Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe DPD Sierpień 2022

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie DPD - Sierpnia 2022

zobacz archiwalne promocje
DPD

DPD - firma spedycyjna o globalnym zasięgu

W czasach, gdy zakupy online są coraz popularniejsze trudno znaleźć osobę, która choć raz w życiu nie korzystała z usług kuriera. Firmy zajmujące się dostarczaniem przesyłek rozwijają się oraz dokładają wszelkich starań, aby oferowane przez nie usługi były na jak najwyższym poziomie. Do grona tych przedsiębiorstw należy DPD, firma spedycyjna z wieloletnim doświadczeniem. Powstała w 1976 roku w Niemczech. Na początku firma nazywała Deutscher Paketdienst, co zaowocowało skrótem DP. W późniejszym czasie nazwę zmieniono na Dynamic Parcel Distribution, co ostatecznie utworzyło skrót DPD, który obecnie jest używany na całym świecie.

Początki firmy DPD w Polsce sięgają roku 1991. Wtedy to w naszym kraju powstała firma Masterlink Express, posiadająca w stu procentach polski kapitał. Marka radziła sobie całkiem dobrze na polskim rynku spedycyjnym, jednak brakowało jej możliwości rozwoju. Sprawa stała się łatwiejsza, gdy firma została w 1998 roku wykupiona przez Grupę Poczty Szwedzkiej. Taki zabieg umożliwił doskonalenie usług i bardziej dynamiczny rozwój. W 2002 roku firma została włączona do spółki DPD. Dzięki temu firma zyskała dostęp do ogromnej sieci transportowej, która obejmowała ponad 30 krajów z całego świata. Pod koniec roku 2002 do spółki została przyłączona również firma Air Cargo Poland. Została ona w całości wykupiona przez DPDGroup, co umożliwiło dalszy rozwój i poszerzenie działalności o usługi celne i spedycyjne w zakresie transportu morskiego, drogowego i lotniczego. Mimo nawiązania współpracy z DPDGroup już w 2002 roku, nazwa firmy z Masterlink Express na DPD Polska została oficjalnie zmieniona dopiero w 2007 roku. Obecnie firma DPD zatrudnia ponad 50000 osób na całym świecie i posiada 830 oddziałów w ponad 40 krajach. W Polsce DPD posiada 2 centralne sortownie, które znajdują się w Strykowie koło Łodzi i w Rawie Mazowieckiej, 4 sortownie o mniejszej powierzchni w dużych miastach, takich jak Poznań, Gdańsk, Gliwice oraz Warszawa.

Paczki dostarczone na czas w dobrej cenie

W Polsce zatrudnionych jest około 5000 kurierów DPD. Każdego dnia przemierzają oni tysiące kilometrów, aby na czas dostarczać paczki pod wskazany adres. Firmę DPD na tle konkurencji wyróżnia prokonsumenckie podejście. To kurier stara się dostosować do odbiorcy paczki i dostarczyć ją do jego domu lub biura w komfortowej dla niego godzinie, a nie odwrotnie. Ponadto, DPD oferuje wiele ciekawych rabatów dla swoich klientów. Szczególnie klienci prowadzący działalność gospodarczą mogą liczyć u nich na bardzo atrakcyjne promocje. Dla klientów marek, z którymi współpracują, przygotowywane są regularnie specjalne kody rabatowe oraz kupony promocyjne, które umożliwiają wysyłkę w znacznie niższej cenie, a często nawet upoważniają do otrzymania dostawy za darmo.

DPD to nie tylko przesyłki na terenie kraju, ale także usługi międzynarodowe. Dzięki globalnemu zasięgowi, firma zajmuje się dostarczaniem paczek do ponad 40 krajów na całym świecie. Możliwy jest wybór usług drogowych i morskich lub ekspresowych przesyłek z wykorzystaniem transportu lotniczego. DPD wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Wybierając ich usługi możesz liczyć nie tylko na fachową i szybką dostawę paczki, ale również na atrakcyjne kupony, uprawniające do otrzymania tańszej przesyłki oraz różnego rodzaju promocje i rabaty, przygotowane specjalnie z myślą o firmach i klientach indywidualnych. 

Dane kontaktowe sklepu

+48 22 577 55 55

[email protected]

https://www.dpdpickup.pl


DPD Polska Sp. z o.o.

ul. Mineralna 15

02-274 Warszawa

Metody płatności

Płatność kartą

Płatność gotówką za pobraniem

Metody dostawy

Kurier

Inne promocje w kategorii Biznes

InBook InPost Catawiki Allianz Turystyka Salon Parker Rajapack Pożyczkowo Papierowo