysokości aktualnej promocji na produkty marki Eden (lub dowolnej marki, będącej partnerem serwisu). Założenie konta jest szybkie i bezpłatne, a informacje o okazjach cenowych są aktualizowane automatycznie.